ABD'de Amazon Prime Day 2020: bu yıl Ağustos ayında mı olacak?

Amazon Prime Day 2020 bir kez daha beliriyor ve insanların ileride büyük tasarruflar elde etmelerini sağlayacak olay Kara Cuma 2020. Ancak, koronavirüs pandemisinin etkisi nedeniyle, Başbakan Günü'nün bu yıl taşınabileceği anlaşılıyor.

Karaya indiğinde, Amazon'un kendi markası için başka bir indirim indirimi görmeyi umuyoruz Eko hoparlörler ve akıllı ekranlar, Yangın Çubukları TV için ve Yangın tabletlerive akıllı ev eşyalarında – Ring kamerası gibi – tasarrufların genişlemesi.

Geçen yıl Black Friday'de yılın ilerleyen saatlerinde bile dövülmeyen bazı tasarruflar gördük ve hatta Apple ürünlerinde birkaç pazarlık bulduk. Apple Watchveya Garmin Fitness İzleyici çok.

Farkında değilseniz, Prime Day, çevrimiçi perakendecide büyük bir tasarruf elde etmenin tam zamanıdır. Amazon Prime.

Geçen yıl Prime üyeleri 48 saatlik etkinlik boyunca 175 milyondan fazla ürün sattı.

Bu Amazon'un sattığından daha fazlası Kara Cuma ve Siber Pazartesi kombine. Bu, bir önceki Prime Day satışında satılan ve zaten 36 saatte daha kısa bir olay olan 100 milyondan fazla üründen yapılan büyük bir artış – ancak satış süresinin para kazanmak için önemli bir zaman olarak kabul edildiğini gösteriyor.

amazon prime day fiyatları

(Resim kredisi: Amazon)

Amazon Prime Day 2020 ne zaman?

“ Peki, 2020 Prime Day ne zaman olacak? '' göre, bu yıl Amazon'un kendi ürünlerinden tasarruf etmek isteyen her tüketicinin dudaklarında şu anki kilit soru – Reuters, Amazon Prime Day şimdi en erken Ağustos ayında olacak.

Bu, onu geleneksel Temmuz zaman diliminden hareket ettiriyor ve marka bu yıl için tarihi doğrulamamış olsa da, o zamandaki satışları iyileştirmek için asla bu ayın ötesine itilmedi – ve daha önce iyi çalıştı.

Virüsün etkisine bağlı olarak, Amazon Prime Day 2020 şimdi yıl içinde biraz daha geç olacak – bu, sunulan tasarruflar üzerinde bir etkisi olacak, ancak bunun nasıl ortaya çıkacağı henüz belirsiz.

Alışveriş yapanların stokları temizlemek için daha da vahşi indirimler sunduğunu görebilir veya üçüncü parti satıcıların Black Friday'e yaklaştıkça aynı tasarruflara sahip olmadığı anlamına gelebilir.

Prime Day 2020 ne kadar sürecek?

Herhangi bir kesinlik derecesi ile söylemek zor ve son 2020 Başbakan Günü'nün yıl içinde geri taşındığı söylentileri ışığında beklenenden daha uzun olabilir.

Birkaç yıl önce Başbakan Günü sadece bir gündü, ancak 2018'de 36 saate geçti ve geçen yıl tam iki gün oldu.

Amazon'un her yıl bir Prime Week'e geçmesini bekliyoruz ve gecikme sayesinde değiştirilmesi gereken 100 milyon dolarlık söylentili cihazlarla bu yıl olabilir.

Amazon'un Prime Day'in süresinin azaldığını göremiyoruz, bu yüzden Prime Day 2020'nin bu yıl daha uzun olmasa bile en az 48 saat sürmesini bekleyin.

Amazon Prime Day 2020 nedir?

Amazon Prime Day, dünya çapında Amazon web sitelerinde, Amazon Prime üyelerinin çok çeşitli ürünlerde özel indirimler aldığı bir yaz satış etkinliği.

Sadece Amazon markalı ürünler de değil (her yıl en çok satın alınanlar arasında olsalar da), diğer birçok üretici ve üçüncü taraf tüccarlar da Milyonlarca ekstra alışveriş yapan kişinin İnternet'e vuracağını bilerek saklayın.

Amazon'un neden Başbakan Günü var? Ödeme yapan üyelerine düzgün bir "teşekkür" olarak sunulur, ancak Amazon'a daha fazla para vermeyi ve aynı anda çok sayıda ürünü değiştirmeyi içerir.

Bir deneme için kaydolmanız gerekir veya ücretsiz, hızlı teslimat ayrıcalığı için ödeme yapan Amazon Prime'ın mevcut bir üyesi olabilirsiniz (şu anda kullanıcıların sipariş ettiği temel öğelere yer açmak için yavaşlatılmasına rağmen, sitenin üst kısmında 'Teslim süreleri bazı öğeler normalden daha uzun sürebilir ') ve aylık veya yıllık olarak ödenir.

Ve en iyi fırsatlar Amazon'un eşyalarında bulunması tesadüf değil. Bir Kindle satın alın ve Amazon'dan e-kitap satın almaya devam edeceksiniz.

İzleyeceğiniz bir Fire TV Stick satın alın Prime Video (üyelik büyük bir dikmek) ve belki garip kiralama için ödeme. Bir Echo akıllı hoparlör al ve Alexa ailesindesin ve Amazon'un rakiplerinden rakiplerle savaşmasına yardımcı ol Google Ana Sayfası cihazlar.

amazon prime day fiyatları

(Resim kredisi: Amazon)

Prime Day 2019'u özel yapan nedir?

Daha önce de belirttiğimiz gibi, bu yılki Prime Day satışı Amazon tarihindeki en büyük alışveriş etkinliğiydi. Dünya çapında Başbakanlar, iki günlük satış boyunca bir milyar dolardan fazla tasarruf etti.

Aynı zamanda bir önceki yıla göre 12 saat daha fazla olan rekor 48 saat süren tarihteki en uzun satıştı. Asla kendini aşmamak için Amazon herkesi şaşırttı ve satışın büyük bir kısmını Pazar günü bir gün önce başlattı ve gayri resmi olarak 60 saatlik bir etkinlik haline getirdi.

Amazon, bu yılki satış etkinliğini sadece Prime üyeleri için ilk kez düzenlenen bir konserle kutladı. Amazon konseri belirli bir Taylor Swift tarafından yönetildi ve müşterileri sadece iki günlük satış için heyecanlandırmakla kalmayıp aynı zamanda Prime üyelik kayıtlarını artırma amaçlı bir promosyonun bir parçası olan Prime Music veya Prime Video'da yayınlanmaya hazırdı.

Amazon, üye kayıtlarında bugüne kadarki en büyük günlere işaret eden 48 saatlik etkinlik olan 15 Temmuz'da önceki günlerden daha fazla yeni Prime üyesini ağırladığını bildirdi.

Prime Day'in en çok satan Cihazları nelerdi?

2019'un İkinci Günü'nde milyonlarca Alexa özellikli cihaz satın alındı ​​ve Amazon cihazları için şimdiye kadarki en büyük etkinlik oldu.

Dünya çapında en çok satan cihaz fırsatları Yankı Noktası, Fire TV Stick ve 4K Fire TV stick'ti. Fire Tablets için de büyük bir gündü ve ekranlı Alexa cihazları da bu yıl Echo Show ve Echo Show 5 gibi ürünlerle popülerdi.

Ring ve Blink cihazları bu yıl, geçen yıla göre satın alınan miktarın iki katı ve Blink XT2 ev güvenlik kitinde ilk kez indirimlerle güçlü bir şekilde gösterildi.

Müşteriler ayrıca bu Prime Day'de Echo Dot Kids Edition, Fire 7 Kids Edition tablet ve Fire HD 8 Kids Edition tablet gibi yüz binlerce Amazon çocuk cihazı satın aldı.

amazon echo fırsatlar nokta fiyatları satış

(İmaj kredisi: Gelecek)

Prime Day'de en çok hangi ürünler satıldı?

Amazon cihazları, Prime Day etkinliği sırasında tek popüler öğe değildi. Perakende devi Başbakanların 100.000'den fazla beslenme çantası, 100.000 dizüstü bilgisayar, 200.000 TV, 300.000 kulaklık, 350.000 lüks güzellik ürünü, 400.000 evcil hayvan ürünü, 650.000 ev temizlik malzemesi ve 1 milyondan fazla oyuncak aldığını bildirdi.

Geçen yıl şaşırtıcı derecede popüler bir ürün olan Prime üyeleri, bu yılki satış etkinliğinde 200.000'den fazla LifeStraw Kişisel Su Filtresi satın aldılar ve bu da onu ABD'de üst üste 2. yıl üst üste sattı.

Diğer Prime Day en çok satanlar arasında Instant Pot DUO60, 23andMe Health + Ancestry kiti ve Crest 3D Beyaz Profesyonel Efekt Beyazlatma Kitleri vardı.

Prime Day'de dünyanın dört bir yanında en çok satanlar arasında Nintendo Switch, iRobot Roomba, Sony PlayStation Classic Console ve JBL Bluetooth Speaker yer aldı.

Bazı ilginç teknoloji dışı en çok satanlar arasında bir Dove peeling bodur, Coca-Cola Zero alkolsüz içecek, Finish Powerbowl bulaşık suyu tabletleri ve Ariel çamaşır deterjanı vardı.

2019'un En İyi Amazon Prime Günü Fırsatları

Amazon Prime Day 2020'yi dört gözle beklemeden önce, bu yılki satıştan en iyi teklifleri aşağıda listeledik. Temmuz satış döneminde gördüğümüz fiyatların neredeyse tamamı satışta olmasa da, 2020'de ne tür pazarlıkların beklendiğini görebilirsiniz.

Ayrıca Kara Cuma için neler yapacağınıza dair bir fikir edinebilirsiniz. Amazon'un kendi cihazları genellikle Prime Day için kaydedilirken, sitedeki diğer birçok üründe tüm zamanların en düşük fiyatlarını görmeye devam edersiniz.

Echo Dot (3. Nesil) Akıllı Hoparlör $ 49.99 Amazon'da 22 $
3. nesil Echo Dot, Prime Day boyunca sadece 22 $ 'a satıldı. Bu, müzik çalan, soruları cevaplayan, hava durumunu kontrol eden ve daha fazlasının sesinizin komutuyla akıllı hoparlör için gördüğümüz en düşük fiyat.

Alexa Sesli Uzaktan Kumandalı Yangın TV Çubuğu $ 39.99 Amazon'da $ 14.99
Bir Prime Day en çok satan ürünü olan Fire TV Stick, 48 saatlik satış etkinliği sırasında sadece 14,99 $ karşılığında satışa sunuldu. Bu, 25 dolarlık bir indirim ve Alexa sesli uzaktan kumandaya sahip akışlı oynatıcı için gördüğümüz en düşük fiyat.

Alexa Voice Remote ile Fire TV Stick 4K $ 49.99 Amazon'da 24,99 ABD doları
Popüler 4K Fire TV Stick, Amazon Prime Günü boyunca% 50 indirimli. Akış yürütücü bir Alexa ses uzaktan kumandası içerir ve en sevdiğiniz içeriği HDR ile 4K çözünürlükte oynatmanıza izin verir.

Amazon Akıllı Fiş $ 24.99 Amazon'da 4,99 ABD doları
Alexa etkin bir cihaza sahipseniz, Alexa'dan Amazon Smart Plug'u yalnızca 4,99 ABD doları sipariş etmesini isteyebilirsiniz. Akıllı fiş, herhangi bir cihazı akıllı bir cihaza dönüştürür, böylece cihazı kontrol etmek için sesinizi kullanabilirsiniz.

Halka Wi-Fi Özellikli Video Kapı Zili $ 99.99 Amazon'da $ 69.99
Her yıl en çok satanlar arasında yer alan Ring Video Doorbell, Amazon'da 69.99 dolara satışa sunuldu. Bu, hareket algılandığında size uyarı gönderen Wi-Fi özellikli kapı zili için gördüğümüz en düşük fiyattır.

Fire 7 inç Tablet $ 49.99 Amazon şirketinde 34.99 $
En çok satan Prime Day Fire tablet 34.99 dolara satıldı. Alexa ile çalışan ve 8GB depolama alanına sahip 7 inçlik tablet için 15 dolarlık bir indirim.

Kindle Paperwhite $129.99 Amazon'da 89.99 $
Su geçirmez Kindle Paperwhite, 40 $ 'lık bir Prime Day fiyat indirimi gördü. Etkileyici bir 8GB depolama alanı sunan 2018 Paperwhite'ı gördüğümüz en iyi fiyat.

Yankı Noktalı Ring Video Kapı Zili Pro $ 298,99 Amazon'da 199 $
Popüler bir Prime Day paket anlaşması, Ring Pro kapı zili üzerinde 50 $ tasarruf edebilir ve ücretsiz bir Echo Dot alabilirsiniz. Alexa özellikli cihazlar için toplam 100 ABD doları tasarruf.

Zil Alarmı Ev Güvenlik Sistemi $ 268,98 Amazon'da 144 $
Ring Alarm, Prime Day boyunca her zaman en çok satanlar arasında yer aldı ve bu yıl 8 parçalı güvenlik sistemi 144 dolara satıldı. Bu, kapılar veya pencereler açıldığında veya hareket algılandığında telefonunuzu uyaracak ev güvenlik sistemi için gördüğümüz en düşük fiyattır.

Toshiba LF621U19 43 inç 4K Ultra HD Akıllı Yangın TV 330 $ Amazon'da 190 $
Harika bir Prime Day TV anlaşması olan Amazon, Toshiba 43 inç 4K UHD TV'yi 190 dolara sattı. Fire TV deneyimi yerleşik olan akıllı TV için 140 dolarlık bir indirim.

iRobot Roomba 690 Robot Vakum $ 374,99 Amazon'da $ 229.99
Popüler robot vakumu, zeminlerinizi her yerden temizlemek için iRobot uygulamasını kullanmanızı sağlar. İRobot Roomba, Prime Day alışveriş etkinliği sırasında 145 $ indirim aldı.

Instant Pot DUO60 6 Qt Düdüklü Tencere $ 99.95 Amazon şirketinde 49.99 $
Instant Pot DUO60, Amazon Prime Day için şimdiye kadarki en düşük fiyatına düştü. Popüler baskı, yedi mutfak cihazını bir araya getiriyor ve uyumlu uygulamadan 1000'den fazla tarif ve kılavuz içeriyor.

23andMe DNA Testi 199 $ Amazon'da 99 $
Başbakan üyeleri, popüler 23andMe DNA testinden% 50 tasarruf sağladı Bu, sağlık yatkınlıkları, taşıyıcı durumu ve sağlık ve özelliklerle ilgili 85 DNA tabanlı raporları içeren tek bir testle soy hizmeti için gördüğümüz en iyi fiyat.

Amazon'un rakipleri Prime Day'de ne yaptı?

Prime Day sadece Amazon için bir başarı değildi – diğer çevrimiçi perakendeciler alışveriş tatiline kendi yaz ortasında satışlarıyla katıldı. Göre Perakende Dalışıbüyük perakendeciler (bir milyar dolar veya daha fazla yıllık gelire sahip olanlar), geçen yılın% 54'üne kıyasla ortalama Pazartesi'ye göre% 64 arttı.

Bu yıl Walmart, teknoloji deviyle rekabet etmeye çalıştı ve 48 saat yerine tüm hafta süren kendi yaz satışlarını destekledi. 'The Big Save Sale' olarak adlandırılan Walmart, siteleri boyunca birçok popüler öğeyi indirdi ve Amazon'un en iyi fırsatlarının çoğuyla eşleşti. Walmart, Amazon'un web sitesinde bulunmayan Google Home cihazlarını da indirdi. Walmart'ın satışının Prime Day'e göre küçük bir avantajı vardı, çünkü Amazon'un aksine, üyelik gerektirmeyen herkes için anlaşmalar mevcuttu.

Satış etkinliğine katılan diğer perakendeciler arasında Macy's, Best Buy, Target ve Home Depot da vardı. eBay, Amazon'un sitesi Prime Day 2018'de olduğu gibi çökerse gerçekleşecek rakip bir "Crash Sale" i tanıttı. Amazon'un web sitesi çökmese de, eBay'in yeni fırsatların kilidini açmasına neden olan teknik zorluklar yaşadı.

Amazon Prime

(Resim kredisi: Shutterstock)

Prime Day 2019'da bir sorun mu oldu?

Amazon'un sitesi 2019 Prime Day boyunca çökmedi, ancak bazı teknik sorunlar yaşadı. Üst üste 2 yıl boyunca Başbakan üyeleri Amazon'un satışının ilk saatlerinde kontrol etmekte zorlandılar.

Birkaç müşteri, check-in yapmaya çalışırken "Sepete Ekle Başarısız Oldu" mesajından şikayet etti. Bu, Amazon Başbakan Günü resmi olarak Pazartesi günü başlatıldığında meydana geldi ve sorunlar o gün daha sonra çözüldü.

Prime Day resmi başlangıç ​​saatinden 12 saat önce başlatıldığında, TechRadar ekibi Amazon'un kendi cihaz fırsatlarında da sorun yaşadı. Satış fiyatı öğede listelenmiştir, ancak cihazı sepetinize ekledikten sonra indirimli fiyat kaybolacaktır.

Bu sorun kendi kendine işliyor gibi görünüyordu, ancak geçen yılki çarpışma dünya çapında manşetlere çıktığında Amazon'un hala sorun yaşadığı bir sıkıntı.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*