Asus Oyun Dizüstü Bilgisayarları 2020: Asus'un En İyi Oyun Dizüstü Bilgisayarları

Oyun oynamak için, size bir kol ve bir bacağa mal olmadan ihtiyaçlarınızı karşılamak için en iyi Asus oyun dizüstü bilgisayarlarına güvenebilirsiniz. İster oynadığınız en zorlu PC oyunları ister mutlak klasikler olan daha kolay oyunlar olsun, oyun dizüstü bilgisayarlar sizi oyun ihtiyaçlarınız boyunca görecek.

Asus dizüstüleri neredeyse evrensel olarak güçlü donanım, güzel ekranlar ve svelte yapılarla doludur ve oyun dizüstü bilgisayarlarında gösterilir. Bu, hangisini seçerseniz seçin kesinlikle yatırıma değecek demektir. Dahası, en iyi Asus oyun dizüstü bilgisayarlarının birçoğu yola çıkacak kadar kompakttır, böylece seyahat ederken veya işe giderken bazı oyunlarda sıkabilirsiniz.

Piyasadaki en iyi Asus oyun dizüstü bilgisayarlarını topladık ve özel fiyat karşılaştırma aracımızla birlikte bu listeye koyduk, böylece daha az alışveriş ve daha fazla oyun oynamaya zaman ayırabilirsiniz. Şimdi, kendinize sormanız gereken tek bir soru var: “hangi Asus oyun dizüstü bilgisayarı benim için doğru olanı?”

Asus Zephyrus G14

(İmaj kredisi: Asus)

1. Asus Zephyrus G14

AMD'nin mobil hakimiyet suçlaması

İŞLEMCİ: AMD Ryzen 7 4800HS | Grafik: NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti – RTX 2060 | VERİ DEPOSU: 32 GB'a kadar | Ekran: 14 inç Parlamayan Full HD (1920 x 1080) IPS düzeyi panel, 120Hz'e kadar – 14 inç Parlamayan WQHD (2560 x 1440) IPS düzeyi panel, 60Hz | Depolama: 512 GB / 1 TB M.2 NVMe PCIe 3.0

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*