Anneler Günü çiçeklerini en iyi çevrimiçi çiçek teslimat hizmetleriyle mektup kutusundan gönderin

İngiltere'de Pazar günü Anneler Günü ve bu hafta sonu aile planlarını iptal ettiyseniz, bunun yerine çevrimiçi bir Anneler Günü buketi buketi sipariş etmeyi düşünüyor olabilirsiniz. Mevcut iklimde dikkate alınması gereken mükemmel bir seçenek, posta kutusu çiçekleri: bunlar tomurcukta elle paketlenir ve posta kutusundan sığacak kullanışlı kutularda posta yoluyla gönderilir. Ama orada çok fazla seçenek var, bu yüzden hangi çevrimiçi çiçek teslimat hizmeti en iyisine sahip Anneler Günü çiçekleri? Ve posta kutusu çiçekleri tek güvenli seçenek midir?

En iyi Anneler Günü Çiçek teslimat hizmetleri

Bu haftanın başlarında kardeş sitemiz Real Homes Anneler Günü buketleri sipariş etti İngiltere'deki en iyi çevrimiçi çiçek teslimat hizmetlerinin dokuzundan, elden teslim buketler, kurye tarafından teslim edilen seçenekler ve her biri için posta kutusu çiçeklerinin bir karışımını seçerek hangilerinin en iyisi olduğunu test edin. Ve sonuçlar ilginçti.

Eğer bir temassız teslimat mutlak bir önceliktir, mektup kutusu çiçek uzmanından Anneler Günü çiçekleri buldular Bloom ve Vahşi testte en iyi olmak. Onların buketleri tam ve taze görünümlü kapıdan asıldı ve elle teslim edilen ve kurye seçeneklerinden biraz daha küçükken, daha büyük buketlerin yanında kendi çiçeklerini tuttu.

Ancak henüz teslim edilen ve kurye Anneler Günü çiçeklerini yazmayın. Birçok çevrimiçi çiçek teslimat web sitesi, talimatlarda temassız bir teslimat belirtmenize izin veriyor ve Real Homes, Interflora ve FloomEl ile teslim edilen buketleri sağlamak için yerel çiçekçilerle ortak olan bu yönergeleri takip ederken en güvenilir (ve cana yakın) kişilerdi.

Temassız teslimatın tamamen yerel çiçekçi veya kuryenin takdirine bağlı olacağını ve eksik çiçeklerin sorumluluğunu almayacağını unutmayın – ancak seçeneğin kendisi iyi haberdir. Elle teslim edilen Anneler Günü buketleri genellikle posta kutusu çiçeklerinden daha büyüktür ve profesyonel olarak düzenlenmiş olarak gelir ve bu da onlara kapıda inanılmaz bir anında etki sağlar.

Hangi Anneler Günü çiçek teslimatını seçerseniz seçin, temassız bir bırakma çok önemliyse, alıcıdan, kesinlikle emin olmak için, teslimat kişiye talimatlar içeren bir not yazmasını istemenizi öneririz. İngiltere'deki en iyi Anneler Günü çiçek teslimat hizmetleri için okumaya devam edin…

1. En iyi Anneler Günü mektup çiçekleri

2. En büyük Anneler Günü çiçek buketleri

3. En iyi sunulan Anneler Günü çiçekleri

4. En iyi Anneler Günü çiçekleri artı kart

Moonpig'de Anneler Günü çiçekleri: £ 22 + ÜCRETSİZ karttan | Moonpig
Popüler dahil Moonpig'de aralarından seçim yapabileceğiniz neredeyse 30 Anneler Günü buketleri var Anneler Günü (Resimde 30 TL). Bizim buketleri büyük ve taze – ama Moonpig gerçekten öne nerede mükemmel kart hizmetidir. Ödeme sırasında LOVEMUM kodunu ekleyin, çiçeklerinizle birlikte ücretsiz, kişiselleştirilmiş bir kart alacaksınız.Fırsatı Görüntüle

5. en ucuz anneler Günü çiçekleri

Prestij Anneler Günü çiçekleri: % 25'e varan indirimler | Prestij
Bütçenize uygun Anneler Günü çiçekleri arıyorsanız, Prestige sizleri bekliyor. Fiyatlar sadece 19,99 £ 'dan başlıyor ve size bazı buketlerde% 25'e varan oranlarda indirim sunuyor. Zarif buket (resimde) £ 39.99 (£ 49.99) maliyeti ve ücretsiz çikolata ile geliyor. Fırsatı Görüntüle

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*