Argos, koronavirüs kilitlenmesinden sonra hala açık mı – ve eve teslimat sipariş edebilir misiniz?

Argos, müşterilerini ve personelini koronavirüsten korumak amacıyla fiziksel mağazalarının kapatıldığını duyurdu. Neredeyse 50 yıllık bir geçmişe sahip olan emektar katalog perakendecisi, şu anda işletmeye açık olan çevrimiçi mağazasına odaklanıyor.

Argos online çok çeşitli mallar sunmaktadır – ve yine de hızlı teslimat sağladığını iddia etmektedir. Bu nedenle, şu anda bir göz atmak için en yakın Argos'a doğru yürüyemeseniz de, kendinize çevrimiçi olarak mükemmel bir Argos fırsatı yakalayabilir ve perakendecinin aynı gün teslimat hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Argos teslimatı, öğleden sonra 6'dan önce sipariş ettiğiniz sürece otomatik olarak aynı gün teslimat hakkı veren küçük eşyalar için 3,95 TL'den başlar. Daha büyük ürünler sipariş ediyorsanız, ne sipariş ettiğinize ve ne zaman istediğinize bağlı olarak ücretsiz teslimat alabilirsiniz.

Şu anda evde çocukları eğlendirmeyi, formda kalmayı veya bazı oyunlar veya şovlarla saatlerce uzak kalmayı merak ediyorsanız – Argos online'da ihtiyacınız olan her şeyi hala satın alabileceğiniz için şanslısınız.

Aşağıda, hızlı bir şekilde olmanız gereken yerlere ulaşmanız için bazı yararlı bağlantıların yanı sıra Argos teslimat ve mağaza kapanışlarıyla ilgili bazı öneri ve bilgiler de ekledik.

Argos eve teslim

Hızlı teslimat, Argos'u bir perakendeci olarak gerçekten ayıran şeydir, çünkü sadece 3,95 £ karşılığında aynı gün teslimat alabileceksiniz ve Argos haftada 7 gün bile teslim edecek – teslimatı evden yoğun bir çalışma çevresine sığdırmaya çalışıyorsanız veya evde eğitim programı.

Bir kişi tarafından teslim edilebilecek küçük eşyalar satın alıyorsanız, siparişinizi 18: 00'a kadar aldığınız sürece aynı gün teslimat hakkına sahipsiniz. Tüm küçük eşyalar teslimat için 3,95 £ maliyeti, bu nedenle teklif edilen aynı gün hızlı hizmetten faydalandığınızdan emin olun.

Büyük cihazlar satın alıyorsanız, aynı gün hızlı teslimatın bu ürünler için geçerli olmadığını unutmayın, ancak ücretsiz teslimat ek bonusu alırsınız. Tabii ki yine de ertesi gün teslimat seçeneği için gidebilirsiniz, bu da sizin için en uygun teslimat süresi aralığını seçebileceğiniz anlamına gelir.

Argos'un teslimat süreleri ve ücretleri hakkında daha fazla bilgi için şunları yapabilirsiniz: onların teslimat SSS burada ziyaret.

Şu anda açık Argos mağazaları var mı?

Sainsburys süpermarketlerinin bir parçası olan bazı Argos mağazaları şu anda iş için açık kalıyor, yani temel gıda maddelerini almak için yola çıkıyorsanız tıklama ve toplama politikalarından yararlanabilirsiniz. Herkesin kendisinin ve başkalarının sağlığını şu anda diğer düşüncelerin üzerine koyması zorunlu olduğu için, elbette buna şiddetle tavsiye ediyoruz. Neyse ki Argos, işteki en iyi eve teslim hizmetlerinden bazılarına sahip – hızlı, ucuz ve her şeyden önce uygun – bu nedenle mevcut koşullar altında kullanmamanın bir nedeni yok.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*