Amazon Music Bu sınırlı süreli fırsatla 3 ay boyunca sınırsız

Müzik severler, bana kulaklarını ödünç ver. Amazon Müzik Sınırsız şimdi 3 ay ücretsiz sınırlı bir süre içinde.

50 milyondan fazla şarkıya erişim sayesinde, asla aynı melodiyi iki kez dinlemeniz veya yol boyunca can sıkıcı reklamlarla kesintiye uğramanız gerekmeyecek. Gitmeye değer diyoruz çünkü yeni ve heyecan verici bir şey keşfederken orta akışta kesintiye uğramaktan daha kötü bir şey yok.

Music Unlimited, yalnızca reklam içermez, aynı zamanda küratörlü oynatma listelerine sahiptir ve çevrimdışı işlevlere erişebilir – verilerden tasarruf etmek istiyorsanız süper yararlıdır. Ayrıca Prime Music'ten bile çok daha büyük bir müzik kütüphanesi taşır ve doğrudan evinizin Alexa cihazlarına akış yapmanıza izin verir. Zaten Başbakan bir üye olsanız ve ek bonuslara ihtiyacınız olup olmadığını tartsanız bile, yine de devam edeceğiz – tamamen ücretsizdir ve denemenizi her zaman ekstra ücret ödemeden iptal edebilirsiniz.

Günün en iyi Amazon Müzik Sınırsız fırsatı

Amazon Müzik Sınırsız | 3 aylık ücretsiz deneme
Bu sınırlı süreli teklifte 3 ay boyunca 50 milyon şarkıya tamamen ücretsiz erişebileceksiniz. Reklamsız akış, sınırsız atlama, küratörlü çalma listeleri, genişletilmiş bir kütüphane ve Alexa cihaz desteği, bunu bu hafta kilitlenme sıkıntısını yenmek için harika bir yol haline getiriyor. Avustralyada? hala alabilirsin 30 günlük deneme.
Fırsatı Görüntüle

Amazon Music Unlimited üyeliği normalde ayda 7,99 $ / 9,99 £ tutarındadır, bu nedenle burada genel olarak 30 dolara yakın bir tasarruf elde edersiniz. 90 günlük deneme süresi sona erdiğinde Amazon'un aboneliğinizi denemeye çalışacağını belirtmek gerekir, bu yüzden sadece ücretsiz hediyeler istiyorsanız hemen iptal ettiğinizden emin olun. Hatta hemen iptal edebilir ve kalan 90 günün keyfini ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz.

Bazı melodiler aramıyor musunuz? Belki zaten Amazon Music Unlimited'a sahipsiniz veya üzerinde çalıştığınız Elton John çalma listesine kitaplarınızı ve şovlarınızı tercih ediyorsunuz. Endişelenmeyin, Amazon sizin için bir şeyimiz var, çünkü Amazon diğer akış hizmetlerinde de harika ücretsiz denemeler sunuyor.

Diğer harika ücretsiz Amazon teklifleri

Ücretsiz Audible 30 günlük ücretsiz deneme sürümü | BİZE | UK
Audible'ın bu 30 günlük ücretsiz deneme sürümü ile hayal gücünüzü serbest bırakın. En iyi 2020 sesli kitap sitemizi oyladığınız için tamamen ücretsiz olarak 200.000 sesli kitaba parmaklarınızın ucunda erişebileceksiniz. Tarih, fantezi veya garip suç romanı ile ilgileniyor olun, burada herkes için bir şeyler var. Taahhüt etmeye hazırsanız, ayrıca ilk 3 ayda% 40 tasarruf edin bu hafta.
Fırsatı Görüntüle

Ücretsiz Prime Video | 30 günlük ücretsiz deneme
Bir ay boyunca binlerce özel ödüllü gösteri ve film, tamamen ücretsiz. Kendinizi şımartın, boş ayınıza mümkün olduğunca çok gösteri yapın ve istediğiniz zaman iptal edin, herhangi bir dize eklenmedi. Söylediğimiz can sıkıntısını yenmenin daha iyi bir yolu yok.
Fırsatı Görüntüle

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*