Amazon Cihazlarında En İyi Prime Day 2021 Fırsatları

Eero mesh Wi-Fi sistemi, Echo Dot ve Echo Buds gibi cihazların tümü bu yıl Prime Day için işaretlendi. Amazon'da mevcut erken indirimler hakkında daha fazla bilgi edinmek için okuyun.

Sırasında Amazon Başbakan Günü, dizüstü bilgisayarlardan ofis gereçlerine, TV'lerden diğer ev eşyalarına kadar binlerce üründe önemli indirimler yapılıyor. asil üyeler. Üyelerin listelerindeki hemen hemen her şeyi daha düşük bir fiyata bulmaları garanti edilirken, Amazon cihazlarındaki fırsatlar özellikle iyidir. İşte Amazon cihazları için mevcut en iyi fırsatlardan birkaçı.

Sorumluluk Reddi: Fiyatlandırma ve ürün bulunabilirliği bilgileri yayınlandığı tarihte doğruydu.

tek-eero-ağ-wifi-yönlendirici

Sertifikalı Yenilenmiş Amazon eero mesh WiFi yönlendirici

Resim: Amazon

Eero mesh Wi-Fi sistemi, tüm eviniz için 1.500 fit kareye kadar kapsama alanı sunar. Cihaz Alexa ile yönetilebilir, böylece çeşitli cihazlar için Wi-Fi erişiminizi yönetebilirsiniz, çapraz uyumlu donanıma sahiptir ve üreticiye göre ağınızda tıkanıklık, ara belleğe alma ve düşmeleri önlemek için TrueMesh teknolojisini kullanır. Amazon'a göre, bu eero mesh WiFi yönlendirici "yenilenmiş, test edilmiş ve yeni gibi görünmesi ve çalışması için onaylanmıştır ve yeni bir cihazla aynı sınırlı garantiye sahiptir."

Amazon'da 55 dolar

echo-dot-4th-gen.jpg

Echo Dot (4. Nesil, 2020 sürümü)

Resim: Amazon

Echo Dot, Amazon'un en popüler akıllı hoparlörlerinden biridir. Müzik çalabilmeniz, sorulara yanıt alabilmeniz, haber güncellemeleri alabilmeniz, hava durumunu kontrol edebilmeniz, uyumlu akıllı ev cihazlarını kontrol edebilmeniz ve çok daha fazlasını yapabilmeniz için Alexa'ya erişim sunar. Prime Day için Amazon, belirli Amazon Echo cihazlarının satın alınmasıyla altı aylık ücretsiz Amazon Music Unlimited sunuyor. Prime üyeleri ayrıca iki cihaz satın aldıklarında dördüncü nesil Echo Dot'un orijinal fiyatından 50 $ tasarruf edebilirler. Ek ayrıntılar perakendecinin sitesinde bulunabilir.

Amazon'da 45 dolar

echo-show-8-2.jpg

Yankı Gösterisi 8

Resim: Amazon

Amazon'un Echo Show 8'i 8" HD ekrana, stereo sese ve yerleşik Alexa'ya sahiptir. Cihaz görüntülü arama ve mesajlaşma, TV şovları veya film izleme, resim görüntüleme veya müzik, podcast veya sesli kitap dinleme için kullanılabilir. Echo Show 8, akıllı evinizi sesli kontrol veya ekran üzerinden de yönetebilir.

Amazon'da 90 dolar

halo-band.jpg

Amazon Halo Bandı

Resim: Amazon

Amazon'un Halo Band'ı yoğunluğa dayalı aktiviteyi izleyebilir, uyku kalitesini ve miktarını ölçebilir ve vücut yağ yüzdesini ölçebilir. Cihaz ayrıca kullanıcılara sağlık özetlerini, aktivite puanlarını, uyku kalitelerini ve daha fazlasını anlatmak için Alexa ile birlikte çalışır. Üyelik altı ay boyunca ücretsizdir ve tam takım araçlara, özelliklere, antrenmanlara ve programlara erişim içerir.

Amazon'da 70 dolar

yeni-echo-buds.jpg

yankı tomurcukları

Resim: Amazon

Tamamen yeni ikinci nesil Echo Buds, arka plan gürültüsünü sınırlamak ve müzik akışı yapmak, Sesli sesli kitap çalmak, hatırlatıcı ayarlamak, arama yapmak ve daha fazlası için Alexa uygulamasıyla birlikte çalışmak için aktif gürültü engelleme ve kapalı bir kulak içi tasarıma sahiptir. Echo Buds, iOS ve Android ile uyumludur ve Google Asistan veya Apple'ın Siri'sine erişimi destekler ve üreticiye göre uzun ömürlü bir pile (şarj başına 5 saate kadar veya şarj kutusuyla 15 saate kadar) sahiptir. Tere dayanıklıdırlar ve Alexa uygulaması aracılığıyla mikrofonları sessize alma yeteneği de dahil olmak üzere çok katmanlı gizlilik koruması ve kontrolleri ile birlikte gelirler.

Amazon'da 80 dolar

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*