Adobe Creative Cloud'da% 40 indirimden yararlanın: Photoshop, Lightroom ve daha fazlasına tam erişim

Sınırlı bir süre için TechRadar okuyucuları Adobe Creative Cloud All Apps aboneliğinden% 40 gibi büyük bir tasarruf sağlayabilir.

Ayda yalnızca 30,34 £ karşılığında Adobe'nin Photoshop, Lightroom, Illustrator, InDesign, After Effects, Premiere Pro ve çok daha fazlası dahil olmak üzere tüm yaratıcı yazılım paketine sınırsız erişim elde edersiniz.

Ayrıca, işiniz için 100 GB bulut depolama alanına, Adobe Fonts aracılığıyla binlerce yazı tipine ve Adobe Portfolio ile kendi sitenize erişebilirsiniz.

Adobe Creative Cloud Tüm Uygulamalar: £ 49.94 Ayda 30,34 £
Photoshop, Lightroom, Illustrator ve daha birçok endüstri standardı uygulama da dahil olmak üzere Adobe'nin tüm yaratıcı yazılım paketine% 40 indirim kazanın. Ayrıca 100 GB bulut depolama alanına ek olarak Adobe Fonts ve Adobe Portfolio ile kendi sitenize erişebilirsiniz. Anlaşma 13 Nisan Pazartesi günü sona erecek.
Fırsatı Görüntüle

Anlaşma, aylık taksitler halinde ödendiğinde yıllık abonelik için geçerlidir ve teklif 13 Nisan Pazartesi günü sona ermektedir.

Bu alışılmadık derecede cömert bir indirim ve Adobe'nin Black Friday satışındaki fiyatlarla eşleşiyor, bu yüzden en iyi şekilde yararlanmak için hızlıca hareket edin.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*