AirPods Pro şimdiye kadarki en düşük fiyata geri döndü, ancak stok hızlı ilerliyor

AirPods Pro fırsatları şu anda dünyanın en sıcak satış etkinliklerinden bazıları. Apple'ın premium kulaklıkları tarihsel olarak indirim yolunda çok az şey sunarken, ilk nesil piyasaya sürüldüğünden beri AirPods anlaşmaları için bahisçiler çıldırdı. Bu AirPods fiyatları değişmez, bu nedenle tasarruf edilecek her zaman rekabette öne geçmek için daha hızlı hareket etmelisiniz.

Şu anda AirPods Pro kulaklıklarını bulacaksınız Amazon'da 234.98 $ karşılığında satın alınabilir. Bu 249 $ MSRP'ye baktığınızda çok fazla görünmüyor, ancak bu aslında bu gürültü önleyici kulaklıkların hiç olmadığı kadar ucuz. Apple ile, orijinal fiyattan tasarruf edilen nakit bir kazançtır, fiyat etiketleri birçok durumda iki veya üç yaşında olan ürünlerde hızlı tutulur.

AirPods Pro, Apple'ın gerçek kablosuz kulaklık pazarına en üstün teklifini sunar. Aktif gürültü iptali, şeffaflık modu ve zengin ses ile bunlar modadan daha fazlasıdır.

Amazon'da hisse senedi gördüğümüz için en son AirPods Pro fırsatlarından hızlı bir şekilde yararlanın. Tasarrufunuzu yine de güvence altına alabilirsiniz, ancak AirPod'larınız stok kurtarıldığında bir süre içinde gönderilecektir.

ABD'de değil misiniz? Bölgenizdeki en iyi AirPods Pro ve AirPods fırsatlarını sayfanın aşağısında bulacaksınız.

Bugünün en iyi AirPods Pro fırsatı

AirPods Pro | 249 $ Amazon'da $ 234.98
Bu AirPods Pro anlaşmasında premium kulaklıklar şimdiye kadarki en düşük fiyata geri döndü. Bu Apple gerçek kablosuz gürültü önleyici kulaklıklarda 10 dolardan fazla tasarruf yapıyorsunuz, ancak Apple açısından çok değerlidir. Stok azaldıkça, ucuz AirPod çiftinizi güvence altına almak için hızlı hareket edin.
Fırsatı Görüntüle

Daha fazla AirPods fırsatı

Şarj muhafazalı Apple AirPod'lar | $ 159 Amazon'da 139 $
Standart ikinci nesil Apple Airpods, Amazon'da hala 139 dolara satılıyor. Fırsatlar sezonu kaçırdıysanız, bir pazarlık çanta için asla çok geç bu yüzden biz sadece bu fiyat biraz daha az Siyah Cuma üzerinde gördüm.
Fırsatı Görüntüle

Tüm takip ediyoruz En iyi AirPods Pro fiyatları, böylece sekmeleri satın almak için en uygun zamanda tutabilirsiniz. Ayrıca, En son AirPods satışları Bununla birlikte, daha ucuz bir Apple kulaklık seti arıyorsanız. Apple lezzetine bağlı değilseniz, bol miktarda gürültü önleyici kulaklık fiyatları şu an müsait.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*