2019-20 Şampiyonlar Ligi'ni izleyin: bu akşam her fikstürü nasıl canlı yayınlayacağınız

2019-20 UEFA Şampiyonlar Ligi ciddileşiyor, bu yüzden Avrupa'nın en iyi futbol takımları kıtadaki futbol üstünlüğü için yarışırken arkanıza yaslanıp hedeflerin tadını çıkarma zamanı. İşte bu yüzden size, coronavirus halk sağlığı korkuları nedeniyle kapalı kapılar ardında oynananlar da dahil olmak üzere Şampiyonlar Ligi canlı akış kılavuzumuzu takip ederek eleme aşamalarının her bir oyununu nasıl izleyeceğinizi anlatmak için buradayız.

16 Mart'ın ikinci ayak fikstürü turu Real Madrid vs Man City, Atlético Madrid vs Liverpool, Chelsea vs Bayern Munich ve bu Mart ayında daha fazlası ile her zamankinden daha büyük. Liverpool hüküm süren şampiyonlar, ancak bu yılki yarışmayı aramak imkansız ve görünüşte yenilmez olan Merseyside ekibinin Anfield'deki Atlético Madrid'i ele geçirdiklerinde üstesinden gelmek için 1-0 açığı var.

Şampiyonlar Ligi 2019/20 kopya kağıdı

2019/20 Şampiyonlar Ligi, Avrupa'nın en prestijli kulüp futbol turnuvasının 65. yılını temsil ediyor. Eleme, Haziran 2019'da başlamıştı ve uygun rekabet geçen yıl Eylül ayında başladı. O zamandan bu yana geçen her pas, mücadele ve gol 30 Mayıs 2020'de gerçekleşecek Instanbul'daki ikonik Atatürk Olimpiyat Stadı'nda finale yükseliyor.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*