Apple Watch Series 6: Bir hile sayfası

Apple Watch Series 6, kan-oksijen izleme, Series 5'ten daha hızlı bir işlemci ve diğer birçok özellik ile birlikte gelir. Apple'ın en yeni akıllı saati hakkında teknik özellikleri, fiyatlandırmayı ve daha fazla ayrıntıyı öğrenin.

<a href="https://www.techrepublic.com/a/hub/i/r/2020/09/15/3d57d852-778b-4541-969f-5e6889f626de/resize/770x/c61a8232031b8534c50c9a86cf977f39/apple-watch-series -6-aluminum-blue-case-close-up-09152020.jpg" target="_blank" data-component="modalEnlargeImage" data-headline="

Apple Watch Serisi 6

" data-credit="Resim: Elma">

Resim: Elma

Apple kendi çıkışını yaptı Apple Watch Serisi 6 üzerinde 15 Eylül 2020, Time Flies etkinliği sırasında sağlayan yeni bir sağlık sensörü ile kan-oksijen izleme Apple COO'su Jeff Williams, "şimdiye kadarki en renkli kadro" dedi. Sağlık sensörü, kan-oksijen seviyesini gösteren bir kişinin kanının rengini 15 saniyede hesaplamak için kırmızı ve kızılötesi ışıklar yayar. Williams, ayrıca periyodik arka plan okumalarını yakalar ve siz uyurken saklar, dedi.

Bu Apple Watch Series 6 hile sayfası, akıllı saatteki ek özellikler, teknik özellikler, fiyat bilgileri ve çok daha fazlasıyla ilgili ayrıntıları içerir. Apple'dan Watch Series 6 ile ilgili yeni bilgiler gelirse bu makale güncellenecektir.

GÖRMEK: Apple Watch Series 6: Bir hile sayfası (ücretsiz PDF) (Teknik Cumhuriyeti)

Apple Watch Series 6 nedir?

Apple Watch Series 6, 2019'un üst düzey modelinin halefidir Seri 5 İzle daha hızlı bir işlemci ve gelişmiş sağlık ve tasarım özellikleriyle. Pakette daha hızlı S6 Sistemi (SiP), watchOS 7 ve yeni nesil her zaman açık altimetre dahil olmak üzere donanım iyileştirmeleri ile birlikte gelir. Apple Watch kaplamaları ve kayışları için de çeşitli seçenekler vardır.

Temel özelliklerin ve teknik özelliklerin çoğu Apple Watch Series 5 ile aynı, ancak bazı önemli değişiklikler var. Ayrıntılar için TechRepublic'in Apple Watch Series 5 ve Watch Series 6'nın karşılaştırılması.

GÖRMEK: Mobil cihaz güvenlik politikası (TechRepublic Premium)

Apple Watch Series 6'nın temel özellikleri nelerdir?

Apple Watch Series 6'nın en dikkat çekici özelliği, kan-oksijen sensörü. Nabız oksimetreleri COVID-19 pandemisi nedeniyle yüksek talep gördüğünden, bu özellikle zamanında bir özelliktir.

Saatin işletim sistemi watchOS 7, Apple'ın yeni S6 silikon yongasıyla destekleniyor ve %20'ye kadar daha hızlı performans sunan çift çekirdekli bir işlemciye sahip. Apple, Watch Series 6'nın 18 saatlik pil ömrünü koruduğunu bildiriyor.

Apple Watch Series 6, bir dizi başka sağlık ve fitness özelliği sunar uyku izleme, otomatik el yıkama algılama, yeni egzersiz türleri ve müşterilerin sağlığına genel olarak odaklanma dahil.

<a href="https://www.techrepublic.com/a/hub/i/r/2020/09/15/89f778fe-3fbc-4d01-89a2-a024d92d5230/resize/370x/47f4634cd08be199ffe7f987aeb35951/apple-watch-series -6-aluminum-red-case-altimeter-09152020.jpg" target="_blank" data-component="modalEnlargeImage" data-headline="

Apple Watch Serisi 6

" data-credit="Resim: Elma">apple-watch-serisi-6-alüminyum-mavi-kasa-kan-oksijen-animasyon-09152020.gif

Resim: Elma

Kullanıcılar, hareketsiz olduklarında isteğe bağlı ölçümler alabilir ve saat ayrıca uyku sırasında da dahil olmak üzere aktif değilken periyodik arka plan ölçümleri yapar. Apple, tüm verilerin sağlık uygulamasında görüneceğini söyledi; örneğin, bir kullanıcı, kan-oksijen seviyelerinin nasıl değiştiğini görmek için zaman içindeki eğilimleri takip edebilecektir.

Apple Watch Series 6, her zaman açık olan bir altimetre ayarına sahiptir, böylece bir kullanıcı bir yürüyüşte yükseklik değişikliklerini örneğin gerçek zamanlı olarak görebilir. Kullanıcılar, alyuvarlar tarafından akciğerlerden vücudun geri kalanına ne kadar oksijen taşındığını temsil eden kan-oksijen doygunluklarını, nerede olurlarsa olsunlar saatten ölçebilirler. Apple Watch Series 6 ayrıca bir EKG uygulamasına sahiptir şirketin söylediğine göre bir elektrokardiyograma benzer bir EKG üretebilir.

Apple, sağlık ağları ve araştırma üniversiteleriyle ortaklık kuruyor Birine COVID-19 bulaşıp bulaşmadığını belirlemek ve kan-oksijen seviyelerinin ve diğer ölçümlerin kalp yetmezliğini yönetmeye nasıl yardımcı olabileceğini anlamak için testler de dahil olmak üzere çeşitli çalışmalar yapmak.

onun WWDC 2021 açılış konuşmasında Apple watchOS 8'i ve onunla birlikte Cüzdan ile daha fazla erişim, Ev uygulamasıyla daha fazla yetenek, yeni egzersiz türleri ve güncellenmiş bir Breathe uygulaması dahil olmak üzere birçok yeni özelliği duyurdu. Apple'ın Teknolojiden Sorumlu Başkan Yardımcısı Kevin Lynch, yeni watchOS'u tanımlarken, "watchOS 8 ile, kullanıcıların yaşadığı, çalıştığı ve ziyaret ettiği yerlere Ev ve Cüzdan'a yönelik önemli güncellemelerle daha kolay erişim getiriyoruz, hem fiziksel hem de zihinsel esenlik ve yeni Portreler yüzü ve Mesajlar güncellemeleri ile daha zengin kişisel bağlantılar kurmayı mümkün kılıyor."

watchOS 8 ile Cüzdan, kullanıcıların önemsedikleri yerlere ve şeylere sorunsuz ve güvenli bir şekilde erişmeleri için daha fazla temassız yol sunar. İlk olarak WWDC 2020'de duyurulan Ultra Geniş Bant desteği artık Apple Watch Series 6'da dijital araba anahtarları için mevcut. Apple Watch kullanıcıları arabalarının kilidini uzaktan güvenli bir şekilde açabilir ve sürücü koltuğundan çalıştırabilir.

2021 sonbaharında kullanıcılar ayrıca evleri, ofisleri ve otellerinin anahtarlarını Cüzdan'a ekleyebilecek ve kilidi açmak için Apple Watch'larını kullanabilecekler. 2021'de daha sonra, katılımcı ABD eyaletlerinde kullanıcılar ehliyetlerini veya eyalet kimliklerini Cüzdan'a ekleyebilirler; belirli TSA kontrol noktaları, kullanıcıların dijital kimliklerini kullanmaya başlayabilecekleri ilk yer olacaktır. Apple'a göre.

Apple ayrıca WatchOS 8'de Ev Uygulamasını yeniden tasarladı. Uygulama artık "belirli bir anda ihtiyaç duyulan aksesuarlara ve sahnelere daha kolay erişim ve aksesuarları odaya göre kontrol etme yeteneği" sunuyor. HomeKit özellikli kameraya sahip kullanıcılar artık kapıda kimin olduğunu bileklerinden görebilirler. Apple Watch kullanıcıları ayrıca HomePod, HomePod mini veya diğer kişisel cihazlar aracılığıyla evde veya bireysel odalara mesaj yayınlamak için Intercom özelliğini kullanabilir.

Tai Chi ve Pilates gibi yeni antrenman türleri watchOS 8'de mevcut. Apple'a göre, "Bu antrenmanlar, kullanıcılara doğru ölçümler sağlamak için güçlü, doğrulanmış özel olarak oluşturulmuş kalp atış hızı ve hareket algoritmaları tarafından destekleniyor."

Apple, watchOS'a yaptığı en son güncellemeyle mindfulness için yeni bir yaklaşım benimsedi; Breathe uygulaması watchOS 8'deki Mindfulness uygulaması haline geliyor. Özellikler, gelişmiş bir Breathe deneyimi ve Reflect'i içerir. bir dakika ve herhangi bir zamanda, herhangi bir yerde yapılabilir. Apple, Breathe and Reflect deneyimlerinin, kullanıcıların her oturumdan daha fazlasını elde etmelerine ve animasyonlara yer vermelerine yardımcı olacak ipuçları da sunduğunu söyledi.

watchOS 8'e yönelik diğer önemli güncellemeler şunları içerir:

 • Uyku solunum hızı: Şimdi, watchOS 8'li Apple Watch Series 6, yerleşik bir ivmeölçer kullanarak kullanıcıların uykuda geçirdiği süreyi, kalp atış hızını, kandaki oksijeni ve dakikadaki nefes sayısı olan uykudaki solunum hızını izleyecek. Kullanıcılar, iPhone'daki Sağlık uygulamasında bu bilgileri zaman içindeki eğilimlerle birlikte görüntüleyebilir.
 • Portreler Saat Yüzü ve Fotoğraflar: watchOS 8, kullanıcıların favori fotoğraflarını doğrudan bileklerinden görüntülemenin ve bunlarla etkileşim kurmanın yeni yollarını sunar. Apple'ın yeni Portre saat kadranı, iPhone'da çekilen portre fotoğraflarını "sürükleyici, çok katmanlı bir efekt, fotoğraflardaki yüzleri akıllıca tanıyan ve konuyu vurgulamak için kırparak" Apple Watch'a getiriyor. Fotoğraflar uygulaması da yeniden tasarlandı ve kullanıcılara Apple Watch aracılığıyla koleksiyonları, Anıları ve Öne Çıkan Fotoğrafları görüntülemenin ve gezinmenin yeni yollarını sunuyor. Fotoğraflar, yeni Paylaşım Sayfası özelliğiyle Mesajlar ve Posta yoluyla da paylaşılabilir.
 • Mesajlar ve Kişiler: watchOS 8, Mesajlar'da yeni araçlar sunar; kullanıcılar, aynı mesaj içinde Karalama, dikte, emoji kullanımını birleştirebilir veya yüzlerce trend GIF arasından seçim yapabilir. Dikte edilen mesajlar için, kullanıcıların sunulan metni düzenleme seçeneği de vardır. watchOS 8 ayrıca Kişiler uygulamasını Apple Watch'a getiriyor, böylece kullanıcılar doğrudan uygulamadan kişileri kolayca tarayabilir, ekleyebilir, düzenleyebilir ve paylaşabilir.
 • Odak: Odak özelliği, "içinde bulunan güçlü bir araç setidir. iOS 15 kullanıcıların dikkat dağınıklığını azaltmalarına ve anda olmalarına yardımcı olmak için" diyor Apple'a göre; Focus artık watchOS 8'de mevcut. Apple Watch Series 6, Focus on iOS ile otomatik olarak hizalanacak, böylece kişilerden ve uygulamalardan gelen bildirimler kullanıcının mevcut durumuna göre filtrelenecek. aktivite.
 • Çoklu zamanlayıcılar: Apple Watch Series 6 artık birden çok zamanlayıcı ayarlayabilir ve Siri kullanılarak belirli bir etiket verilebilir (ör. "Çamaşır Zamanlayıcı" veya "Yemek Zamanlayıcı").
 • Her Zaman Açık ekran: watchOS 8'de, Haritalar, Dikkat, Şu An Çalınan, Telefon, Podcast'ler, Kronometre, Zamanlayıcılar, Sesli Notlar ve daha fazlası dahil olmak üzere daha fazla Apple Watch uygulaması Her Zaman Açık ekranı destekler. watchOS 8 ayrıca, geliştiricilerin uygulamalarını üçüncü taraf uygulamalar için yeni bir Always-On API ile zamanında ve alakalı tutmalarını sağlar.
 • Yardımcı dokunmatik: Üst vücut uzuv farklılıkları olan Apple Watch kullanıcılarını desteklemek için tasarlanan bu özellik, ekrana dokunmadan etkileşime izin vermek için basit el hareketlerini algılayarak Apple Watch'un tek kolla kullanılmasını sağlar. Yerleşik hareket sensörleri ile kullanıcılar gelen aramaları yanıtlayabilir, ekrandaki bir hareket işaretçisini kontrol edebilir ve Bildirim Merkezi, Kontrol Merkezi ve daha fazlasına erişebilen bir eylem menüsü görüntüleyebilir.
 • Öğeleri Bul/Cihazları Bul: Apple Watch Series 6'da kullanıcılar, ağımı Bul'u kullanarak etiketlenen öğeleri bulabilir. Yeni Find Devices uygulaması, kullanıcıların aynı Apple Kimliği kullanılarak giriş yapmış kayıp Apple cihazlarını bulmasına yardımcı olur.
 • Müzik: Müzik uygulaması yeniden tasarlandı ve artık kullanıcıların Mesajlar ve Posta aracılığıyla şarkıları, albümleri ve çalma listelerini paylaşmasına olanak tanıyor. Kullanıcılar ayrıca tek bir yerde müzik ve radyonun keyfini çıkarabilirler.
 • Hava: Uygulama artık belirli şiddetli hava olayları hakkında hükümet uyarılarını görüntüleyen Şiddetli Hava Durumu bildirimlerini destekliyor. Uygulama ayrıca Next Hour yağış uyarıları ve güncellenmiş komplikasyonlara sahiptir.
 • Apple Fitness+: Fitness hizmeti, Resim içinde Resim desteği ve yeni filtreleme seçenekleriyle watchOS 8'deki teklifini genişletiyor. watchOS 8 ile kullanıcılar artık herhangi bir cihazda devam eden bir antrenmanı durdurabilir ve başlatabilir.

Aile Kurulumu nedir?
Apple yeni bir çıkış yaptı Aile Kurulumu Ebeveynlerin, iPhone'ları olmayan çocuklar ve diğer aile üyeleri için yönetilen Apple saatleri ayarlayabilmesi için bu özellik. Ebeveynler ayrıca, çocuklarının hangi kişilerle iletişim kurabileceğini yönetebilir ve konum uyarılarının yanı sıra okuldayken rahatsız etme modunu ayarlayabilir.

Ayrıca watchOS 7, daha yaşlı yetişkinler için basitleştirilmiş bir işe alma ve yapılandırma süreci ve saati görüntülemek için ekstra büyük bir saat kadranı gibi özellikler sunar.

WWDC 2021'de Apple, Family Setup'ın artık Hong Kong, Japonya ve belirli Çin anakarası ve ABD şehirlerinden toplu taşıma kartları ekleme özelliğini içereceğini duyurdu. Takvim ve Posta da artık bir Google hesabı ekleme seçeneğini içeriyor.

GÖRMEK: BYOD (kendi cihazını getir) politikası (TechRepublic Premium)

Apple Watch Series 6'nın Özellikleri

 • İşlemci: Paketteki S6 çip Sistemi (SiP), A13 Bionic çipe dayalı 64-bit çift çekirdekli işlemci
 • Tasarım: U1 çip ve Ultra Geniş Bant antenler
 • İşletim sistemi: watchOS 7 veya üstü
 • Boyutlar: 40 mm, 44 mm
 • Pil ömrü: 18 saat
 • Su direnci: 50 metreye kadar
 • Müzik depolama: 36 GB
 • Sensörler: EKG, SpO2, kalp hızı, altimetre

Apple Watch Series 6 için renk, kayışlar ve ekran seçenekleri nelerdir?

Apple Watch Series 6, Uzay Grisi, Gümüş, Mavi, Altın ve Apple Watch Ürün Kırmızısı alüminyum kasa seçenekleriyle sunuluyor.

Apple, herhangi bir toka veya ayar gerektirmeden kaydırılabilen, gerilebilir, sürekli bir silikon parçasından yapılmış su geçirmez bir "Solo Loop" kayış sunar. Çeşitli stillerde ve yedi renkte mevcuttur. Saat ayrıca iplikten yapılmış örgülü Solo Loop kayışla gelir ve beş renkte sunulur.

Diğer bir seçenek ise esnek kalıplanmış mıknatıslara sahip yeni bir deri bağlantı kayışıdır.

Rakamlar üç şekilde görüntülenebilir. Apple Watch Series 6 ayrıca Stripes, Chronograph Pro, GMT ve Artist dahil olmak üzere yedi yeni saat yüzü seçeneğiyle birlikte gelir. Örneğin, kullanıcılar hareket eden ve dokunmaya tepki veren emoji yüzleri arasından seçim yapabilir; veya çizgili yüzler, birinin giydiği şeyle veya favori bir takımı temsil etmek için eşleştirilebilir. Sörf ve fotoğrafçılık gibi çeşitli etkinliklerle ilgilenenler için saat yüzleri de var. Aynı anda birden fazla saat dilimini gösteren bir saat kadranı var.

watchOS 8'in piyasaya sürülmesiyle birlikte Apple'ın yeni Portreler saat yüzü geliyor. Bu özellik, iPhone'da çekilmiş etkileyici, çok katmanlı portre fotoğraflarını Apple Watch Series 6'ya getiriyor.

GÖRMEK: TechRepublic'in tüm hile sayfaları ve akıllı kişi kılavuzları

Apple Watch Series 6 çevre dostu mu?

Apple çalışanları, Time Flies etkinliğinde hem şirketin hem de saatin sadece enerji kullanımı açısından değil, kullanılan malzemeler açısından da ne kadar çevre dostu olduğunu tartıştılar. Apple Watch Series 6 %100 geri dönüştürülmüş tungstenden yapılmıştır ve şu zararlı kimyasalları içermez: BFR, PVB, berilyum veya cıva. Ayrıca Apple Watch Series 6 arsenik içermeyen camdan yapılmıştır.

Apple'ın çevre, politika ve sosyal girişimlerden sorumlu başkan yardımcısı Lisa Jackson'a göre önemli bir değişiklik, Apple'ın USB güç adaptörünü Apple Watch'tan çıkarmasıdır.

Apple Watch Series 6, enerji açısından verimli bir tasarıma sahiptir, böylece birisi dışarıdayken ekran güneşte bile okunabilir. Ayrıca, Apple Watch Series 5'ten 2,5 kat daha parlaktır.

<a href="https://www.techrepublic.com/a/hub/i/r/2020/09/16/fd67da5e-5d98-4049-b89f-9f8c158f2cc4/resize/770x/e9830e0675478341ed16d7ac213dbdeb/applewatchseries6-environment.jpg " target="_blank" data-component="modalEnlargeImage" data-headline="

Apple ve Watch Series 6'nın nasıl çevre dostu olduğuyla ilgili ayrıntılar (slayt, Apple'ın Eylül 2020 etkinliğinden alınmıştır).

" data-credit="Resim: Mary Weilage/TechRepublic tarafından hazırlanan ekran görüntüsü">applewatchseries6-environment.jpg" data-original="https://www.techrepublic.com/a/hub/i/r/2020/09/16/fd67da5e-5d98-4049-b89f-9f8c158f2cc4/resize/770x/e9830e0675478341ed16d7ac213dbdeb /applewatchseries6-environment.jpg

Apple ve Watch Series 6'nın nasıl çevre dostu olduğuyla ilgili ayrıntılar (slayt Apple'ın Eylül 2020 etkinliğinden alınmıştır).

Resim: Mary Weilage/TechRepublic tarafından ekran görüntüsü

Apple Bir nedir?

Şirket, hizmetlerinin bir kısmını yeni bir plan adı altında bir araya getiriyor. elma bir. Abonelik hizmeti için üç katman vardır:

 • iCloud, Apple Music, Apple Arcade ve Apple TV+ ile birlikte bireysel bir plan gelir ve aylık 14,95 dolardan başlar;
 • bir aile planı aylık 19,99 ABD Doları tutarındadır ve en fazla beş aile üyesiyle paylaşılabilir; ve
 • birinci sınıf abonelik hizmetinin maliyeti aylık 29,95 ABD dolarıdır ve bu hizmetlere ek olarak haber ve fitness aboneliklerini içerir ve depolamayı 2 TB'a çıkarır.

Yeni hizmet, bu sonbaharda 30 günlük ücretsiz deneme bazında kullanıma sunulacak. Daha fazla ayrıntı için, kardeş site CNET'in bu konuda yanıtlanması gereken 3 büyük soru hakkındaki makalesini okuyun. Apple One abonelik paketi.

Apple'ın Fitness+ hizmeti nedir?

Apple, abonelik tabanlı yeni bir hizmet sunacak Fitness+ bu yıl daha sonra Apple Watch ile kullanım için. Fitness+, 10 tür sanal egzersiz, müzik ve geliştirilmiş fitness izleme özellikleri. Antrenmanların çoğu halter gerektirir veya hiç ekipman gerektirmez. Her hafta yeni, çok çeşitli egzersizler sunulacak.

Fitness hizmeti, Resim içinde Resim desteği ve yeni filtreleme seçenekleriyle watchOS 8'deki teklifini genişletiyor. watchOS 8 ile kullanıcılar artık herhangi bir cihazda devam eden bir antrenmanı durdurabilir ve başlatabilir.

Şirket, hizmetin "gizlilik göz önünde bulundurularak tasarlandığını" ve hiçbir şeyin saklanmadığını söyledi.

Fitness+ ayda 9,99 ABD doları veya yılda 79,99 ABD dolarıdır. İlk üç ay ücretsizdir.

GÖRMEK: İş gününüzü kolaylaştıracak 5 Apple Watch uygulaması (Teknik Cumhuriyeti)

Apple Watch Series 6'nın fiyatı nedir?

Apple Watch Series 6, 399 ABD Doları (GPS) ve 499 ABD Doları (GPS + Hücresel) fiyatlarından başlar.

Apple Watch Series 6 duyurusuna paralel olarak Apple, geçen yılki Watch Series 5 ile aynı özelliklere sahip olan ve 279 dolardan başlayan daha uygun bir fiyata satılan Apple Watch SE modelini de yarattığını söyledi.

Apple Watch Series 3 hala 199 $ fiyatla satışta.

Daha fazla ayrıntı için, okuyun Apple Watch Series 6 ile Watch Series 3 ve Watch SE'nin bu karşılaştırması.

Apple Watch Series 6'yı ne zaman ve nereden satın alabilirim?

Apple Watch Series 6 (GPS) şu kullanıcılar için kullanılabilir: şimdi Apple.com'dan ön sipariş verin, Apple Store uygulamasında ve aşağıdakiler dahil perakende mağazalarından En iyi satın alım, Hedef, Amazon ve B&H. 18 Eylül 2020'den itibaren ABD, Porto Riko'da satın alınabilecek ve diğer 27 ülke ve bölge.

Apple Watch Series 6'nın hücresel versiyonu (GPS + Cellular) şu andan itibaren sipariş edilebilir: Apple.com ve Apple Store uygulamasında, 18 Eylül 2020'den itibaren ABD, Porto Riko ve diğer 21 ülke ve bölgede kullanıma sunulacak. Taşıyıcı kullanılabilirliği ve hangi ülkelerde ve bölgelerde kullanılabildiğiyle ilgili ayrıntılar için şu adresi ziyaret edin: apple.com/watch/hücresel.

Daha eski bir Apple Watch modeliniz varsa ve Series 6'ya yükseltmeyi planlıyorsanız, aşağıdakiler hakkında bilgi edinin: mevcut Apple Watch'unuzu satma, takas etme, bağışlama veya geri dönüştürme seçenekleri.

Apple Watch Series 6'nın en iyi alternatifleri nelerdir?

Apple'ın akıllı saat ekosistemine bağlı kalmak istemiyorsanız ve iMessages'ı bileğinizden okumanız gerekmiyorsa başka seçenekler de var. İşte Apple Watch Series 6'ya üç alternatif.

Bir üst düzey seçenek, Fitbit Algısı, bu da 329 dolara satılıyor. Fitbit Sense, diğerleri arasında stres yönetimi, kalp sağlığı, SpO2, cilt sıcaklığı için araçlarla birlikte gelir. Fitbit, 2009 yılında ilk ürününü piyasaya süren orijinal fitness ve aktivite izleme akıllı bant şirketiydi.

Başka bir Apple Watch alternatifi Samsung Galaxy İzle 3. Özellikleri arasında uyku takibi, gelişmiş egzersiz takibi, ortalamanın üzerinde pil ömrü ve atriyal fibrilasyonu teşhis etmek için bir EKG sensörü bulunur. Galaxy Watch 3'ün fiyatı 399 dolar.

Garmin vivomove İK199,99 dolardan başlayan fiyatlarla, tüm gün stres takibi ve rahatlama zamanlayıcısı gibi sağlık izleme araçları sunuyor. Saat ayrıca REM uykusu ile gelişmiş uyku izleme içerir. vivomove HR ayrıca adımları, kalorileri, mesafeyi, kalp atış hızını, yoğunluk dakikalarını ve VO2 maks.

Ayrıca bkz.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*