Amazon'un Fire Tablet İndirimi: Ucuz Tablet Fırsatları

İç mekanda sıkışıp kalırsanız ve ev eğlencesi arıyorsanız, Amazon, Fire tablet serisinde fiyat indirimlerine yardımcı olmak için burada. Elde tutulan tabletle en sevdiğiniz filmlerin ve TV şovlarının keyfini çıkarabilir veya milyonlarca e-Kitap başlığı arasından seçim yapabilirsiniz.

Amazon'un Fire tablet satışı yalnızca Prime üyeleri içindir ve tamamen yeni Fire HD 10 tableti içerir 99,99 $ satılık. Bu, 50 GB'lık bir indirim ve 32 GB'lık tablet için gördüğümüz en düşük fiyat. Amazon'un ayrıca Fire HD 8 tableti var 49,99 $ satılık ve Fire 7 tableti 39,99 dolara satılıyor.

Fire HD 10 tablet 10.1 inç Full HD ekrana sahiptir ve 32 ve 64GB depolama seçeneği sunar. Netflix, Hulu ve daha fazlasından sevdiğiniz tüm filmleri ve TV şovlarını milyonlarca Kindle e-Kitap seçeneğinden yeni bir kitapla izleyebilirsiniz. 2019 tablet Amazon Alexa ile çalışır, böylece video ve müzik çalmak, uygulamaları açmak, çevrimiçi alışveriş yapmak ve daha fazlasını yapmak için sesinizi kullanabilirsiniz. Güçlü tablet, 12 saate kadar pil ömrü sağlar ve yatay ve dikey yönlerde eller serbest görüntülemeye olanak tanıyan dahili bir stand ile birlikte gelir.

Yukarıda belirttiğimiz gibi, bu satış yalnızca Prime üyeler içindir ve her zaman 30 günlük ücretsiz deneme sürümüne kaydolabilirsiniz. buraya ve istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Amazon'un Yangın Tabletlerini ne kadar süreyle satışa çıkaracağını bilmiyoruz, bu yüzden çok geç olmadan şimdi yararlanmalısınız.

Yepyeni Fire HD 10: $ 149.99 Amazon'da 99.99 $
Tamamen yeni Fire HD 10 tablet, Amazon'da Prime üyeleri için 50 dolarlık bir fiyat indirimi alıyor. 10 inçlik tablet% 30 daha hızlı değildir ve 32 GB depolama alanına sahiptir ve 12 saate kadar pil ömrü sağlar.
Fırsatı Görüntüle

Amazon Fire tablet fiyatları:

Amazon Fire HD 8 Tablet: $ 79.99 Amazon şirketinde 49.99 $
Başbakan, Fire HD 8 tabletini 49.99 dolara satışa sunabilir. Bu, 30 $ indirim ve eller serbest kontrol için Amazon Alexa ile çalışan bu 8 inçlik ekran tableti için gördüğümüz en düşük fiyat.
Fırsatı Görüntüle

Amazon Fire 7 Tablet: $ 49.99 Amazon şirketinde 39.99 $
Başbakan, Fire 7 tabletini sadece 39.99 dolara satışa sunabilir. 7 inç Alexa özellikli tablet, 16 GB depolama alanı sunar ve yedi saate kadar pil ömrü sağlar.
Fırsatı Görüntüle

Daha fazlasını görün iyi ucuz Fire Tablet fiyatları ve satış şimdi oluyor.

İPad teklifleriyle ilgileniyor musunuz? Ayrıca şunu da görebilirsiniz: en ucuz iPad fiyatları.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*