2020'de planlanan en iyi Microsoft etkinlikleri

Microsoft, ürün ve hizmetleri için BT uzmanlarına yönelik birçok eğitim fırsatı sunmaktadır. İşte 2020 Microsoft olayları vurgulamaktadır.

Microsoft ateflle-2019-2.jpg

Görüntü: Microsoft

Bir kuruluştaki konumunuz ne olursa olsun, bir BT uzmanı olarak en son teknolojik eğilimler ve yeniliklerden haberdar olmanız beklenir. Microsoft ürünleri ve hizmetleriyle çalışan BT uzmanları, her yıl şirketin düzenlediği yüzlerce konferans, seminer ve zirveden en son planlarını öğrenebilir. Bu Microsoft etkinliklerine ne zaman, nerede ve nasıl katılacağını (yüz yüze veya çevrimiçi) seçmek için yıllık bir program ve düşünceli bir lojistik planlama gerektirir.

Microsoft etkinliklerinin 2020 programı büyük yıllık konferanslar ve daha küçük, daha samimi seminerler ve eğitim toplantıları içerir. Küçük etkinlikler genellikle yıl boyunca farklı şehirlerde düzenlenen turlar olarak sunulur.

Not: Bu konferansların tümü, coronavirüs (COVID-19). En son değişiklikler aşağıda listelenmiştir, ancak güncellemeler için ilgili web sitelerini sık sık kontrol edin.

GÖRMEK: E-kitap: Profesyonel profesyoneller için temel seyahat ipuçları (TechRepublic Premium)

2020'de dört büyük Microsoft etkinliği

Microsoft İş Uygulamaları Zirvesi – 6-7 Mayıs 2020

Microsoft İş Uygulamaları Zirvesi: Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili endişeler nedeniyle, bu konferans tamamen dijital bir formata dönüştürülmüştür. Ön ödemelerin iadesi yapılabilir.

Microsoft'sBuild konferansı gibi bu etkinlik de iş uygulamalarının geliştirilmesine ve çok önemli kurumsal kavramlara odaklanıyor dijital dönüşüm. Mevcut teoriye göre, başarılı bir girişim bulut tabanlı teknolojileri kullanan bir dijital işletme olmalıdır. Microsoft İş Uygulamaları Zirvesi, dijital dönüşümün nasıl gerçekleştirileceğini açıklar ve işletmelere bunu denemeleri için ilham vermeye çalışır.

Microsoft Build – 19-21 Mayıs 2020

Microsoft Yapı: Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili endişeler nedeniyle, bu konferans tamamen dijital bir formata dönüştürülmüştür. Ön ödemelerin iadesi yapılabilir.

Yapı konferansı, etkinliği ve uygulamayı almak için olayı kullanan Microsoft için her zaman yılın en önemli eğitim konferanslarından biridir. geliştiriciler Microsoft'un başlıca platformları hakkında heyecanlı Windows 10, Ofis 365, ve masmavi.

Microsoft Inspire – 19-23 Temmuz 2020

Microsoft Inspire: Bu konferans, Coronavirus (COVID-19) nedeniyle değişikliklere tabi olarak Las Vegas'ta yapılacak. Güncellemeler için web sitesini sık sık kontrol edin.

Bu yıllık toplantıda, Microsoft iş ortakları – iş ve diğer kuruluşlar için Microsoft ürünlerini satan, geliştiren ve destekleyen üçüncü taraf satıcılar için önemli notlar ve ara oturumları yer almaktadır. Ancak, iş ortaklarına hitap etmesine rağmen, tüm BT uzmanları bu Microsoft konferansı sırasında ortaya çıkan bilgilerden değerli bilgiler toplayabilir.

Microsoft Ignite – 21-25 Eylül 2020

Microsoft Ignite: Geçtiğimiz birkaç yıl içinde kurulan bir geleneği kıran 2020 konferansı, Orlando, FL'de değil, New Orleans, LA'da yapılacak. Microsoft, Ignite için ön kayıt siparişleri alıyor. Bu konferans koronavirüs nedeniyle değişebilir (COVID-19). Güncellemeler için web sitesini sık sık kontrol edin.

Tam bir yıl süren seminer, konferans ve zirvelerin doruk noktası olarak hareket eden Microsoft'un Ignite konferansı, teknoloji liderlerinin uzman görüşlerindeki en son gelişmeleri vurgular. Patlama oturumları, teknolojinin bulut, veri, iş zekası, ekip çalışması, işbirliği ve üretkenliğin geleceğini nasıl şekillendirdiğini inceliyor. Microsoft'un yılın en ileriye dönük büyük konferansı.

GÖRMEK: İşletmeler için Microsoft Office 365: Bilmeniz gereken her şey (Zdnet)

2020'de daha küçük, daha samimi Microsoft etkinlikleri

Görünüşe göre 2019'daki ilk yılında başarılı olan Microsoft, Microsoft Turu Ateşliyor yıl boyunca çeşitli şehirlerde düzenlenen etkinlikler. Bu eğitim konferansları Ignite konferansı gibidir, ancak her etkinlikte yer ve yerel katılımcılara hitap edeceklerdir. Hemen hemen her kıta kapsanıyor, bu yüzden size en yakın yerler için web sitesine bakın.

İşte yıl boyunca planlanan daha küçük Microsoft etkinlikleri:

  • IoT İş Başında: Bu seminer 13 Ocak 2020'den itibaren yıl boyunca New York'ta çeşitli mekanlarda ve şehirlerde gerçekleştirilecek. Seminerler, Nesnelerin interneti (IoT) pratik olarak bir iş ortamında uygulanabilir.

  • Güç Platformu Dünya Turu: Bu konferanslardan dördü takvim yılının ilk yarısında 4-5 Şubat 2020'de Houston'da yapılması planlanmaktadır. Veri görselleştirme, iş verilerinden toplanan bilgilerin yayılması için hayati öneme sahiptir ve bu konferans, PowerBI ve Power Uygulamaları yardım edebilir.

  • MVP Küresel Zirvesi: Bu zirve 15-20 Mart 2020'de Bellevue ve Redmond, WA'da yapılacak ve sadece Microsoft MVP'leri içindir.

Yıl boyunca üçüncü taraf satıcılar tarafından Microsoft'un açık desteğiyle sunulan birçok eğitim konferansı ve semineri bulunmaktadır. Sosyal medya ve diğer bilgilendirme organları aracılığıyla yerel etkinlikleri kontrol edin.

Ayrıca bakınız

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*