Amazon Echo Show fırsatları bu hafta sonu akıllı ekranlarda büyük tasarruf sağlayabilir

Bu Amazon Echo Show fırsatları, hafta sonu için ABD ve İngiltere genelinde akıllı görüntülü reklam alışveriş yapan kullanıcılara büyük tasarruf sağlıyor. 2019 Yankı Şovunu 8 alabilirsiniz ABD'de sadece 89,99 ABD doları şimdi veya İngiltere'de 59,99 TL. Bunlar, 8 inçlik muhteşem bir HD ekrana ve çeşitli Amazon hizmetlerine sahip Alexa özellikli akıllı ekranda bazı mükemmel tasarruflar.

Daha da az harcamak istiyorsanız, bu hafta sonu Amazon Echo Show 5'i satışta bulacaksınız, ABD'de 59,99 ABD doları fiyat etiketi ile ve İngiltere'de £ 49. Bu daha küçük 5.5 inçlik model, HD ekran eksi daha pahalı Echo Show 8 ile aynı özellikleri sunuyor.

İster haberleri takip edin, ister arkadaşlarınızla ve ailenizle görüntülü sohbet edin, Alexa becerilerinizi kullanın ya da akıllı evinizi kontrol edin, bu cihazda çok çeşitli deneyimler bulunacaktır. Bu son Amazon Echo Show fırsatları da çarpıcı indirimler sunuyor, bu yüzden fiyatlar bir kez daha yükselmeden önce kendinizinkini kapın.

Amazon Echo 5 fırsatları

Amazon Eko Gösterisi 5 | $ 89.99 Best Buy'da 59,99 $
Bu hafta sonu Best Buy'da 30 $ karşılığında daha küçük 5.5 inçlik Amazon Echo Show 5'i kapın. Hepsi bir arada Alexa akıllı ekranda harika bir fiyat, sesli sohbet, çeşitli video ve öğreticiler izlemek ve akıllı evinizi etkileşimli bir dokunmatik ekran üzerinden kontrol etmek için mükemmel.
Fırsatı Görüntüle

Amazon Eko Gösterisi 5 | £ 79.99 AO'da £ 49
Bugünün Amazon Echo Show fırsatlarının en ucuzu, aynı özellikleri ve işlevselliği biraz daha ucuz bir fiyata sunan Echo Show'un daha kompakt ve daha az HD versiyonu olan bu 5.5 inçlik model. Bununla birlikte, daha yüksek çözünürlüklü, 8 inçlik sürümü sadece 10 £ daha düşük tutabilirsiniz, bu yüzden daha da aşağıya bakmanızı öneririz.

Bu fırsat şurada da mevcuttur: Currys, Çok, ve Amazon eğer stok biterse sen almak önce.
Fırsatı Görüntüle

Amazon Echo Show 8 fırsatları

Amazon Eko Gösterisi 8 | $ 129.99 En İyi Satın Al
Daha büyük Amazon Echo Show 8, muhteşem bir HD ekranın yanı sıra interaktif dokunmatik ekrandan da yararlanan çok çeşitli Alexa becerileri ve Amazon hizmetleri sunuyor. Best Buy'ın en son teklifinde 40 $ tasarruf edersiniz, ancak bunların hızlı bir şekilde değişmesini bekliyoruz, bu nedenle bu tasarruftan en iyi şekilde yararlanmak için kısa süre içinde kendiniz alın. Tüm evinizi donatmak istiyorsanız, iki Amazon Echo Show 8 ekranının bu indirimli paketini de alabilirsiniz. sadece 179,98 $.
Fırsatı Görüntüle

Amazon Eko Gösterisi 8 | £ 119,99 59,99 TL Çok
8 inç, HD Amazon Echo Show 8, bu hafta sonu 5'ten sadece 10 £ daha fazla fiyatla satılıyor ve bu da iki model arasındaki çitte iseniz satın almaya değer. Daha küçük sürümle aynı özellikleri koruyorsunuz, ancak daha büyük, daha yüksek çözünürlüklü ekran tüm farkı yaratabilir.
Fırsatı Görüntüle


En son çıkanları takip ediyoruz Amazon Echo fırsatları ve satış tam burada TechRadar'da, ancak ayrıca en iyi akıllı ev fiyatları şu anda kullanılabilir.

İngiltere'de iseniz ve bir Fire TV çubuğu veya Echo dot anlaşması arıyorsanız, bu hafta en son Amazon fırsatları Son haberlerimizden birinde.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*