Apple Watch satışı: Yeni Apple Watch 5, Best Buy'da 50 $ 'lık bir fiyat indirimi alıyor

Best Buy'ın Apple Etkinliği şu anda gerçekleşiyor ve satış, tamamen yeni Apple Watch 5'te fiyat indirimleri içeriyor. Sınırlı bir süre için Series 5 akıllı saatini alabilirsiniz Satılık 349 $. Bu 50 dolarlık bir indirim ve 40mm akıllı saat için bulduğumuz en iyi fiyat. Akıllı saatinizle hücresel bir planla ilgileniyorsanız, Best Buy'da LTE bağlantılı Apple Watch 5 de var 449 dolara satışta.

Apple Watch 5 yeni özelliklerin yanı sıra yükseltilmiş bir tasarımla doludur. Akıllı saat, zamanı, mesajları ve diğer önemli bildirimleri kolayca okumanızı sağlayan Her Zaman Açık Retina ekrana sahiptir. Seri 5 akıllı saat, güncellenmiş bir EKG uygulaması ve acil durum aramaları yapmanızı sağlayan yeni güvenlik özellikleri içerir. Su geçirmez akıllı saat ayrıca aktivite, egzersiz ve yakılan kalorileri izler ve 18 saate kadar pil ömrü sağlar.

Yukarıda belirttiğimiz gibi, bu en son Apple Watch için bulduğumuz en iyi fiyat ve zengin özelliklere sahip bir akıllı saat için harika bir fiyat. Best Buy'ın Seri 5'in ne kadar süredir satışta olacağını bilmiyoruz, bu yüzden çok geç olmadan şimdi yararlanmalısınız.

Apple Watch 5 fırsatları:

Apple Watch 5 GPS, 40mm: 399 $ Best Buy'da 349 $
Tamamen yeni Apple Watch 5'i 349 $ 'a Best Buy'dan alın. Yüzmeye dayanıklı akıllı saat, GPS teknolojisine sahiptir ve beyaz, siyah veya pembe bir spor bandında mevcuttur.
Fırsatı Görüntüle

Apple Watch 5 GPS ve Hücresel, 40mm: 499 $ Best Buy'da 449 $
Bir hücresel planla ilgileniyorsanız, Best Buy, hücresel ile Apple Watch 5'te 50 $ 'lık bir fiyat indirimi sunuyor. 40 mm'lik akıllı saat, iPhone'unuz uzaktayken bile saatinizde internet ve telefon bağlantısı kurmanızı sağlayan LTE bağlantısı içerir.
Fırsatı Görüntüle

The roundup ile daha fazla akıllı saat teklifi görün Apple Watch 5 fiyatları ve fiyatları ve diğer modelleri en ucuz Apple Watch fiyatları ve satışları.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*