Amazon'un Fire 8 tableti şimdiye kadarki en düşük fiyatına düştü – sadece bugün!

Evde eğlence arıyorsanız, bir tablet harika bir seçenek olabilir. En sevdiğiniz filmlerin ve TV şovlarının keyfini çıkarabilir veya milyonlarca Kindle e-Kitap başlığı arasından seçim yapabilirsiniz. Neyse ki, Amazon en çok satan Fire tabletlerini indiriyor yalnızca bugün.

Amazon'un Fire tablet satışı, Fire 8 ve Fire 7 Kids Edition tabletindeki fiyat indirimlerini içerir. Fire HD 8 tableti alabilirsiniz 49,99 $ satılık. Bu 30 dolarlık bir indirim ve 8 inçlik tablet için bulduğumuz en düşük fiyat. Ayrıca Fire 7 Kids Edition tableti de alabilirsiniz 59,99 TL.

Fire HD 8 tablet 8 inç HD ekrana sahiptir ve 16 veya 32GB depolama seçeneği sunar. Netflix, Hulu ve daha fazlasından sevdiğiniz tüm filmleri ve TV şovlarını milyonlarca Kindle e-Kitap seçeneğinden yeni bir kitapla izleyebilirsiniz. Ayrıca, Fire 8'in 10 saate kadar pil ömrü sunduğu için pilinizi gün boyunca şarj etme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Fire 7 Kids Edition tablet 7 inçlik bir ekrana sahiptir ve yerleşik bir stand ile renkli, çocuklara dayanıklı bir kasa içerir. Çocuk dostu tablet ayrıca, PBS Kids, Nickelodeon, Disney ve diğerlerinden 20.000'den fazla uygulama, oyun, kitap, video, sesli kitap ve eğitim içeriğine erişmenizi sağlayan bir yıllık Amazon FreeTime Unlimited ile birlikte gelir.

Yukarıda belirttiğimiz gibi, bu Fire 8 ve Fire 7 Kids Edition için bulduğumuz en düşük fiyat ve zengin özelliklere sahip bir tablet için harika bir anlaşma. Bu indirimler yarın sona eriyor, bu yüzden çok geç olmadan şimdi yararlanmalısınız.

Amazon Fire Tablet fırsatları:

Fire HD 8 Tablet 16GB: $ 79.99 Amazon şirketinde 49.99 $
Bugün sadece Fire HD 8 tableti 49.99 dolara satılıyor. Bu, 30 $ indirim ve eller serbest kontrol için Amazon Alexa ile çalışan bu 8 inçlik ekran tableti için gördüğümüz en düşük fiyat.
Fırsatı Görüntüle

Fire 7 Kids Edition Tablet: $ 99.99 Amazon'da $ 59.99
Bugün yalnızca Amazon'daki Fire 7 Kids Edition Tablet'e 40 $ tasarruf edebilirsiniz. 7 inçlik tablet, yerleşik bir stand ile çocuklara dayanıklı bir kasa içinde gelir ve 20.000'den fazla uygulama, oyun, kitap, video, sesli kitap ve eğitim içeriğine erişim içerir.
Fırsatı Görüntüle

Daha fazlasını görün iyi ucuz Fire Tablet fiyatları ve satış şimdi oluyor.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*