12 Mart lansmanı öncesinde Redmi Note 9 Pro yüzeyinin canlı görüntüleri olduğu iddia edildi | TechRadar

Redmi Not 9 Pro, Xiaomi’nin en popüler ürün serisinin bir üyesi olacak. Yarın Hindistan'daki ilk çıkışını yapacak. Sızan görüntü gerçekse, cihaza ilk bakışımız olabilir.

Redmi Hindistan, bu lansman hakkında alışılmadık derecede sıkı bir şekilde canlandı ve lansman için her türlü hype'ı kurtarmaya çalıştı. Doğal olarak, bu, cihazdan ne bekleyeceği konusunda önemli ölçüde daha az sızıntıya neden oldu. Redmi Note 9'un yeni bir kare oluşumunda dört kameralı bir diziye sahip olup olmayacağından emin olduğumuz tek şey.

(Resim kredisi: @abhishekhd)

Bu canlı görüntü Redmi Note 9 Pro'ya ilk gerçek bakışımız olabilir. Telefonu, kamera adası ve yana monte edilmiş parmak izi tarayıcısıyla (henüz bahsedilmemiş) yeni bir mat kırmızı kaplama ile gösteriyor. Kutunun ikonik kırmızı kaplaması vardır ve telefonun adını belirtir. Özellikler ve teknik özellikler bulanıklaştırıldı. İlginçtir, şarj adaptörünün Hint türünden değil Amerikan / Çin çatalları vardır. Ayrıca, metin çok iyi hizalanmış gibi görünmüyor, bu nedenle bu sızıntıyı bir tuz tanesi ile alın.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*