Audible, koronavirüs okulunun kapanması nedeniyle evde eğitim için yüzlerce ücretsiz sesli kitap sunuyor

Audible şimdi sunduklarını açıkladı ücretsiz sesli kitaplar Hikayeleri hakkında hizmet – son koronavirüs okul kapanmasından etkilenen ebeveynlere yardım sunan bir dizi şirkette en sonuncusu olmak.

Altı dilde 300'den fazla ücretsiz sesli kitap sunan Audible, "okullar kapalı olduğu sürece açığız" – izole edilmiş ebeveynlere çocuklarını okumak ve eğitim materyali olarak kullanmak için çok çeşitli kitaplar sağladığını belirtti. öngörülebilir gelecek için ücret.

Şu anda ücretsiz olan kategoriler şunları içerir: littlest dinleyiciler, ilköğretim, ara, teen, ve edebi klasikler – ve Winnie the Pooh, Beatrix Potter, ve Alice Harikalar Diyarında. Şu anda kullanılabilen altı dil – İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca ve Çince Mandarin.

Teklifin ne olduğunu kontrol etmek için Sesli öyküler sayfası – bu ücretsiz sesli kitaplara erişmek için şu anda kaydolmak gerekiyor ve lütfen istediğiniz cihazı dinleyebilirsiniz – dizüstü bilgisayarlar, cep telefonları ve tabletler için yiyecek ve içecek.

Audible and Kindle fırsatları

30 günlük sesli deneme

(Resim kredisi: Duyulabilir)

Audible şu anda bir 30 günlük ücretsiz deneme resmi sitelerinde. Özgür çocuğun hikayeleri ilginizi çekerse, ancak yetişkin türlerini tercih ediyorsanız bu mükemmeldir.

Hevesli bir okuyucuysanız ancak yetişkin türlerine daha çok giriyorsanız, sesli kitaplarda hala kindle mağazası bugün, hem de Audibles mükemmel bir teklif 30 günlük ücretsiz deneme – içeride işbirliği yaptıysanız ve hayal gücünüzü ücretsiz olarak şımartmak istiyorsanız harika bir teklif.

Audible bizim için derecelendirildi 2020'deki en iyi sesli kitap sitesigeniş başlık yelpazesini, mükemmel çoklu cihaz desteğini ve harika özel başlıkları seçtik. Şu anda mağaza sayfalarında, en yeni yeni yayınlardan eski okul edebi klasiklerine – hem kurgu hem de kurgu olmayan – 200.000'den fazla kitap var. Audible'da herkes için bir şeyler var, ister tarihinizi fırçalayın, ister mükemmel pastayı nasıl pişireceğinizi öğrenin, ister en sevdiğiniz sihirbazın maceralarını yakalayın.

Sesli kitaplara girmiyorsanız, Amazon'un Kindle şeklinde başka bir çevrimiçi kitap hizmeti var ve kullanıcıların bu hafta kendilerini çok dışlanmış hissetmediğinden emin olmak istiyorlar. Resmi mağaza sayfalarında 1,14 $ kadar az bir fiyata en çok satanlar listesine büyük bir satış gerçekleştirdiler, bu da sizi belirli kitaplarda 14 $ tasarruf edebilecek. Başlıklar arasında Gregg Olsen's Anlatıyorsanız: Gerçek bir Cinayet Hikayesi ve Colleen Hoovers'ın Pişmanlıkher ikisi de binlerce beş yıldızlı yorum ile resmi Amazon en çok satanlar olarak listelenmiştir. Tüm ürün yelpazesine göz atabilirsiniz. Kindle fırsatları.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*