Audible'da artık evde eğitim gören çocuklar ve ebeveynler için ücretsiz sesli kitaplar mevcut

Evde okula giden sıkıcı çocuklara ve ebeveynlere destekleyici bir jestle, ücretsiz sesli kitaplar şimdi Audible tarafından öykü sayfalarında dağıtılıyor.

Altı dilde 300'den fazla ücretsiz sesli kitap sunan ebeveynler, hikayeler web sitesi. Tabii ki, burada bulunan sadece evde eğitim kitapları değil – eğlendirecek çok şey var. Tüm bunlar tamamen ücretsizdir ve Audible şunları söyledi: "Okullar kapalı olduğu sürece açığız" – bu, öngörülebilir gelecek için her şeyin mevcut olması gerektiği anlamına gelir.

Şu anda ücretsiz olan kategoriler şunları içerir: littlest dinleyiciler, ilköğretim, ara, teen, ve edebi klasikler – ve Winnie the Pooh, Beatrix Potter, ve Alice Harikalar Diyarında. Şu anda kullanılabilen altı dil – İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca ve Çince Mandarin.

Teklifin ne olduğunu kontrol etmek için Sesli öyküler sayfası – bu ücretsiz sesli kitaplara erişmek için şu anda kaydolmaya gerek yoktur ve dizüstü bilgisayarları, cep telefonlarını ve tabletleri istediğiniz gibi dinleyebilirsiniz.

Diğer harika ücretsiz Amazon teklifleri

30 günlük sesli deneme

(Resim kredisi: Duyulabilir)

Audible şu anda bir 30 günlük ücretsiz deneme resmi sitelerinde. Özgür çocuğun hikayeleri ilginizi çekerse, ancak yetişkin türlerini tercih ediyorsanız bu mükemmeldir.

Hevesli bir sesli kitap dinleyicisiyseniz ancak yetişkin türlerine daha çok giriyorsanız, Audibles'in mükemmelliğinden yararlanabilirsiniz. 30 günlük ücretsiz deneme – içeride işbirliği yaptıysanız ve hayal gücünüzü ücretsiz olarak şımartmak istiyorsanız harika bir teklif.

Audible bizim için derecelendirildi 2020'deki en iyi sesli kitap sitesigeniş başlık yelpazesini, mükemmel çoklu cihaz desteğini ve harika özel başlıkları seçtik. Şu anda mağaza sayfalarında, en yeni yeni yayınlardan eski okul edebi klasiklerine – hem kurgu hem de kurgu olmayan – 200.000'den fazla kitap var. Audible'da herkes için bir şeyler var, ister tarihinizi fırçalayın, ister mükemmel pastayı nasıl pişireceğinizi öğrenin, ister en sevdiğiniz sihirbazın maceralarını yakalayın.

Sesli kitaplara katılmıyorsanız, Amazon'un tüm Prime aralığında başka harika ücretsiz teklifleri var. Örneğin gerçek bir kitap kurdu iseniz, o zaman kontrol edebilirsiniz Kindle Sınırsız – bir milyondan fazla kitaba erişebileceğiniz yer iki ay boyunca tamamen ücretsiz. Belki de kilitlenme katarsisinin bir parçası olarak bazı melodileri patlatmaya daha çok başladın, Amazon Müzik Sınırsız ve sınırsız, reklamsız melodiler edinin üç ay boyunca ücretsiz.

Amazon Kindle Sınırsız | İki ay boyunca ücretsiz
Kindle Unlimited'ın geniş kütüphanesinde bir milyondan fazla kitap, dergi ve sesli kitap var ve şu anda iki ay boyunca tamamen ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Tam erişim için Kindle'a bile ihtiyacınız yok – tam çevrimdışı okumanın keyfini çıkarmak için kitapları doğrudan PC, Mac, iOS veya Android cihazlarınıza indirin. Not – Bu fırsat yalnızca yeni müşteriler için geçerlidir.
Fırsatı Görüntüle

Amazon Müzik Sınırsız | Üç aylık ücretsiz deneme
Üç ay içinde kaç şarkı dinleyebilirsiniz? Bahse girerim, reklamsız akış ve sınırsız atlama ile bile 50 milyondan geçemezsiniz. Bütün bunlar ve tam Alexa desteği ve hala bir kuruş ödemek zorunda kalmayacaksınız. Avustralyada? hala alabilirsin 30 günlük deneme.

Fırsatı Görüntüle

Ücretsiz Prime Video | 30 günlük ücretsiz deneme
Prime Video'nun bu ücretsiz deneme sürümü ile ödüllü, özel şovlara ve filmlere yetişmek için daha iyi bir zaman olamazdı. Sınırsız erişim bir kuruşa mal olmaz ve aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz, herhangi bir dize eklenmez.
Fırsatı Görüntüle

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*