100 GB veri için ayda yalnızca 15 TL mi? Smarty, şimdiye kadarki en iyi SIM fırsatlarından birine sahip

Smarty bir Yalnızca SIM fırsatı rekabeti sudan dışarı atıyor. Üç ve Enerji Verimliliği ile karşılaştırıldığında isim tanımada eksik olan şey, rekabetçi fiyatlandırma ve tekliflerle telafi etmekten daha fazlasıdır.

Şu anda, Smarty'nin tüm planlarından biri geri kalanının üzerinde göze çarpıyor. 50GB planını alıyor ve büyük bir 100 GB'a iki katına çıkarıyor ayda sadece £ 15, bu Smarty planı neredeyse rakipsiz bir seçimdir.

Zaten etkileyici olan teklifin üstünde, Smarty Mobile tüm planlarını 1 aylık haddeleme sözleşmeleriyle yürütüyor. Bu da bir ay, altı yıl, 40 yıl kalabileceğiniz anlamına gelir …

Aslında, bu planı yenen tek açık rakip Üç ve sınırsız veri teklifi, ayda £ 18 geliyor. Bu, sadece sizin Gerçekten mi bu sınırsız kapağa ihtiyacım var.

Smarty Mobile'ın sadece yeni SIM kartı:

Sadece Smarty'dan SIM planı | 1 aylık yuvarlanma | 50GB 100 GB veri | Sınırsız arama ve kısa mesajlar | Aylık £ 15
Bu hem Smarty'nin en iyi planına hem de şimdiye kadar gördüğümüz en iyi SIM fırsatlarından birine benziyor, Üç'e ve etkileyici sınırsız veri planlarına rakip. Ayda sadece 15 sterlin karşılığında, 100 GB'lık devasa bir veri elde edersiniz, birçok görevi yerine getirmeniz için bol miktarda veri elde edersiniz. Ayrıca, istediğiniz zaman ayrılabilmeniz için 1 aylık bir sözleşme yapıyorsunuz.Fırsatı Görüntüle

Şu anda başka hangi SIM fırsatları var?

Smarty'nin yanından geçin ve diğer bariz rakip Üç'tür. Şu anda, Three Mobile bir ayda sadece £ 18 fiyat için sınırsız veri planı.

Çok pahalı? Üç aynı zamanda bir 8 GB karşılığında 8 GB ve eğer Smarty'nin sunduğu şeylerin sesini seviyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz diğer SIM seçenekleri yalnızcahepsi bu 1 aylık esneklikle.

Neden Smarty Mobile'a geçilmeli?

Daha önce hiç duymadığınız bir marka ve yine de büyük perakendecilere ciddi bir rekabet veren bir isim – size nedenini söyleyelim.

Smarty, yalnızca ucuz SIM fırsatları ve büyük veri pazarlıklarının mükemmel bir karışımıyla, pazarın ihtiyaçlarının çoğunu karşılar. Ve 1 aylık haddeleme sözleşmeleri ile istediğiniz kadar kalabilirsiniz, bu da mükemmel bir durdurma seçeneği haline getirir.

Son bir fayda mı? Smarty, cihazlarınızı telefonunuza bağlamanıza olanak tanır, yani herhangi bir dizüstü bilgisayar, tablet veya hatta bir konsolda bu 100 GB'lik veriyi kullanabilirsiniz.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*