Avustralya'da Xbox Tam Erişim: Microsoft'un konsol abonelik hizmeti iyi bir değer midir?

Ağustos 2018'de Microsoft, kayıt yaptıranların bir abonelik almasına izin veren bir abonelik hizmeti olan Xbox All Access'i başlattığını duyurdu. Xbox One S veya Xbox One X konsol, Xbox Games Pass ve Xbox Live Gold aylık sabit bir ücret karşılığında – hiçbir ön ödeme olmaksızın. Gelmesi bir yıldan uzun sürdü, ancak Xbox All Access resmen Avustralya'ya indi Telstra ile.

Xbox All Access teklifinin sizin için uygun olup olmadığını görmek için, Xbox All Access hakkında bildiğimiz her şeyi açıklayan ve tüm bu Xbox bitlerini ve bob'larını ayrı olarak satın almaya kıyasla iyi bir değer olup olmadığını değerlendiren bu kullanışlı kılavuzu bir araya getirdik.

Xbox Tam Erişim: nedir?

Xbox Tam Erişim, bir abonelik hizmeti aldığınızda Xbox One S veya Xbox One X konsol, 24 ay Xbox Live Gold (çevrimiçi çok oyunculu oyun için gereklidir) ve 24 ay boyunca sabit bir aylık ücret ödemek karşılığında 24 aylık Xbox Games Pass (Microsoft'un 100'den fazla oyuna erişim izni veren abonelik hizmeti).

Xbox Tam Erişim: Avustralya'da fiyat nedir?

Avustralya'da, Xbox One Access'i 24 aylık bir planla Telstra üzerinden kaydedebilirsiniz; fiyatlandırma bir Xbox One S için ayda 27 $ 'dan başlar, bir Xbox One X ve bonus oyunu için ayda 34 $' a kadar. Bu, konsol geri ödemelerini ve plan ücretlerini içerir

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*