Amerika'ya Karşı Plot Nasıl İzlenir: Yeni David Simon dizisini her yerden çevrimiçi yayınlayın

Amerika'ya Karşı Arsa, David Simon ve Ed Burns'ün yeni mini dizileri. Bu isimler size tanıdık geliyorsa, çünkü onlar The Wire'ın arkasındaki ikilidir – Sopranos, Breaking Bad ve Game of Thrones hakkında ne düşündüğünüze bağlı olarak tartışmalı olarak tüm zamanların en iyi TV programı. İkisi de Köşe ve Nesil Öldürme konusunda işbirliği yaptı, bu yüzden bunun izleyicileri hayal kırıklığına uğratmayan bir ortaklık olduğunu söylemek güvenli. Okuyun ve rehberimiz, dünyanın neresinde olursanız olun, Amerika'ya Karşı Plot'u çevrimiçi izlemenin tüm yollarını açıklayacaktır.

Amerika'ya Karşı Arsa: Hile sayfası

Amerika'ya Yönelik Arsa, The Wire'ın yaratıcıları David Simon ve Ed Burns'ün altı bölümlük bir mini dizisidir. Philip Roth ve Airs'in 2004 tarihli bir romanından uyarlandı. Pazartesi geceleri ABD'de saat 9'da HBO'daGösteri, havacı-cum-xenophobe Charles Lindbergh'in 1940 seçimlerinde ABD başkanı olmak için FDR'yi yendiği ve daha sonra Amerika'nın WW2'ye girmediği alternatif bir tarihi tasvir ediyor. Her şey Newark, New Jersey'deki bir işçi sınıfı Yahudi ailesinin ve yıldızların Winona Ryder'ın gözünden anlatıldı.

Aynı adı taşıyan 2004 Philip Roth romanından yola çıkarak, Amerika'ya Karşı Plot, Franklin D Roosevelt değil, Charles Lindbergh'in 1940 ABD başkanlık seçimlerini kazandığı alternatif bir tarihi tasvir ediyor. Sonuç olarak, ülke kesinlikle faşist ve soyutlayıcı bir yöne doğru yönlendiriliyor – en önemlisi II. Dünya Savaşı'na girmiyor.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*