6 haneli maaşla 20 tam zamanlı, %100 uzaktan iş

FlexJobs, 2020'de fark ettiği üst düzey pozisyonlardaki artışın 2021'e kadar devam ettiğini ve uzaktan yönetim pozisyonlarını her zamankinden daha fazla mümkün kıldığını söyledi.

<a href="https://www.techrepublic.com/a/hub/i/r/2019/01/22/7550667e-8ab4-4579-b47d-8612a8f00fba/resize/770x/d1cee6c97bf28a86aea04d0da750375/cxo-persona.jpg " target="_blank" data-component="modalEnlargeImage" data-headline="

" veri-kredi="">cxo-persona.jpg

Üst düzey iş arayanlar not: FlexJobs, tamamen uzak, herhangi bir yerde yapılabileceğini, en az 100.000 ABD Doları maaşlı ve tam zamanlı olduğunu söylediği 20 üst düzey pozisyonun bir listesini yayınladı.

COVID-19 salgını bir yıldan uzun bir süre önce başladığından beri, sayısız iş yerinden ayrılmak zorunda kaldı ve tahminlere göre birçoğu, hem teknoloji endüstrisinin içinde hem de dışında, koronavirüs korkuları geçtikten sonra bu şekilde kalmaya devam edecek.

kalıcı uzaktan çalışmayı benimsemek 2020 ve sonrası sadece giriş seviyesi ve orta seviye profesyoneller için değildir. 2020 yılına ait iş ilanı verilerini incelerken FlexJobs, üst düzey uzak pozisyonların sayısında 2019'a kıyasla %22'lik bir artış fark etti. Eğilim bu yıl da devam etti ve üst düzey işlerde ilave %6 artış görüldü.

GÖRMEK: BT gider geri ödeme politikası (TechRepublic Premium)

FlexJobs tarafından listelenen işler, belirli şirketlerdeki belirli pozisyonlardır, bu nedenle, başvurmayı düşündüğünüz zaman gitmiş olabilirler. Bununla birlikte, tam zamanlı ve tamamen uzak olan direktör, departman başkanı, VP, genel müdür ve C-suite pozisyonları arttığı için FlexJobs'un benzer pozisyonlara sahip olacağından emin olabilirsiniz.

Baş algoritma mühendisi, FullContact: Bu pozisyon, tanımlama çözümleme ekibinin bir parçasıdır ve dahili ekipler tarafından kullanılan paralel grafik algoritmalarını oluşturur/test eder. Yalnızca ABD, maaş 185.000 ila 200.000 ABD Doları arasında değişmektedir.

Başkan Yardımcısı, Halkla İlişkiler ve iç iletişim, Techstars: Bir blog ve video iletişim stratejisi tanımlamaya yardımcı olacak sunumlar oluşturmanın yanı sıra düşünce liderliği başyazıları hazırlamak için yöneticilerle birlikte çalışın. Yalnızca ABD, 12 yıllık üst düzey yönetim deneyimi ve BA/BS derecesi gereklidir. Maaş, yılda 175.000 ila 200.000 ABD Doları arasında değişmektedir.

Yetenek edinme başkanı, Hologram Inc: İşe alım uygulamalarını tasarlayın ve sürdürün, işe alım hatlarını koruyun, çeşitlilik ve eşitlik programlarını destekleyin ve işe alım ölçütlerini analiz edin. Yalnızca ABD, maaş 160.000 $/yıl'dan başlar.

Büyüme Başkanı, Hologram Inc: Bu pozisyon, reklam stratejilerini belirlemek için iş zekasını kullanmakla ilgilenir, olası satış yaratmayı denetler ve sponsorlu medya ortaklıklarını yönetir. Yalnızca ABD, 140.000 ila 175.000 ABD Doları/yıl.

Kıdemli teknik işe alım görevlisi, GoodRx: Bu pozisyon, ön eleme görüşmeleri yapar ve teknik pozisyonlar için işe alım konusunda tavsiyelerde bulunur. Yalnızca ABD, maaş 125.000 $/yıl'dan başlar.

Ücretli pazarlama yöneticisi, ConvertKit: Etkili büyüme için reklam metni, açılış sayfaları ve diğer medya ve test kanalları ve yerleşim geliştirmeye yardımcı olan bir pazarlama yol haritası ve stratejileri oluşturun. Yalnızca ABD, maaş 125.000 $/yıl'dan başlar.

Finansal planlama ve analiz direktörü Granicus: Yukarıda belirtilenlerin finansal planlamasını, bütçelenmesini ve analizini yönetin. Önceden ilgili deneyim ve yalnızca ABD'de bir lisans derecesi gerektirir, maaş yılda 120.000 ila 140.000 ABD Doları arasında değişir.

Grup finansmanı başkanı, Lannick Group: Kurumsal yönetim, muhasebe ve finans raporlamasını denetleyin. Lannick Group, sigorta sektörü deneyimine sahip bir EBM arıyor. Yalnızca ABD, maaş 120.000 ila 140.000 $/yıl arasında değişmektedir.

GÖRMEK: Uzaktan çalışma ile çocukların eğitimi arasında denge kurmak devasa bir iştir. İşte işverenlerin nasıl yardımcı olabileceği (ücretsiz PDF) (TechRepublic)

Kıdemli iş sistemleri analisti, finans teknolojisi geliştiricisi, Gusto: Bu analitik pozisyonu, iş ve teknik ekiplerle çalışır ve en az yedi yıllık finans sistemleri deneyimi gerektirir. Yalnızca ABD, maaş 116.000 ABD Doları ile 155.000 ABD Doları / yıl arasında değişmektedir.

Kıdemli yönetici, çeşitlilik programları ve analitiği, Angi: Bu pozisyon, çeşitlilik programlaması geliştirir, uygulanmasına yardımcı olur ve çeşitlilik, eşitlik ve dahil etme kararlarını desteklemeye yardımcı olmak için verileri analiz eder. Yalnızca ABD, maaş 115.000 ila 150.000 ABD Doları / yıl arasında değişmektedir.

Ürün yöneticisi, Wowza Medya Sistemleri: Wowza, pazar ihtiyaçlarını çevirecek ve bu ihtiyaçları ürün uygulamasına çevirecek birini arıyor. Bununla birlikte, pozisyon sorun çözme ve ilişki kurmayı içerir. Yer gereksinimi yoktur, ancak bir lisans derecesi gerektirir ve beş yıllık ilgili deneyim maaşı yılda 115.000 ila 135.000 ABD Doları arasında değişir.

Kıdemli yazılım mühendisi, Aetna: Gelecekteki hedefleri planlamak ve bunlara ulaşmak için ekiple birlikte çalışmanın yanı sıra ürün ekibi kriterlerine dayalı kod uygulayın. Yalnızca ABD, maaş 112.200$ ile 135.000$/yıl arasında değişmektedir.

Kıdemli yazılım platformu mühendisi, iMPact Business Group: Sistemleri geliştirin ve bakımını yapın, şirketin e-ticaret platformunu iyileştirin ve diğer yazılım mühendislerine koçluk yapın. Bu pozisyon için fikir adayı, nesne yönelimli programlama konusunda en az beş yıllık deneyime sahip olacaktır. Yalnızca ABD, maaş 110.000 ila 135.000 ABD Doları / yıl arasında değişmektedir.

Kıdemli veri mühendisi, Healthgrades: Ürünler ve veri boru hattı özellikleri geliştirmek, otomasyon komut dosyaları yazmak ve Healthgrades platformunu başka şekilde düzene sokmak için bir mühendis ekibiyle işbirliği yapın. Yalnızca ABD, maaş aralığı 110.000 ila 120.000 ABD Doları/yıl arasındadır.

Personel ve ürün yöneticisi – küresel altyapı, Twilio: Bu pozisyon, dağıtılmış ekipleri yönetmeyi ve ürün yol haritaları, pazara giriş stratejileri ve çevik geliştirme süreçleri geliştirmeyi içerir. Twilio, altı yıl veya daha fazla ürün yönetimi deneyimine sahip ABD veya Bogota, Kolombiya merkezli birini işe alıyor. Maaş, 105.000 $ ile 166.000 $ / yıl arasında değişmektedir.

Kıdemli veri bilimcisi, Çok Olası: Bu konum, tam hizmet istemci çözümleri oluşturmak üzere yazılım, donanım ve ürün ekipleriyle birlikte çalışmak için tahmin modellemesi ve AWS deneyimi gerektirir. Yalnızca ABD, ödeme 105.000 ila 130.000 ABD Doları arasında değişmektedir.

Kıdemli makine öğrenimi mühendisi, WalletHub: Sorunları modelleyin, deneyler tasarlayın ve öngörüleri ve fırsatları keşfetmek için verileri kullanın. Sekiz yıllık Python, R, MySQL ve veritabanı deneyimi gereklidir. Yer gereksinimi yok, maaş yılda 100.000 ila 150.000 ABD Doları arasında değişiyor.

Kıdemli ürün tasarımcısı, Commsor: Çözüm tasarlayan, paydaşlarla işbirliği yapan, mühendislik çözümleri geliştiren ve sistem tasarımına katkı sağlayan bu pozisyon için ürün tasarım deneyimi gerekmektedir. Yalnızca ABD'de, maaş yılda 100.000 ila 150.000 ABD Doları arasında değişmektedir.

Kampanyalar ve sivil katılım başkanı, İklim Eğitimi İttifakı: Bu pozisyon sadece ulusal/devlet bütçelerini ve hibelerini yönetmekle kalmaz, aynı zamanda hem yerel hem de ulusal düzeyde iklim kampanyaları için bir vizyon oluşturmaya çalışır. Yalnızca ABD, maaş 100.000 ila 120.000 ABD Doları / yıl arasında değişmektedir.

Kıdemli operasyon güvenlik mühendisi, Defiant: Güvenlik sistemleri tasarlayın ve izleyin, saldırıları tespit edin ve bunların oluşmasını önleyin. Bu pozisyon, beş yıllık operasyon deneyimi gerektirir, ancak herhangi bir yer gereksinimi yoktur ve maaş aralığı 100.000 ABD Doları ile 120.000 ABD Doları arasında değişmektedir.

Ayrıca bkz.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*