Adobe Magento Commerce bir perakendeciyi başlangıçtan başarıya nasıl götürdü?

Teknoloji başlangıcı Wyze, daha sorunsuz ve daha verimli bir çevrimiçi alışveriş deneyimi yaratmak için bulut tabanlı bir e-Ticaret platformu kullandı.

Açık kaynak ve bulut hakkında bilinmesi gereken en iyi 5 şey
Bulut yazılımı, açık kaynaklı yazılım şirketlerinin kar elde etmesini engelliyor. Tom Merritt, açık kaynak ve bulut hakkında bilmeniz gereken beş şeyi açıklıyor.
http://www.techrepublic.com/

Ölçekli bir ürünü piyasaya sürmek çevrimiçi perakendeciler için kolay bir iş değildir. Ancak, bulut e-Ticaret platformları Adobe Magento Ticaret farklı bir resim çizmeye çalışıyorlar. Magento Commerce ile perakendeciler, büyük hacimli siparişleri ve müşterileri işleyen kişiselleştirilmiş, kolay bir çevrimiçi alışveriş deneyimi oluşturabilir.

Adobe ticaret işinin strateji üst düzey yöneticisi Peter Sheldon, Magento'nun tüccarların, özellikle hızlı büyüme görenlerin çevrimiçi satış yapmalarını sağlayan bir e-ticaret platformudur.

GÖRMEK: Özel rapor: Veri, AI, IoT: Perakendenin geleceği (ücretsiz PDF) (TechRepublic)

Bu tür bir platform tam olarak bir akıllı teknoloji işi, Wyze, gerekir. Wyze Labs basit bir fikirle başladı: Uygun fiyatlı, yüksek performanslı bir kablosuz kamera oluşturun. Wyze Cam üretilip halka sunulduktan sonra, Woo Commerce web mağazası ürünün getirdiği başarıyı sürdüremedi.

Wyze'nin üst düzey yöneticisi Anthony Potgieter, Wyze'nin kameranın böyle bir hit olacağını umduğunu, ancak beklemediğini söyledi. Ancak, web sitesi trafiğinin normal taban çizgisinin sekiz ila 15 katı artışına neden oldu.

Potgieter, kendisi ve Wyze'deki meslektaşlarının, çok fazla trafiğe dayanabilecek farklı bir e-Ticaret platformuna ihtiyaçları olduğunu fark ettiklerini söyledi.

Potgieter, "Bu müşteri büyümesini ölçeklendirebilecek ve destekleyebilecek bir şeye ihtiyacım vardı." Dedi. "Yanlış sistemde olduğunuzu bilmek ya da insanların bir ürün satın almaktan ve sonra yapamayacak kadar heyecanlı olduklarını görmek dünyanın en kötü hissidir."

"'Siz uygun bir e-Ticaret ekibi kiralamalısınız," gibi yorumları görüyorsunuz "http://www.techrepublic.com/" Potgieter ekledi. "Çok zor ve insanları ve tüm ürün ekiplerini hayal kırıklığına uğratıyorsunuz."

Adobe Magento Ticaretine Dönmek

Eski sistemdeki site çökerse, gecenin ortasında uyanmaya yardımcı olan Potgieter olurdu.

Potgieter, "7/24 çağrı yapmamızın bir yolu yoktu." Dedi. "Bu desteğe ihtiyacımız vardı ve bu, bulutta barındırılan çözümden aldığımız bir şeydi. Açıkçası Wyze olmayan, Adobe'de olan bir sistem izleyen insanlar var. Bu huzur sadece hayatımı daha da kolaylaştırdı aklı başında."

Yetkili, Adobe Magento'nun desteğinin, kesintileri ve hataları önlediğinden, sürekli ayrı ekipleri bulunduğunu da sözlerine ekledi.

Sheldon, müşterinin işi mal satmak, Magento içeri girip altyapıyı idare etmek olduğunu söyledi.

Potgieter, bulut çözümünü seçmelerinin ana nedeninin arkasındaki teknoloji, özellikle de siteyi normal trafik günlerine ve büyük trafik günlerine ev sahipliği yapmak için otomatik olarak ölçeklendirme yeteneğinden kaynaklandığını söyledi. Ayrıca, bir AWS sunucusunun başlatılmasına karşı bulutta veri barındırmanın maliyet tasarrufunun benzersiz olduğunu da sözlerine ekledi.

Potgieter, Adobe Magento Commerce'e geçişin büyük bir göç olduğunu ve çok karmaşık bir iş aldığını, sonuçların ödeneceğini söyledi.

Potgieter'e göre, yeni sistemle Wyze dakikada 850 siparişi tamamlayabilir, saatte 50.000 müşteriye ulaşabilir ve iki saniyelik sayfa yüklerini tamamlayabilir.

Açıkça buluta geçiş Wyze'nin başarısını getirdi ve bu başarı özellikle coronavirüsPotgieter, online alışverişin çok başarılı olacağından emin olduğunu söyledi.

Potgieter, tamamen Amazon gibi üçüncü taraflara bağımlı küçük işletmeleri uyardı. Kriz zamanlarında, bu üçüncü taraflar küçük işletmeleri doğrudan etkileyebilecek bağımsız iş kararları alabilirler.

Adobe gibi bir bulut platformuyla çalışarak, ancak kendi sitesinin kontrolünü koruyan Potgieter, Wyze'nin kendi ürünlerinin kontrolünü nasıl sürdürdüğünü vurgulayarak, diğer kuruluşların satışlarını veya görünürlüğünü kontrol etmelerini önledi.

Daha fazla bilgi için göz atın Alibaba, Tencent ve Baidu AI, COVID-19 salgını sırasında bulut hizmetlerini ücretsiz hale getiriyor TechRepublic.

Ayrıca bakınız

<a href = "https://tr1.cbsistatic.com/hub/i/r/2017/11/21/4bedf2e6-8d6b-4b40-854d-8c184410578b/resize/770x/edb45c15698db73f311e52496b50d2c5/onlines" hedef " _blank "data-component =" modalEnlargeImage "data-headline ="

"data-credit =" Poike, Getty Images / iStockphoto "rel =" noopener noreferrer nofollow ">onlineshopping.jpg "data-original =" https://tr1.cbsistatic.com/hub/i/r/2017/11/21/4bedf2e6-8d6b-4b40-854d-8c184410578b/resize/770x/edb45c15698db73f311e52496b50on50p

Poike, Getty Images / iStockphoto

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*