Akıllı evinizi bir üst seviyeye taşıyın – Amazon Echo Show 5 ve Fire TV Stick fırsatları ile tasarruf edin

En yeni Amazon Echo Show 5 ve Fire TV stick fiyatları sayesinde akıllı eviniz çok daha akıllı hale gelecek. Sadece Alexa ile konuşmayı unut, şimdi küçük veya büyük ekranda bilmen gereken her şeyi gösterebilir.

Amazon Echo Show 5 fırsatları akıllı ekran fiyatını düşürüyor 49,99 TL'ye kadar. Bu, inanılmaz derecede kullanışlı bir akıllı ana ekranda harika bir tasarruf ve Echo Show 5 için gördüğümüz en düşük fiyata dönüş.

Şarkı sözlerini görüntüleyin, tariflere göz atın, Prime Video'yu izleyin, WikiHow talimatlarını izleyin ve hepsi 5.5 inç dokunmatik ekrandan video görüşmeleri yapın ve alın. Ayrıca, sadece 148mm genişliğinde ve 73mm derinliğinde olan Amazon Echo Show 5, herhangi bir komodin, mutfak tezgahı veya sehpa üzerinde mükemmel bir şekilde oturuyor.

Ya da eğlencenizi büyük ekrana götürmek istiyorsanız, bu haftadan daha azına ucuz akışlı cihazlar sunan bir dizi Fire TV stick fırsatı bulacaksınız. 29,95 £ standart Yangın Çubuğu £ 34.99 4K sürüm. Güçlü Fire TV Cube'a £ 20 tasarruf bile edebilirsiniz, 89,99 TL'den geliyor.

İngiltere'de değil misiniz? Bölgenizdeki en iyi Amazon Echo Show fırsatları ve Fire TV Stick satışları için aşağı kaydırın.

Günün en iyi Amazon Echo Show 5 fırsatı

Amazon Eko Gösterisi 5 | £ 79.99 Argos'ta £ 49.99
Deneyiminizi yeni yollarla geliştirmek için 5.5 inç ekranlı Alexa akıllı ekran Amazon Echo Show 5'de 30 £ tasarruf edin. Alexa'yı dokunmatik ekran arayüzüyle kullanmak, ışıklarınızı ve termostatınızı kontrol etmekten güvenlik kamerası canlı akışlarını görüntülemeye kadar akıllı evinizle etkileşiminizi tamamen değiştirir. Argos stoğunu bölgeye göre ayırır, bu nedenle bölgenizde hiç kimse kalmadıysa, bu Echo Show 5 anlaşmasını da alabilirsiniz. Amazon'da aynı fiyat.
Fırsatı Görüntüle

Bugünün en iyi Fire TV Stick fırsatları

Amazon Fire TV Çubuğu | £ 39,99 Currys şirketinde 29.95 £
4K TV'niz yoksa ve ekstra 5 £ karşılığında geleceğe hazırlanmaktan korkmuyorsanız, standart Amazon Fire TV Stick'i bu hafta sadece 29,95 £ 'a kadar bulacaksınız. Bir dizi uygulama ve ekstra Alexa özellikleriyle, en sevdiğiniz televizyonu istediğiniz ekrana yayınlayabilirsiniz.
Fırsatı Görüntüle

Amazon Fire TV Çubuğu 4K | £ 49.99 Currys şirketinde 34.99 £
Böyle bir ekran kullanıyorsanız, Amazon Fire TV Stick'in bu 4K sürümüne yükseltmek isteyeceksiniz. Tüm favori şovlarınıza ve filmlerinize mümkün olan her yerde görkemli 4K çözünürlükte davranılır ve oradayken Alexa özellikli özelliklerden faydalanırsınız. Evde bir 4K TV'niz olmasa bile bu özel modeli almanızı öneririz, çünkü bu ekranlardaki fiyatlar düşüyor ve ucuzken kendinizi gelecekte kanıtlamak için biraz daha fazla yaylayabilirsiniz.
Fırsatı Görüntüle

Yangın TV Küpü | £ 109.99 Currys şirketinde 89.99 £
TV'niz üzerinde tam bir ustalık arıyorsanız, Fire TV Cube'a göz atmak isteyeceksiniz. Hızlı, güvenilir bağlantı ve ses çubukları, TV işlevleri ve daha geniş akıllı ev cihazlarınız için ekstra kontrollerle, en güçlü Yangın akışı cihazıdır. Ayrıca, bu hafta Currys'teki bu hepsi bir arada çözüm için £ 20 tasarruf edebilirsiniz.
Fırsatı Görüntüle

En son gelişmeleri takip ediyoruz Amazon Echo satışları, ancak en son Google Home fiyatları rekabete bir göz atmak için. Ayrıca çok daha fazlasını bulacaksınız Amazon Fire TV Stick satışları tam burada TechRadar'da.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*