4K TV anlaşması: Bu LG 65 inçlik akıllı TV Dell'de 350 $ 'lık büyük bir fiyat indirimi sunuyor

İç mekanda sıkışıp kalırsanız ve sizi eğlendirecek bir 4K TV anlaşması arıyorsanız, şanslısınız demektir. Dell, en iyi marka TV'leri indiriyor ve satın alma işleminizle birlikte ücretsiz bir Dell eGift kartı takmak.

Dell'in en iyi TV anlaşması, 65 inçlik 4K Ultra HD Akıllı TV 649 dolara satılıyor. Bu, zengin özelliklere sahip büyük ekran TV için 350 dolarlık bir indirim ve harika bir fiyat.

LG UM7300PUA Serisi, TV'nizin akıllı bir ev merkezi haline gelmesini sağlayan AI ThinQ teknolojisine sahiptir. LG TV, Google Asistan ve Amazon Alexa ile de çalışır; böylece ses seviyesini ayarlamak, filmlere göz atmak, kanalı ayarlamak ve daha pek çok şey yapmak için sesinizi kullanabilirsiniz. Büyük ekran TV, ultra ince ve şık bir tasarıma sahiptir, bu nedenle monte edilmiş veya bir masa üstüne yerleştirilmiştir, çekici tasarımı herhangi bir ev dekoruna uyum sağlar.

Bu özellik açısından zengin bir büyük ekran TV için harika bir fiyat değil, aynı zamanda bir teklif 150 $ Dell Promo eGift Kartı bu, satın alma tarihinden itibaren 20 gün içinde e-posta ile gönderilir.

LG UM7300PUA Serisi 65 inç 4K Ultra HD Akıllı TV: $ 999 Dell'de 649 $
Akıllı özellikler ve AI ThinQ teknolojisi sunan LG 65 inç Ultra HD TV'de 350 $ tasarruf edin. 4K TV, üstün görüntü ve ses deneyimi için Dolby Vision HDR ve Dolby Atmos özelliklerine sahiptir. Ayrıca, satın alma tarihinden itibaren 20 gün içinde e-posta yoluyla 150 $ 'lık bir Dell Promo eGift Kartı alacaksınız.
Fırsatı Görüntüle

The roundup ile daha fazla TV teklifi satın alın en ucuz TV fırsatları ve satış şimdi oluyor.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*