2020'nin En İyi Asus Dizüstü Bilgisayarları

En iyi Asus dizüstü bilgisayarlar, bugün piyasadaki en iyi bilinen ve en sevilen dizüstü bilgisayarlardan bazılarıdır. Tayvanlı üretici yıllardır en iyi performans gösteren ve güzel dizüstü bilgisayarların bazılarını ( en iyi bilgisayarlar ve PC bileşenleri). Bu nedenle, tüketiciler, aralarından seçim yapabileceğiniz inanılmaz Asus dizüstü bilgisayarlarla dolu.

Dahası, en iyi Asus dizüstü bilgisayarlar, kaliteden çok çeşitli bütçeleri ve kullanım durumlarını kapsar Chromebook'lar ve diğer bütçe dizüstü bilgisayarlar oyun dizüstü bilgisayarlar ve bazıları en iyi Ultrabook'lar Aradığın ne olursa olsun – oyun, gündelik kullanım veya yoğun içerik oluşturma için olsun – Asus'un sana bir şeyleri olacak.

Seçeneklerinizi azaltmanıza yardımcı olmak için dizüstü bilgisayar uzmanlığımızı test ettik ve As20 dizüstü bilgisayarlarının sunabileceği en iyi dizüstü bilgisayarları bir araya getirdik. Her kategoride bir tane daha var, bunu daha da kolaylaştırmak için, En iyi Asus oyun dizüstüleri kendi listelerini de hak ediyorlar. Bilgisayar ihtiyaçlarınız için en ideal olanı bulmak için listeyi gözden geçirin. Ayrıca, özel fiyat karşılaştırma aracımızı kontrol ettiğinizden emin olun, böylece en iyi teklifi de elde edebilirsiniz.

Asus Zephyrus G14

(İmaj kredisi: Asus)

1. Asus Zephyrus G14

AMD'nin mobil hakimiyet suçlaması

İŞLEMCİ: AMD Ryzen 7 4800HS | Grafik: NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti – RTX 2060 | VERİ DEPOSU: 32 GB'a kadar | Ekran: 14 inç Parlamayan Full HD (1920 x 1080) IPS düzeyi panel, 120Hz'e kadar – 14 inç Parlamayan WQHD (2560 x 1440) IPS düzeyi panel, 60Hz | Depolama: 512 GB / 1 TB M.2 NVMe PCIe 3.0

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*