13 teknoloji iş sitesi, evden çalışmak isteseniz de istemeseniz de yeni bir iş bulmanızı kolaylaştırıyor

Dice ve Indeed'den Linked In ve Data Jobs'a kadar değişen sitelerde yeni bir pozisyon arayışınıza hızla başlayın.

Adam özgeçmiş ve CV dizüstü bilgisayar ile ev ofisinde yazma. Başvuru sahibi yeni iş arıyor ve başvuru için özgeçmiş yazıyor. İş arama, avlanma ve işsizlik.

Resim: iStockphoto / Tero Vesalainen

Eğer sen biriysen yeni bir iş arayan birçok insan, bu kaynaklar koleksiyonu harika bir başlangıç ​​noktasıdır. Dice ve Monster gibi tanıdık kaynaklara ek olarak, belirli kariyerlere veya yalnızca uzak konumlara odaklanan yeni siteler var.

Okunması gereken geliştirici içeriği

Bu listedeki üç site, yeni bir pozisyon için standart avcılık senaryosunu çevirir. Şirketler, belirli pozisyonlara başvuran bireyler yerine, işleri bireylere atar. İş avcıları, web sitesi tarafından onaylanmak üzere bir profil sunar. Kişi mevcut açık roller için uygunsa, profil onaylanır ve sitedeki arama sonuçlarında görünmeye başlar. Buradaki fikir, şirketlerin süreci çizip birkaç ayrıntı sunmak yerine, işe alım görüşmesine belirli bir iş tanımı ve bir maaş teklifi ile başlayacak olmasıdır.

Listemize bir göz atın ve sizi bekleyen yeni bir şey olup olmadığına bakın.

Veri İşleri

Kurumsal büyük veri teknolojisi deneyimine sahip profesyonel bir veri bilimcisi bu siteyi kurdu. Veri İşleri işletmelerin ölçeklenebilir veri ambarlama, Hadoop mimarisi, BI analitiği ve veri bilimi alanlarında uzmanları işe almasına yardımcı olma konusunda uzmanlaşmıştır. İş arayanlar analitik, veri bilimi, veri analizi, hadoop ve veritabanı yönetiminde büyük veri işleri bulabilir.

DevOps İş Panosu

Bu site için listeleri topluyor DevOps işleri. Bazı listeler işe alım sitelerine, diğerleri doğrudan işverenin başvuru sitesine gider. İlanlar, yüz yüze işlerin yanı sıra uzaktan çalışmayı da içerir.

Zar

Bu site teknik işlerde uzmanlaşmıştır. Kullanıcılar işleri yalnızca uzaktan filtreleyebilir, uzaktaki işleri hariç tutabilir ve evden çalışabilir. Bir sonraki ödeme oranınızı müzakere etmek için yardıma ihtiyacınız varsa, kolay bir başvuru seçeneği ve 2021 Tech Maaş Raporu da var.

Cam kapı

Bu iş arama sitesi, iş adaylarına yardımcı olmayı vaat ediyor Mevcut ve eski çalışanların derecelendirmeleri ve yorumlarıyla doğru uyumu bulun, maaş raporları, röportaj incelemeleri ve CEO onay derecelendirmeleri. Bir hesaba kaydolduğunuzda, site kullanıcılardan maaşlarını paylaşmalarını ve mevcut şirketleri hakkında bir inceleme yazmalarını ister.

Hired.com

Bu, profil merkezli bir sitedir. başvuru ve kapak mektubu gerekmez. Hizmet, iş arayanlar için ücretsizdir ve Londra ve Fransa'nın yanı sıra 12 Amerikan şehrinde işleri içerir. Kullanıcılar hizmeti kullanmak için başvuruda bulunur ve Hired tüm gönderimlerin% 5'ini onaylar. Web sitesi ekibi, yazılım mühendisleri, ürün yöneticileri, veri bilimcileri ve tasarımcıları arayan işverenlerle çalışır. Bir kullanıcı profili yayınlandığında, açık rolleri doldurmak isteyen şirketler tarafından aranabilir hale gelir. Profiller, bir kullanıcının mevcut işvereninden gizlenir. Hired, şirketlerin bir iş tanımı ve bir maaş peşin olarak kişilerle iletişime geçeceğini belirtir. Site ayrıca maaş tekliflerinin müzakere edilmesi konusunda rehberlik de sunmaktadır.

Honeypot.io

Bu Avrupa iş sitesi, standart iş arama yaklaşımını tersine çeviriyor: Bir aday bir profil oluşturur ve ilgilenen şirketler, uygun görünen kişilerle iletişime geçerler. Bir yetenek danışmanıyla bir tarama süreci ve isteğe bağlı bir görüşme var. Site, geliştiriciler, DevOps mühendisleri, veri bilimcileri, veri mühendisleri, makine öğrenimi mühendisleri ve mühendislik liderleri için işler içerir. Sıkça Sorulan Sorular, yeni başlayanlar ile deneyimin tercih edildiğini ancak gerekli olmadığını ve iyi bir İngilizce seviyesinin de önemli olduğunu belirtiyor.

Aslında

Indeed ayrıca 15 çalışan deneyimi istatistikleri toplar iş mutluluğu, öğrenme, katılım, başarı ve amaç puanları gibi şirketler üzerinde. Uzaktaki işleri arayabilir ve BT dahil birçok meslek için tam zamanlı ve sözleşmeli işler bulabilirsiniz.

Bağlı

İş önerilerini kişisel aramanıza göre uyarlamak kolaydır çünkü LInked In zaten senin hakkında çok şey biliyor. Kullanıcılar, ilgilendiğiniz bir şirkette herhangi bir bağlantınız olup olmadığını anlayabilir ve girişi doğrudan bağlantılara gönderebilir. Kullanıcılar, daha sonra başvurmak üzere Job Tracker işlevi aracılığıyla işleri kaydedebilir. LinkedIn ayrıca beceri değerlendirmeleri sunar ve% 30 veya daha yüksek bir puan alırsanız profil sayfanız için bir rozet alırsınız.

Canavar

İş arama sitelerinin bu büyükbabası artık arama sonuçları sayfasının üst kısmında "yalnızca uzak işler" onay kutusu var. "Java geliştiricisi" için yapılan ilk arama, 124.432 işi döndürür ve kişisel rolleri filtrelemek, listeyi 46.985'e düşürür. İşler, tüm endüstrileri ve deneyim seviyelerini kapsar.

Stack Overflow işleri

Bu site, kullanıcıların asla işe alım spam'ı almayacağını vaat ediyor. Odaklanır sadece yazılım geliştirme üzerine Meslekler. Arama özelliği, kullanıcıların uzaktaki işleri veya belirli bir mil yarıçapındaki işleri aramasını sağlar. Ayrıcalıklar filtresi, vize sponsorluğu, yer değiştirme, eğitim ve öğrenim avantajları ve 10+ tatil günü dahil olmak üzere çeşitli yararlı öğeler içerir. Geliştiriciler ayrıca belirli şirketleri dahil etmek ve hariç tutmak ve belirli sektörlerde arama yapmak için filtreleri kullanabilir.

Windows Azure İşleri

Bu sadeleştirilmiş site, yalnızca Azure becerileri gerektirir. Kullanıcılar, belirli bir anahtar kelime, konum, sektör ve tam zamanlıdan sözleşmeli çalışmaya kadar 14 farklı pozisyon türüne sahip işleri arayabilir.

Beyaz trüf

Bu site ayrıca firmaları adaylara getirir. Web sitesi ekibi, açık rollere sahip şirketlere uygun adaylar arar. Site, profillerin 48 saat içinde incelendiğini tahmin ediyor. Başlangıçta reddedilen kişiler 30 gün sonra tekrar başvurabilirler. Platform, yazılım mühendisleri, tasarımcılar ve ürün yöneticilerinde uzmanlaşmıştır, ancak teknik olmayan profesyoneller de başvurabilir. Whitetruffle, işverenler ve iş adayları için ücretsizdir. Şirketler, daha fazla adaya erişim için profesyonel bir sürüme yükseltebilirler.

Çalışan Göçebeler

Bu site uzaktan çalışma konusunda uzmanlaşmıştır sistem yönetimi, yazılım geliştirme ve UI / UX tasarımı dahil 15 kategoride. Listeler, şirketi, iş türünü (tam zamanlı, yarı zamanlı, sözleşmeli) ve her iş için gereken en iyi becerileri belirlemek için konu etiketlerini belirtir. Bazı işler kısmen uzaktır, bu da çalışanların eğitim veya ekip oluşturma faaliyetleri için belirli zamanlarda sahada olmaları gerekebileceği anlamına gelir. Başvur düğmesine basmanız sizi doğrudan işe alan şirketin sitesine yönlendirir.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*