Amazon Prime Day 2020 Harici Depolama Fırsatları

Prime Day geri döndü ve herhangi bir sayıda form faktörü, kapasite ve amaçlanan yeni bir harici depolama cihazı almak için mükemmel bir fırsat.

COVID-19 salgınının etkisini kaybetmeye başlamasıyla birlikte, Amazon Başbakan Günü bu yıl programına geri döndü ve harici depolama gibi temel ihtiyaçlarla ilgili fırsatlarla dolu. SSD'ler, sabit sürücüler, flash sürücüler ve SD kartların tümü 21 ve 22 Haziran'da büyük indirimlerle sunuluyor ve işte en iyilerinden bazıları.

sorumluluk reddi: Fiyatlandırma ve ürün bulunabilirliği bilgileri yayınlandığı tarihte doğruydu.

wd.jpg

Resim: Amazon

Tabii ki, bu bir katı hal diski değil, normal dönen bir sabit disk, ancak 5 TB taşınabilir depolama için bu fiyat çok önemli, özellikle bu fiyat Prime Day için normalden %38 indirimli olduğunda.

Amazon'da 190 dolar

can alıcı.jpg

Resim: Amazon

Bu ufacık 2,5" x 2,7" SSD, Prime Day'de bile ucuz değil, ancak boyutu ve 4 TB kapasitesi, normal perakende fiyatından %41 indirimli, cepte taşınabilir bir harici depolama aygıtı arayanlar için harika bir fırsat.

Amazon'da 360 $

sandisk-extreme.jpg

Resim: Amazon

1.050 MB/sn'ye varan hızlara sahip olması, 2 metreden düşmeye dayanabilmesi ve IP55 derecesi, bu taşınabilir diski 2 TB depolamaya ihtiyaç duyanlar için büyük bir avantaj haline getiriyor. Bu sürücülerden birine sahibim ve kişisel olarak bunun harika bir yatırım olduğunu söyleyebilirim.

Amazon'da 228 dolar

korsan-kurtulan.jpg

Resim: Amazon

Kaba işlemle başa çıkabilecek sürücülerden bahsetmişken, Corsair'in Flash Survivor Stealth'i yalnızca 256 GB kapasiteye sahip olabilir, ancak bu kapasite 200 metreye kadar iyi bir EPDM su sızdırmazlığına sahip anodize alüminyum bir muhafaza içinde depolanır. Darbeye ve titreşime karşı dayanıklılık sağlayın ve bir kıyametten sağ çıkma yeteneğine sahip bir USB flash sürücünüz olur.

Amazon'da 50 dolar

sandisk-ultrrar-msd.jpg

Resim: Amazon

Okul bilgisayarlarının 1,2 MB kapasiteli sekiz inçlik disketleri veya bu tırnak boyutundaki 1 TB SanDisk MicroSDXC'nin yalnızca 833.333'ünde birini kullandığı zamanları hala hatırlıyorum. Bu şekilde düşündüğünüzde, bu SD karttaki Prime Day fırsatı gerçek bir çalmadır.

Amazon'da 133 dolar

teklifler.jpg

Resim: Amazon

Bir iPhone'a, Android cihaza, USB-A bağlantı noktasına veya USB-C'ye takılabilen bir flash sürücüye mi ihtiyacınız var? Bu, sizi kapsıyor ve bu bağlantı noktalarından biri hariç tümü, donanımına yerleştirildi. Harici bir adaptör, bu bağlantı noktası esnek sürücüde USB-C'yi etkinleştirir; bir ucunda bir iPhone bağlantı noktası çıkar ve diğer tarafta bir Mikro USB'yi ortaya çıkarmak için katlanabilen bir USB-A bağlantı noktası bulunur. İhtiyacınız olan her şey tek bir pakette.

Amazon'da 22 dolar

anker-ssd-hub.jpg

Resim: Amazon

Sorun: Dizüstü bilgisayarınızın bağlantı noktaları sınırlı ve harici bir depolama aygıtı takmak, diğer önemli aksesuarları ekleyememek anlamına geliyor. Bu 256GB SSD'yi seçerseniz, bu bir sorun değil. Bağlı bir dizüstü bilgisayara doğrudan şarjı destekleyen bir USB-C sürücüsü olmakla kalmaz, aynı zamanda 2 USB-A bağlantı noktası ve bir HDMI bağlantı noktası ile bir hub görevi görür.

Amazon'da 80 dolar

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*