Amazon'un Echo Show 5 akıllı ev ekranı sadece 59.96 $ 'a satılıyor

Şu anda Amazon Echo Show 5 ile uzaktan aileniz ve arkadaşlarınızla bağlantı kurun satılık 59.96 $. Bu, 30 $ indirim ve akıllı ev ekranı için bulduğumuz en iyi fiyat.

Amazon Eko Gösterisi 5 Amazon Alexa ile çalışır, böylece soru sormak, müzik ve video oynatmak ve diğer uyumlu akıllı ev cihazlarını kontrol etmek için sesinizi kullanabilirsiniz. Kompakt akıllı ekran ayrıca Alexa uygulaması veya uyumlu Echo cihazları ile arkadaşlarınızla ve ailenizle eller serbest görüntülü görüşme yapmanıza olanak tanır. Gizlilikle ilgili endişeleriniz varsa, bir düğmeye basarak mikrofonu ve kamerayı kapatabilirsiniz ve dahili deklanşör kamerayı kolayca örtmenizi sağlar.

Bu sadece inanılmaz bir anlaşma değil, aynı zamanda zengin özelliklere sahip akıllı ev ekranı için harika bir fiyat. Bu sınırlı süreli teklif 4 Nisan'da sona eriyor, bu yüzden çok geç olmadan şimdi yararlanmalısınız.

Amazon Echo Gösterisi 5: $ 89.99 QVC'da $ 59.96
Sınırlı bir süre için Amazon Echo Show 5'i QVC'de 59.96 $ karşılığında alabilirsiniz. Akıllı ekran Amazon Alexa ile çalışır ve dünyanın her yerinden aileniz ve arkadaşlarınızla bağlantı kurmanızı sağlar.
Fırsatı Görüntüle

Topluluğumuza bakın iyi Amazon Echo fiyatları, fırsatları ve satış Alexa için.

Ayrıca daha fazla alışveriş yapabilirsiniz en ucuz akıllı ev cihazları ve gadget fiyatları.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*