2020 Nisan ayında üyelik için en ucuz PlayStation Plus fiyatları

Yani ucuz bulmak için biraz yardım arıyorsunuz PlayStation Plus fiyat? Anlaşma avcılarımız için, insanlar için tam fiyat ödeyen insanları duymaktan daha kötü bir şey olmadığı için kesinlikle size yardımcı olabiliriz. Tam fiyattan bahsetmişken, çoğu mağazada veya PlayStation mağazası üzerinden çevrimiçi olarak yıllık PS Plus üyeliği için normal fiyat 60 $ / 50 £ 'dır, bu nedenle PlayStation Plus üyeliklerindeki son fırsatlara bakarken yenmek istediğiniz fiyat budur.

İngiltere'de £ 50'den daha pahalı geliyorsa, bunun nedeni Sony'nin Ağustos 2017'de fiyatı 10 £ 'a yükseltmesidir. karşılaştırma tablosu.

PS4 oyunlarını çevrimiçi oynamak için bir PlayStation Plus üyeliğine ihtiyacınız olacak. "Artı" tarafta (doğru, oraya gittim), üyelik size abone olduğunuz her ay ücretsiz oyunlar içeren PlayStation Plus Anında Oyun Koleksiyonu'na da erişmenizi sağlar. Teklif biçimi yakın zamanda PS3 veya PS Vita başlıklarını içermeyecek şekilde değiştirildi, bu nedenle bundan böyle yalnızca güncel PS4 başlıklarını alacaksınız. Endişelenmeyin, üyelikleriniz bitse bile PS Plus aracılığıyla yıllar boyunca eklediğiniz PS3 / Vita / PS4 başlıklarını yine de tekrar indirebilirsiniz.

PlayStation Plus üyelikleri ayrıca PlayStation Network üzerinden satışlarda size özel indirimler sağlar ve oyun tasarruflarını buluta yüklemenizi sağlar; bu da konsolunuzun sabit diskinin arızalanması durumunda ilerlemenizi yedeklemek için mükemmeldir.

Artı, şimdi daha fazlasını görüyoruz PS5 fiyatı söylentiler gizleniyor, biz asla gelecek nesilden çok uzak değiliz. İçin hazırlayın PS5 ön siparişi bu sinir bozucu aboneliğin daha azına mal olmasını sağlayarak.

Sonuçta, her yıl para için büyük bir değerdir. Bununla birlikte, bu ucuz PlayStation Plus fiyatları ile sizin için bazı lezzetli indirimler bulduğumuzdan, tam fiyat ödemekten kaçınmak için konsolunuzdaki bu sinir bozucu otomatik yenileme ayarlarını kapattığınızdan emin olun. Xbox hayranları, sizi de en ucuz Xbox Live Gold fırsatları etrafında.

PlayStation Plus üyelikleri almaya değer mi?

Çevrimiçi oyun oynarsanız PlayStation Plus üyelikleri, PlayStation deneyiminiz için gerekli değilse kesinlikle satın almaya değer. Bununla birlikte, PS Plus'ın asla çevrimiçi oynamamış olanlara faydaları vardır. İndirmek ve ücretsiz olarak oynamak için sürekli olarak güncellenen yeni başlıklar, sizi her ay üyelik maliyetlerinden çok daha fazla kurtaracak, bu nedenle yeni deneyimlere açık olup başınızı döndürmek için yeni bir şey arıyorsanız asla bırakmayacaksınız. . Bunun da ötesinde, özellikle PS4 sistemleri şu anda hızla yaşlandığından ve talihsiz çökmelere daha eğilimli olduğundan bulut depolama ve yedeklemeler gerçekten kullanışlı olabilir.

En ucuz PlayStation Plus fiyatları

CD Tuşları Güncellemesi: Genellikle CDKeys'in 12 aylık bir PlayStation Plus fırsatı satın almak için en ucuz fiyatlardan biri olduğunu görüyoruz, ancak teknik gremlinler bazen anlaşmaların aşağıdaki karşılaştırma grafiğimizde görünmediği anlamına geliyor. Sadece en iyi PS Plus fırsatını aldığınızdan emin olmak için aşağıdaki CDKeys bağlantılarını kontrol etmekten çekinmeyin. Fiyatlar genellikle etrafta dolaşıyor İngiltere'de £ 38- £ 42 ve ABD'de 50-58 dolar.

Söylentiler doğrudur. Üç aylık bir abonelik de var, ancak değer o kadar güçlü değil ve 12 aylık PlayStation Plus üyelik fırsatlarına kıyasla ayda teknik olarak daha fazla ödeme yapıyorsunuz. Bir göz at.

Bu ay ücretsiz PS Plus oyunları nelerdir?

Seni orada tuttuk. Her ay PlayStation Plus Anında Oyun Koleksiyonu için kapsamlı freebies listesini güncelliyoruz. Bu oyunlar, PlayStation Plus üyeliğiniz boyunca bulunduğunuz süre boyunca indirilebilir ve oynanabilir. Asla kaçırmamanız için neden aşağıdaki sayfaya yer imi koymuyorsunuz?

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*