Acele! Apple AirPod'lar şimdiye kadarki en düşük fiyatına düştü

Apple AirPod'larda bir indirim yapmak istiyorsanız, doğru yere geldiniz.

B&H Photo Video, şarj çantasına sahip 2019 AirPod'ları içeren Apple'ın en çok satan cihazlarını indiriyor sadece 129 $ 'a satılıyor. Bu 30 $ indirim ve kablosuz kulaklıklar için bulduğumuz en düşük fiyat. Kablosuz şarj kutusu ile en son model AirPod'ları da alabilirsiniz satışa 169,95 $.

Apple AirPod'lar daha hızlı eşleştirme ve sorunsuz bağlantı sağlayan yükseltilmiş bir H1 Chip aldı. H1 yongası, Siri soruları sormak için sesinizi kullanmanıza da olanak tanır. Ses seviyesini ayarlayabilir, şarkıları atlayabilir ve hatta tamamen eller serbest görüşme yapabilirsiniz. Kulakiçi kulaklıklar ayrıca tek bir şarjla 20 saat pil ömrü ve üç saate kadar konuşma süresi sağlayan bir şarj kutusu ile birlikte gelir.

Bu sadece inanılmaz bir anlaşma değil, aynı zamanda üst düzey kablosuz kulaklıklar için harika bir fiyat. Şu anda yepyeni AirPods Pro perakende için 249 $129 $ 'lık fiyat etiketini son derece çekici hale getirir.

  • B&H Photo Video'da diğer Apple Fırsatlarını görün buraya

Apple AirPod fırsatları:

Şarj Kutulu Apple AirPods (2019) $ 159 B&H Fotoğraf Videosu
Şarj kılıfıyla 2019 Apple AirPod'larda 30 $ fiyat indirimi yapabilirsiniz. Gerçekten kablosuz kulakiçi kulaklıklar, 20 saat daha pil ömrü ve tek bir şarjla üç saate kadar konuşma süresi sağlayan bir şarj kutusu ile birlikte gelir.
Fırsatı Görüntüle

Kablosuz şarj kılıflı Apple AirPods (2019): 199 $ B&H Fotoğraf Videosu
Sınırlı bir süre için, kablosuz şarj kılıflı Apple AirPod'ları 169 $ karşılığında alabilirsiniz. Qi uyumlu bir şarj matı veya bir yıldırım konektörü kullanılarak şarj edilebilen kablosuz kulaklıklar için 30 dolarlık bir indirim.
Fırsatı Görüntüle

The roundup ile daha fazla teklif alın en ucuz AirPod fiyatları, satışları ve fırsatları bu da devam ediyor.

En son AirPod'larla ilgileniyorsanız, AirPods Pro fiyatları, satış ve fırsatları şimdi oluyor.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*