Apple AirPods satışı: En son model AirPods Best Buy'da 20 $ fiyat indirimi alıyor

Best Buy'ın Apple Event Sale'de son model AirPod'larda fiyat indirimi yapabilirsiniz. Sınırlı bir süre için Best Buy'da şarj çantası bulunan Apple AirPod'lar var 139,99 $ satılık. Bu 20 $ indirim ve gerçekten kablosuz kulaklıklar için harika bir fiyat.

Apple AirPod'lar daha hızlı eşleştirme ve sorunsuz bağlantı sağlayan yükseltilmiş bir H1 Chip aldı. H1 yongası, Siri soruları sormak için sesinizi kullanmanıza da olanak tanır. Ses seviyesini ayarlayabilir, şarkıları atlayabilir ve hatta tamamen eller serbest görüşme yapabilirsiniz. Kulakiçi kulaklıklar ayrıca tek bir şarjla 20 saat pil ömrü ve üç saate kadar konuşma süresi sağlayan bir şarj kutusu ile birlikte gelir.

Bu sadece inanılmaz bir anlaşma değil, aynı zamanda üst düzey kablosuz kulaklıklar için harika bir fiyat. Şu anda yepyeni AirPods Pro perakende $ 249.992019 AirPod'larda 139 dolarlık fiyat etiketini son derece çekici hale getiriyor.

  • Best Buy'da daha fazla Apple fırsatı satın alın buraya

Apple AirPod fırsatları:

Şarj Kutulu Apple AirPods (2019) $ 159 139,99 TL
2019 Apple AirPod'larda Best Buy'da 20 $ fiyat indirimi alabilirsiniz. Gerçekten kablosuz kulakiçi kulaklıklar, 20 saat daha pil ömrü ve tek bir şarjla üç saate kadar konuşma süresi sağlayan bir şarj kutusu ile birlikte gelir.
Fırsatı Görüntüle

The roundup ile daha fazla teklif alın en ucuz AirPod fiyatları, satışları ve fırsatları bu da devam ediyor.

En son AirPod'larla ilgileniyorsanız, AirPods Pro fiyatları, satış ve fırsatları şimdi oluyor.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*