ABD'de Amazon Prime Day 2020: 2019'un en iyi fırsatları bize ne anlattı?

Amazon Prime Day resmi olarak tamamlandı ve beklendiği gibi rekor kıran bir etkinlikti. 175 milyondan fazla ürün satıldığında, 48 saatlik satışın Kara Cuma ve Siber Pazartesi toplamından daha büyük olduğu kanıtlandı.

Ama Amazon Prime Day 2020'yi ve hatta Kara Cuma 2019, büyük yaz indirimi etkinliğinin bir özeti.

Ana Prime Day sayfamız, satış etkinliği sırasında elde edilebilecek en iyi fırsatları içeriyordu ve ekibimiz, tüm zamanların en düşük fiyatıyla en çok satan ürünleri vurgulayan 200'den fazla makale yayınladı.

En iyi Prime Day kampanyaları TV, mutfak aletleri, elektrikli süpürgeler, akıllı saatler, iPad'ler ve daha fazlasında indirimler içeriyordu. En popüler fiyat indirimleri Amazon'un kendi cihazlarında yapıldı ve Fire TV Sticks, Kindles, Echo akıllı hoparlörler ve Fire tabletler gibi ürünlerde büyük tasarruf sağladı.

Devamını oku: Amazon Kindle Paperwhite incelemesi

Başbakan ayrıca Whole Foods bakkalında indirimler gördü ve organik çilek, kırmızı kiraz ve yaban mersini gibi ürünlerde "on milyonlarca" tasarruf sağladı.

İşte 48 saatlik satış sırasında mevcut olan en popüler fırsatlarla birlikte Prime Day 2019'un en iyi ve en kötüsü.

amazon prime day fiyatları

(Resim kredisi: Amazon)

Prime Day 2019'u özel yapan nedir?

Daha önce de belirttiğimiz gibi, bu yılki Prime Day satışı Amazon tarihindeki en büyük alışveriş etkinliğiydi. Dünya çapında Başbakanlar, iki günlük satış boyunca bir milyar dolardan fazla tasarruf etti.

Aynı zamanda bir önceki yıla göre 12 saat daha fazla olan rekor 48 saat süren tarihteki en uzun satıştı. Asla kendini aşmamak için Amazon herkesi şaşırttı ve satışın büyük bir kısmını Pazar günü bir gün önce başlattı ve gayri resmi olarak 60 saatlik bir etkinlik haline getirdi.

Amazon, bu yılki satış etkinliğini sadece Prime üyeleri için ilk kez düzenlenen bir konserle kutladı. Amazon konseri, belirli bir Taylor Swift tarafından yönetildi ve müşterileri sadece iki günlük satış için heyecanlandırmakla kalmayıp aynı zamanda Prime üyelik kayıtlarını artırma amaçlı bir promosyonun bir parçası olan Prime Music veya Prime Video'da yayınlanmaya hazırdı.

Amazon, üye kayıtlarında bugüne kadarki en büyük günlere işaret eden 48 saatlik etkinlik olan 15 Temmuz'da önceki günlerden daha fazla yeni Prime üyesini ağırladığını bildirdi.

Prime Day'in en çok satan Cihazları nelerdi?

2019'un İkinci Günü'nde milyonlarca Alexa özellikli cihaz satın alındı ​​ve Amazon cihazları için şimdiye kadarki en büyük etkinlik oldu.

Dünya çapında en çok satan cihaz fırsatları Yankı Noktası, Fire TV Stick ve 4K Fire TV stick'ti. Fire Tablets için de büyük bir gündü ve ekranlı Alexa cihazları da bu yıl Echo Show ve Echo Show 5 gibi ürünlerle popülerdi.

Ring ve Blink cihazları bu yıl, geçen yıla göre satın alınan miktarın iki katı ve Blink XT2 ev güvenlik kitinde ilk kez indirimlerle güçlü bir şekilde gösterildi.

Müşteriler ayrıca bu Prime Day'de Echo Dot Kids Edition, Fire 7 Kids Edition tablet ve Fire HD 8 Kids Edition tablet gibi yüz binlerce Amazon çocuk cihazı satın aldı.

amazon echo fırsatlar nokta fiyatları satış

(İmaj kredisi: Gelecek)

Prime Day'de en çok hangi ürünler satıldı?

Amazon cihazları, Prime Day etkinliği sırasında tek popüler öğe değildi. Perakende devi Başbakanların 100.000'den fazla beslenme çantası, 100.000 dizüstü bilgisayar, 200.000 TV, 300.000 kulaklık, 350.000 lüks güzellik ürünü, 400.000 evcil hayvan ürünü, 650.000 ev temizlik malzemesi ve 1 milyondan fazla oyuncak aldığını bildirdi.

Geçen yıl şaşırtıcı derecede popüler bir ürün olan Prime üyeleri, bu yılki satış etkinliğinde 200.000'den fazla LifeStraw Kişisel Su Filtresi satın aldılar ve bu da onu ABD'de üst üste 2. yıl üst üste sattı.

Diğer Prime Day en çok satanlar arasında Instant Pot DUO60, 23andMe Health + Ancestry kiti ve Crest 3D Beyaz Profesyonel Efekt Beyazlatma Kitleri vardı.

Prime Day'de dünyanın dört bir yanında en çok satanlar arasında Nintendo Switch, iRobot Roomba, Sony PlayStation Classic Console ve JBL Bluetooth Hoparlör yer aldı.

Bazı ilginç teknoloji dışı en çok satanlar arasında bir Dove peeling bodur, Coca-Cola Zero alkolsüz içecek, Finish Powerbowl bulaşık suyu tabletleri ve Ariel çamaşır deterjanı vardı.

2019'un En İyi Amazon Prime Günü Fırsatları

Amazon Prime Day 2020'yi dört gözle beklemeden önce, bu yılki satıştan en iyi teklifleri aşağıda listeledik. Temmuz satış döneminde gördüğümüz fiyatların neredeyse tamamı satışta olmasa da, 2020'de ne tür pazarlıkların beklendiğini görebilirsiniz.

Ayrıca Kara Cuma için neler yapacağınıza dair bir fikir edinebilirsiniz. Amazon'un kendi cihazları genellikle Prime Day için kaydedilirken, sitedeki diğer birçok üründe tüm zamanların en düşük fiyatlarını görmeye devam edersiniz.

Echo Dot (3. Nesil) Akıllı Hoparlör $ 49.99 Amazon'da 22 $
3. nesil Echo Dot, Prime Day boyunca sadece 22 $ 'a satıldı. Bu, müzik çalan, soruları cevaplayan, hava durumunu kontrol eden ve daha fazlasının sesinizin komutuyla akıllı hoparlör için gördüğümüz en düşük fiyat.

Alexa Sesli Uzaktan Kumandalı Yangın TV Çubuğu $ 39.99 Amazon'da $ 14.99
Bir Prime Day en çok satan ürünü olan Fire TV Stick, 48 saatlik satış etkinliği sırasında sadece 14,99 $ karşılığında satışa sunuldu. Bu, 25 dolarlık bir indirim ve Alexa sesli uzaktan kumandaya sahip akışlı oynatıcı için gördüğümüz en düşük fiyat.

Alexa Voice Remote ile Fire TV Stick 4K $ 49.99 Amazon'da 24,99 ABD doları
Popüler 4K Fire TV Stick, Amazon Prime Günü boyunca% 50 indirimli. Akış yürütücü bir Alexa ses uzaktan kumandası içerir ve en sevdiğiniz içeriği HDR ile 4K çözünürlükte oynatmanıza izin verir.

Amazon Akıllı Fiş $ 24.99 Amazon'da 4,99 ABD doları
Alexa etkin bir cihaza sahipseniz, Alexa'dan Amazon Smart Plug'u yalnızca 4,99 ABD doları sipariş etmesini isteyebilirsiniz. Akıllı fiş, herhangi bir cihazı akıllı bir cihaza dönüştürür, böylece cihazı kontrol etmek için sesinizi kullanabilirsiniz.

Halka Wi-Fi Özellikli Video Kapı Zili $ 99.99 Amazon'da $ 69.99
Her yıl en çok satanlar arasında yer alan Ring Video Doorbell, Amazon'da 69.99 dolara satışa sunuldu. Bu, hareket algılandığında size uyarı gönderen Wi-Fi özellikli kapı zili için gördüğümüz en düşük fiyattır.

Fire 7 inç Tablet $ 49.99 Amazon şirketinde 34.99 $
En çok satan Prime Day Fire tablet 34.99 dolara satıldı. Alexa ile çalışan ve 8GB depolama alanına sahip 7 inçlik tablet için 15 dolarlık bir indirim.

Kindle Paperwhite $129.99 Amazon'da 89.99 $
Su geçirmez Kindle Paperwhite, 40 $ 'lık bir Prime Day fiyat indirimi gördü. Etkileyici bir 8GB depolama alanı sunan 2018 Paperwhite'ı gördüğümüz en iyi fiyat.

Yankı Noktalı Ring Video Kapı Zili Pro $ 298,99 Amazon'da 199 $
Popüler bir Prime Day paket anlaşması, Ring Pro kapı zili üzerinde 50 $ tasarruf edebilir ve ücretsiz bir Echo Dot alabilirsiniz. Alexa özellikli cihazlar için toplam 100 ABD doları tasarruf.

Zil Alarmı Ev Güvenlik Sistemi $ 268,98 Amazon'da 144 $
Ring Alarm, Prime Day boyunca her zaman en çok satanlar arasında yer aldı ve bu yıl 8 parçalı güvenlik sistemi 144 dolara satıldı. Bu, kapılar veya pencereler açıldığında veya hareket algılandığında telefonunuzu uyaracak ev güvenlik sistemi için gördüğümüz en düşük fiyattır.

Toshiba LF621U19 43 inç 4K Ultra HD Akıllı Yangın TV 330 $ Amazon'da 190 $
Harika bir Prime Day TV anlaşması olan Amazon, Toshiba 43 inç 4K UHD TV'yi 190 dolara sattı. Fire TV deneyimi yerleşik olan akıllı TV için 140 dolarlık bir indirim.

iRobot Roomba 690 Robot Vakum $ 374,99 Amazon'da $ 229.99
Popüler robot vakumu, zeminlerinizi her yerden temizlemek için iRobot uygulamasını kullanmanızı sağlar. İRobot Roomba, Prime Day alışveriş etkinliği sırasında 145 $ indirim aldı.

Instant Pot DUO60 6 Qt Düdüklü Tencere $ 99.95 Amazon şirketinde 49.99 $
Instant Pot DUO60, Amazon Prime Day için şimdiye kadarki en düşük fiyatına düştü. Popüler baskı, yedi mutfak cihazını bir araya getiriyor ve uyumlu uygulamadan 1000'den fazla tarif ve kılavuz içeriyor.

23andMe DNA Testi 199 $ Amazon'da 99 $
Başbakan üyeleri, popüler 23andMe DNA testinden% 50 tasarruf sağladı Bu, sağlık yatkınlıkları, taşıyıcı durumu ve sağlık ve özelliklerle ilgili 85 DNA tabanlı raporları içeren tek bir testle soy hizmeti için gördüğümüz en iyi fiyat.

Amazon'un rakipleri Prime Day'de ne yaptı?

Prime Day sadece Amazon için bir başarı değildi – diğer çevrimiçi perakendeciler alışveriş tatiline kendi yaz ortasında satışlarıyla katıldı. Göre Perakende Dalışıbüyük perakendeciler (bir milyar dolar veya daha fazla yıllık gelire sahip olanlar), geçen yılın% 54'üne kıyasla ortalama Pazartesi'ye göre% 64 arttı.

Bu yıl Walmart, teknoloji deviyle rekabet etmeye çalıştı ve 48 saat yerine tüm hafta süren kendi yaz satışlarını destekledi. 'The Big Save Sale' olarak adlandırılan Walmart, siteleri boyunca birçok popüler öğeyi indirdi ve Amazon'un en iyi fırsatlarının çoğuyla eşleşti. Walmart, Amazon'un web sitesinde bulunmayan Google Home cihazlarını da indirdi. Walmart'ın satışının Prime Day'e göre küçük bir avantajı vardı, çünkü Amazon'un aksine, üyelik gerektirmeyen herkes için anlaşmalar mevcuttu.

Satış etkinliğine katılan diğer perakendeciler arasında Macy's, Best Buy, Target ve Home Depot da vardı. eBay, Amazon'un sitesi Prime Day 2018'de olduğu gibi çökerse gerçekleşecek rakip bir "Crash Sale" i tanıttı. Amazon'un web sitesi çökmese de, eBay'in yeni fırsatların kilidini açmasına neden olan teknik zorluklar yaşadı.

Amazon Prime

(Resim kredisi: Shutterstock)

Prime Day 2019'da bir sorun mu oldu?

Amazon'un sitesi 2019 Prime Day boyunca çökmedi, ancak bazı teknik sorunlar yaşadı. Üst üste 2 yıl boyunca Başbakan üyeleri Amazon'un satışının ilk saatlerinde kontrol etmekte zorlandılar.

Birkaç müşteri, check-in yapmaya çalışırken "Sepete Ekle Başarısız Oldu" mesajından şikayet etti. Bu, Amazon Başbakan Günü resmi olarak Pazartesi günü başlatıldığında meydana geldi ve sorunlar o gün daha sonra çözüldü.

Prime Day resmi başlangıç ​​saatinden 12 saat önce başlatıldığında, TechRadar ekibi Amazon'un kendi cihaz fırsatlarında da sorun yaşadı. Satış fiyatı öğede listelenmiştir, ancak cihazı sepetinize ekledikten sonra indirimli fiyat kaybolacaktır.

Bu sorun kendi kendine işliyor gibi görünüyordu, ancak geçen yılki çarpışma dünya çapında manşetlere çıktığında Amazon'un hala sorun yaşadığı bir sıkıntı.

(Resim kredisi: Shutterstock)

Bütün bunlar Kara Cuma için ne anlama geliyor?

Kara Cuma şu anda çok uzakta görünse de, perakendeciler zaten Şükran Günü sonrası satışa hazırlanıyor. Kara Cuma, Prime Day'den farklıdır, çünkü sadece Amazon Prime üyeleri için değildir ve neredeyse tüm çevrimiçi ve yerel perakendeciler en yoğun alışveriş etkinliğine katılır.

Black Friday gel TV, konsol, kulaklık ve tabletlerde düşük fiyatlar görmeyi bekliyoruz. Kara Cuma Noel sezonundan hemen önce olduğu için, en sıcak oyuncakları, popüler mutfak aletlerini ve mevsim kıyafetlerini içeren hediye fikirlerinde de büyük tasarruflar bulabilirsiniz.

Amazon'un kendi cihazları da iyi bir indirim alacaktır, ancak muhtemelen fiyatların Prime Day 2020'de yaptığınızdan daha düşük olduğunu görmeyeceksiniz. Echo cihazlarında, Fire tabletlerinde ve akış oyuncularında anlaşma yapmak için hala harika bir zaman.

Amazon Prime Day nedir?

Amazon Prime Day, dünya çapında Prime üyelerinin bir dizi en çok satan ürün için özel fırsatlar elde ettiği yaz ortasında bir satış etkinliğidir. Başbakanlar Amazon'un Alexa özellikli hoparlörleri, tabletleri ve akıllı ev eşyalarını içeren kendi cihazlarında düşük fiyatlar görmeyi bekleyebilirler. Ayrıca, üçüncü taraf tüccarlar ile Prime Day için en iyi fırsatlarını saklayan sitede çeşitli kategorilerde indirimler bulabilirsiniz.

Prime Day sadece üye olmak için ödeme yaptığınız bir "teşekkür ederiz" değil, aynı zamanda insanların kaydolması için bir teşviktir. Amazon, kullanıcıların normal bir üyeye dönüşeceğinizi umarak 30 günlük ücretsiz Prime üyelik denemesine kaydolmalarına izin verir. Bu, Amazon'un iki günlük satış etkinliği sırasında rekor sayıda insanın kaydolduğu harika bir promosyon.

Amazon Whole Foods'ı satın aldığı günden bu yana bakkal, Prime Day etkinliğine de katıldı. Üyeler sadece 48 saatlik satış sırasında market ürünlerinden tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda Prime Day'de harcamak için para da kazanabilirsiniz. 2019 satışına öncülük eden bakkal, Whole Foods'ta 10 $ harcadıysanız, Prime Day'de kullanmak için 10 $ kredi teklif etti.

Amazon Prime Day 2020 ne zaman?

Bir gün öncesine kadar 2020 Başbakan Gününün kesin tarihini bilmesek de, geçmiş olaylara dayalı bazı eğitimli tahminler yapabiliriz. Amazon Prime Day 2020, büyük olasılıkla bu yılın 48 saatlik süresine bağlı kalmaları durumunda 13 ve 14 Temmuz'da yapılacak.

Teknoloji devi satış süresini her yıl uzattığı için 2020 Prime Day'in iki günden daha uzun sürdüğünü ve potansiyel olarak 12 Temmuz Pazar günü başladığını görebiliyorduk. Teknoloji devinin makul 48 saatlik uzunluğa sadık kalacağını ve başlayarak bizi tekrar şaşırtabileceğini düşünüyoruz (ve umuyoruz) biraz bir gün önce ilgilenir.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*