Antivirüs fırsatı: Bu Bitdefender indirimi size dünyanın en iyi antivirüsünden% 60 indirim sunuyor

Giderek daha fazla hack, kötü amaçlı yazılım ve virüs ortaya çıkıyor gibi görünüyor ve şu anda kendinizi evden çalışırken bulan birçok kişiden biriyseniz, teknolojinizi her ne pahasına olursa olsun korumak istiyorsunuz.

Muhtemelen evde kendinizi çevrimiçi korumanın en kolay yolu en iyi indirme ve yükleme kalır antivirüs ve derinlemesine güvenlik yazılımı testimize göre, dünyanın en iyi antivirüs programı hala bitdefender.

Ve şanslısınız, çünkü şu anda sağlayıcıda inanılmaz bir% 60 indirim var Toplam Güvenlik Planı. Plan, beş cihaza kadar korumanıza izin vermenin yanı sıra Windows, macOS, iOS ve Android için de tam koruma sağlar.

Ama iyi haber burada bitmiyor, eğer İngiltere'de yaşıyorsanız bunu daha da ucuza alabilirsiniz. Bir yıllık teminat için 28 £ ödemek yerine, bu Amazon anlaşmasıyla sadece 19,99 £ ödersiniz!

Hala emin değil misiniz? Bu Bitdefender fırsatını tam olarak okumak için kaydırmaya devam edin. Unutmayın, bu indirim ile çevrimiçi güvenlik için ayda yaklaşık 3 $ / 3 £ etkili bir şekilde ödeyeceksiniz – ki bu oldukça harika.

# 1 sağlayıcımızdan bu virüsten koruma anlaşmasına göz atın:

Bitdefender'ı neden bu kadar yüksek sıralıyoruz?

Sıralamamızın ve sıralamamıza devam etmemizin birçok nedeni nedeniyle Bitdefender Toplam Güvenlik dünyanın en iyi antivirüsü olarak, hepsi müşteri için eşit öneme sahiptir. Sadece tüm antivirüs ihtiyaçlarınızı karşılamakla kalmaz, aynı zamanda olası tüm tehditleri de saptırmaz, aynı zamanda son derece kullanıcı dostu ve basittir. Aşağıda, bu virüsten koruma yazılımının neden en iyi olduğunu düşündüğümüzün ilk beş nedenini listeledik.

  1. Tüm sistemleri korur: Cihazınızı koruyamayacağından endişe ediyorsanız, Bitdefender’ın Total Security 2020 Android, Mac ve iOS sistemlerini kapsar.
  2. Güvenlik: Titiz testlerimizde, Bitdefender'ın kötü niyetli yazılımların tamamen engellenmesi için en etkileyici hizmetlerden biri olduğunu gördük. Böylece kurulduktan sonra size huzur verir.
  3. Adsızlık Tüm antivirüs yazılımları, çevrimiçi olarak anonim kalmanızı sağlamaya çalışır ve ayrıca dosya şifreleme, güvenlik duvarı ve spam karşıtı avantajlar sunar.
  4. Ekonomik: En iyi antivirüs geri sayımımızdaki yüce konumuna rağmen, Bitdefender hala diğer antivirüs yazılımlarına kıyasla son derece rekabetçi fiyatlara sahip.
  5. Ödün vermenize gerek yok: Bitdefender, tüm antivirüs yazılımının pilinizi ve cihazlarınızın hızını koruduğunu ve böylece sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ettiğini söylüyor. Diğer antivirüs yazılımlarının aksine, sisteminizin hızını veya pil ömrünü önemli ölçüde etkilemediğini tespit ettik.
  • Daha fazla güvenlik mi istiyorsunuz? Sonra bizim en iyi VPN kılavuz

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*