AMD ve Intel: Hangi yonga makinesi işlemcileri daha iyi yapar?

Muhtemelen AMD vs Intel rekabetini duymuşsunuzdur. Bir oyuncu, içerik yaratıcısı veya bir PC veya iş istasyonu inşa etmek isteyen herkes, bu iki üreticinin bileşenler alanında mücadele ettiğini biliyor. Her ikisinden de çok sayıda seçenekle, doğru CPU veya grafik kartını seçmek her zamankinden daha zor.

Deneyimli bir inşaatçı olsanız ve en iyi PC bileşenleri, AMD Ryzen 300 ve Threadripper CPU'ların yanı sıra Intel'in en yeni Coffee Lake, Ice Lake ve Cascade Lake-X yongaları arasındaki farkları çözmenize yardımcı olabiliriz. İşleri daha da karmaşık hale getirmek için, teknik düzeyde birbirleriyle anlaşamazlar. Bu iki marka birbirine karışmadığından, aradığınız zaman yapmanız gereken en önemli seçimdir. en iyi işlemci sıradaki için PC kurulumu. İyi olan şey, grafik, hız aşırtma yetenekleri, fiyat noktaları ve bileşen çeşitliliği söz konusu olduğunda her iki markanın da faydalarının yanı sıra kusurları olmasıdır.

Alınacak çok şey olabilir, bu nedenle CPU ve grafik kartları da dahil olmak üzere her markanın mevcut bileşenlerini parçalayacağız. Genel maliyetlere, performansa ve önümüzdeki yıllarda her markanın nereye gittiğine bakalım. Bize güven; bitirmeden bile eski bir yapıya sıkışmanıza izin vermeyeceğiz.

AMD ve Intel

(Resim kredisi: TechRadar)

AMD ve Intel: fiyat

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*