Amazon Prime Day 2020: İş Profesyonelleri için En İyi Dizüstü Bilgisayar Çantaları ve Sırt Çantaları

Bekleyen bir sonraki normale hazır olun: Siz ve dizüstü bilgisayarınız henüz evden çıkmamış olabilirsiniz, ancak çıktığınızda cihazlarınızı hem güvenli hem de şık bir şekilde taşıyın.

Şu anda dağınık iş gücündeki rolünüz ne olursa olsun, cihazlarınızı yola ya da en azından başka bir yere, belki de yerel olarak (maskeli ve elbette sosyal mesafeli) ve işinizi evden eve uyarlamaya hazırsınız. her yerden çalışın. Amazon'un bu yıl boyunca sunduğu en iyi, en güvenli ve en şık dizüstü bilgisayar çantalarına ve sırt çantalarına bir göz atın. Başbakan Günü 2021.

Sorumluluk Reddi: Fiyatlandırma ve ürün bulunabilirliği bilgileri yayınlandığı tarihte doğruydu.

ytonet.jpg

Resim: Amazon

Daha minimalist ve şık bir görünüm için, tüm iş seyahatleriniz ve seyahatleriniz için Ytonet dizüstü bilgisayar kılıfını deneyin.

15 inç dizüstü bilgisayarları kolaylıkla tutar ve kalem, kablo, fare, telefon gibi öğeleri ve daha düzenli ve güvenli tutmak için ek bir file cep saklama alanına sahiptir.

Cihazlarınıza rahat erişim için 90 ila 180 derecelik açılmaya izin veren TSA dostu tasarımla TSA kontrol noktalarında kolayca gezinin.

Amazon'da 15 dolar

aşkvook.jpg

Resim: Amazon

Daha şık bir sırt çantası isteyen iş kadını için Lovevook dizüstü bilgisayar sırt çantasını deneyin. Bu çanta 20 L kapasiteye, iki bölmeye ve 18 cebe sahiptir ve gözlüklerinizi, cüzdanınızı, anahtarlarınızı, kulaklığınızı, güç bankanızı, cep telefonunuzu, belgelerinizi ve daha fazlasını düzenlemenizi kolaylaştırır.

Hareket halindeyken sırt çantanızı açmadan bir güç bankası bağlayarak cep telefonunuzu şarj etmenizi sağlayan yerleşik bir USB bağlantı noktasına sahiptir. Arkasında gizli bir hırsızlık önleyici cep bulunan bu iş çantası, değerli eşyalarınızı hırsızlardan korur.

Amazon'da 29 dolar

sossoon.jpg

sossoon

Bu sırt çantasında yalnızca dizüstü bilgisayarınız (ve bunları dahil etmeyi seçerseniz diğer cihazlar) güvende olmakla kalmaz, aynı zamanda suya dayanıklı, unisex ve hırsızlığa karşı dayanıklıdır. Ayrıca bir USB şarj cihazı ve kablosu ile birlikte gelir. Dizüstü bilgisayar çantasının sol cebindeki bir kanca, ana cebin ve bilgisayar cebinin fermuarını bağlama olanağı sunar. Kullanıcı, bir hırsızın çalmaya çalışıp çalışmadığını anlayabilir ve güvenliğinizi sağlamaya yardımcı olur. Arkadaki gizli hırsızlık önleyici cep eşyalarınızı daha da korur.

Amazon'da 20 dolar

shradloo.jpg

Resim: Amazon

Bu kullanışlı çanta 15,6" dizüstü bilgisayara sığar ve sabit bir hırsızlığa karşı şifre kilidi, harici bir USB bağlantı noktası, özel bir dizüstü bilgisayar cebi, bardaklar/şişeler veya şemsiyeler için bir yan cep, kolay erişilen ön cep, bir anahtarlık kancası, sağlam kulp, metal fermuarlar, ayarlanabilir kayışlar, bağlama tokaları, tekerlekli bagaja takmak için bir bagaj kayışı/kol ve Shrradoo'nun "ısıyı hızla dağıtması" beklenen "3D hava akışı geri" dediği şeye sahiptir.

Amazon'da 29 dolar

nubily.jpg

Resim: Amazon

Bu tote çanta 15,6" bir dizüstü bilgisayar tutar ve eğitimsiz bir göze önemli, ancak temiz hatlara sahip zarif bir çanta gibi görünür; bu, köşeler, çatlaklar ve özel bölümlerle dolu olduğundan, seyahat eden bir ev ofisi olarak tanımlanabilecek şeyi yalanlar. yoğun çalışan kişiler için. Su geçirmez suni deriden yapılmıştır ve çift kulplu ve çıkarılabilir bir omuz askılıdır. Çanta 16,7" x 5,7" x 12,6" boyutundadır. İçeride, bir cüzdan için küçük bir fermuarlı iç cep, iki kalem yuvası, bir cep telefonu, gözlük veya fareye uyacak şekilde tasarlanmış iki kaydırmalı cep, dosyalar, kitaplar ve şarj cihazı için iki açık bölme, önemli evraklar için başka bir sıkıştırılmış bölme, bir bölme bir tablet ve bir yastıklı dizüstü bilgisayar bölmesi için. 10 renkte mevcuttur.

Amazon'da 30 dolar

taygear.jpg

Resim: Amazon

Bu, 15.74" x 3.15" x 11.8" ölçülerinde, çok daha geleneksel ve zararsız, unisex, suya dayanıklı, çapraz askılı, omuz askılı bir çantadır. Siyah, gri ve koyu siyah renklerde mevcuttur. iPad, kalemler ve küçük aksesuarlar, dizüstü bilgisayar ve belgeler için daha büyük bir ana cep ve güç bankaları vb. için ön düzenleyici cepler ve fermuarlı bir arka cep.Bagaj kayışı/geçiş kayışı/araba kılıfına sahiptir. tekerlekli bir çantaya kolayca takılabilir. Çıkarılabilir bir omuz askısı da vardır. Taygeer, 15,6" dizüstü bilgisayar, iPad, iPhone, fişli şarj cihazı ve kablo, saat, Bluetooth klavye, duvar tutacağını bildiriyor. şarj cihazı, dört erkek gömleği, bir su şişesi, küçük bir şemsiye, dört ticari ciltsiz kitap, üç kalem ve küçük (cihaz dışı) bir defter.

Amazon'da 20 dolar

volher.jpg

Resim: Amazon

Bu, rahat (dolgulu kayışlara sahiptir) şık, temiz ve çağdaş görünen ve her cinsiyet tarafından taşınabilen bir sırt çantasıyla birleştirir. Dışarıdaki elastik cep, küçük bir şemsiye, termos veya su şişesi tutabilir. İçinde organize kayma cepleri olan küçük bir ön, kolay erişilen fermuarlı cebe, aksesuarlar için bir orta bölüme, harici bir USB bağlantı noktasına, kulaklık bağlantı noktasına sahiptir ve suya dayanıklıdır, ayarlanabilir kayışlara sahiptir, yansıtıcı etkiye sahiptir (gece yürürken kullanışlıdır) ve " çok panelli hava akımı tasarımı" arkada elastik bir ped ve file sırt ile. Ek olarak, hırsızlık önleyici bir arka cebe ve tekerlekli bagaja takmak için bir bagaj kayışına sahiptir. Siyah, mavi, gri ve gül kırmızısı renkleri mevcuttur.

Amazon'da 26 dolar

arkadaş.jpg

Resim: Amazon

Dürüst olalım. Bir otoparktan bir binaya seyahat ediyor olsanız bile, dizüstü bilgisayar çantanız cihazlar ve aksesuarlarla doluysa, Matien tekerlekli dizüstü bilgisayar sırt çantası gibi yuvarlanması kesinlikle daha kolay olacaktır. Sırtınız kötüyse de paha biçilmez olabilir. Boş, 4,9 lbs ağırlığında. Su kabı için bir yan cep, giysiler için bir alan, fileli bir cebe sahip hızlı erişimli, önden fermuarlı bir cep ve ayrıca ayrı dizüstü bilgisayar ve iPad cepleri vardır. Ayrıca onu bir sırt çantası gibi "giyme" seçeneğine de sahipsiniz ve "geri hava akımı" özelliğine sahip. 22" teleskopik tutamak, aşağı bastırılarak ve kapatılarak gizlenebilir. Suya dayanıklı alt panelin yanı sıra tekmelik korumasına, köşeye monte lastik tekerleklere ve kilitlenebilir metal fermuarlara sahiptir. Dıştan 19,5" x boyutlarındadır. 13" x 9".

Amazon'da 64 dolar

bopai.jpg

Resim: Amazon

Fantezi sevenler için bu çanta tam size göre olabilir. Resimlerden gerçek deriyi oldukça iyi taklit ediyormuş gibi görünen "mikrofiber" deriden yapılmıştır. 34 litrelik içeriğe sahip ve Bopai'ye göre, bir dizüstü bilgisayar, bluetooth klavye, küçük bir kağıt defter, şarj cihazı ve kablo, fare, küçük bir el feneri, tuvalet/makyaj çantası, pasaport, el dezenfektanı tutabilir, bir bıçak (belli ki, bu bir taşınabilir eşya değil), bir duvar şarj cihazı, bir paket sakız, bir Larabar (acıktığınız zaman için), kulaklıklar, kalemler, taşınabilir bir şarj cihazı ve taşınabilir bir sabit disk gibi görünen şey . Cüzdanlar ve cep telefonları için hırsızlık önleyici bir arka yan cep, yüksek yoğunluklu süngerden yapılmış "nefes alabilen bir arka tasarım", yan şişe veya şemsiye cebi vardır ve su geçirmezdir.

Amazon'da 103 dolar

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*