Apple Watch fırsatı: Apple Watch Series 3 sadece 199 $ karşılığında satışta

Sağlık istatistiklerinizi takip edin ve şu anda satışta olan en çok satan Apple Watch 3 ile bağlantıda kalın sadece 199 $ karşılığında. Bu 80 $ 'lık bir indirim ve 38mm akıllı saat için bulduğumuz en iyi fiyat. Akıllı saatinizle hücresel bir planla ilgileniyorsanız, LTE bağlantılı Apple Watch 3 Satılık 299 $.

Apple Watch 3 sağlık ve zindelik odaklı özelliklerle doludur. Akıllı saat, aktivite, egzersiz ve yakılan kalorileri izler ve sürekli kalp atış hızı izlemesi sunar. Yüzmeye dayanıklı akıllı saat, alışılmadık derecede yüksek veya düşük bir kalp atış hızı tespit edildiğinde bile sizi uyarır ve günlük strese yardımcı olmak için bir nefes alma uygulamasına sahiptir. Seri 3 saat 18 saatlik pil ömrü sağlar ve arama yapma, mesaj gönderme ve bildirim alma gibi temel akıllı saat özelliklerini içerir.

Şu anda yepyeni Apple Watch 5 399 dolara satılıyorSeries 3 akıllı saatindeki 199 $ fiyat etiketini son derece çekici hale getiriyor. Aşağıdaki Apple Watch 3'ü satın alın ve Apple'ın şu anda her siparişte hızlı ve ücretsiz teslimat sunduğunu unutmayın.

Apple Watch fırsatları:

Apple Watch 3 GPS 38mm: $ 279 Apple'da 199 $
38mm Apple Watch 3'ü satışa 199 $ karşılığında takabilirsiniz. GPS dahil akıllı saat, tüm gün süren etkinlikleri izler ve size mesaj gönderme, arama yapma, bildirim alma ve daha fazlasını yapma olanağı sunar.
Fırsatı Görüntüle

Apple Watch Series 3 GPS + Hücresel 38mm: 379 $ Apple şirketinde 299 $
Hücresel özellikli Apple Watch Series 3'ü 299 dolara satışa çıkarın. 38mm akıllı saat, iPhone'unuz uzaktayken bile saatinizde internet ve telefon bağlantısı kurmanıza olanak tanıyan GPS teknolojisi ve LTE bağlantısı içerir.
Fırsatı Görüntüle

İle daha fazla Apple saat satışını keşfedin Apple Watch fiyatları ve fiyatları en iyi ya da sadece yenilenmiş Apple Watch fırsatları.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*