Apple iPhone anlaşma uyarısı: iPhone 11, 11 Pro, XR ve iPhone 8'de fiyat indirimleri

Apple'ın iPhone satışı, yepyeni iPhone 11, 11 Pro, XR ve iPhone 8'i içeren iPhone serisinde fırsatlar kazanmak için harika bir fırsat. Sınırlı bir süre için şunları yapabilirsiniz: uygun bir iPhone takası ile 320 dolara kadar tasarruf edin.

Yeni iPhone'unuzu satın aldıktan sonra, eski cihazınızın gönderilmeye nasıl hazır hale getirileceğini açıklayan bir takas e-postası alacaksınız. Apple size bir kutu, ön ödemeli gönderim etiketi ve eski cihazınızı nasıl hazırlayacağınızla ilgili talimatları içeren bir takas kiti gönderir. Telefonunuzu 14 gün içinde gönderdikten sonra, Apple orijinal ödemenizi alacaktır.

İPhone kilidini satın alabilir veya AT&T, Verizon, T-Mobile ve Sprint gibi bir operatörden seçim yapabilirsiniz. Yeni bir iPhone için alışveriş yapıyorsanız ve ticaret yapmak için uygun bir cihazınız varsa, bu harika bir teklif.

iPhone fırsatları:

Apple için 699 $ için iPhone 11 | Uygun takas işlemiyle iPhone 11'de 250 ABD doları tasarruf edin
Uygun bir iPhone ile işlem yaptığınızda iPhone 11'de 250 dolara kadar tasarruf edebilirsiniz. Satın alma işleminizden sonra, eski cihazınızı 14 gün içinde nasıl göndereceğinize ilişkin talimatları içeren bir takas kiti alırsınız. İPhone 11, 6.1 inç LCD ekrana, yeni bir çift kamera sistemine sahiptir ve Siyah, Yeşil, Sarı, Mor, Kırmızı ve Beyaz renklerde mevcuttur.

Ayrıca iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max.
Fırsatı Görüntüle

Apple iPhone için 599 Dolar | Uygun takası olan iPhone XR'de 150 dolara kadar tasarruf edin
Apple, uygun bir iPhone takası ile iPhone XR'den 150 $ 'a kadar indirim sunuyor. Satın alma işleminizden sonra, eski cihazınızı 14 gün içinde nasıl göndereceğinize ilişkin talimatları içeren bir takas kiti alırsınız. İPhone XR, 6.1 inçlik Super Retina OLED ekrana, 12MP tek lensli kameraya ve Apple'ın güçlü A12 Bionic çipine sahip.Fırsatı Görüntüle

Apple için 449 $ iPhone 8 | Uygun takas işlemiyle iPhone 8'de 100 ABD doları tasarruf edin
Uygun bir iPhone ile işlem yaparken iPhone 8'de 100 ABD doları tasarruf edin. Satın alma işleminizden sonra, eski cihazınızı 14 gün içinde nasıl göndereceğinize ilişkin talimatları içeren bir takas kiti alırsınız. IPhone 8, güvenli yetkilendirme için 4.7 inç ekran, 12MP kamera ve Touch ID parmak izi içeren sağlam ve güvenilir bir telefon.
Fırsatı Görüntüle

En iyi ürünlerimizle daha fazla iPhone teklifi satın alın iPhone 11 ve 11 Pro fırsatları.

Ayrıca en iyisini de görebilirsiniz iPhone XR fiyatları ve en iyi iPhone 8 fırsatları.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*