Avustralya'daki en hızlı NBN planları

Mevcut en hızlı NBN planının peşindeyseniz, çok sayıda seçenek, sağlayıcı ve sözleşme biraz şaşırtıcı olabilir. Bazı telkoslar, diğerlerinin yarı fiyatına aynı hızda olması gereken şeyleri sunuyor, peki bu ne?

Sunulan NBN planlarının tüm minutiaları ve detaylarını titizlikle eledik ve büyük değer sağlayan en hızlı planları bulduk. Yani, bir NBN100 planı arıyorsanız, doğru yere geldiniz.

Genel olarak en iyi değer

En ucuz NBN100 planı

Spintel | NBN100 | 200 GB veri | 6 aylık sözleşme | AU $ 74.95

Spintel şu anda piyasadaki en ucuz NBN100 planına sahip ve onunla da 200GB'lık sağlam bir veri elde ediyorsunuz. Bu 6 aylık bir sözleşme ve BYO modemi yapmanız gerekecek, ancak en yüksek hızdaki NBN katmanına başlamak için daha az ödeme yapmayacaksınız. 12 aylık toplam asgari maliyet 449,70 ABD dolarıdırFırsatı Görüntüle

Canlı NBN100 fırsatları güncellendi

Bir servisin kullandığı hız katmanı, elde edilebilecek indirme ve yükleme hızlarının seviyesini gösterirken (yani, NBN100 100Mbps'ye kadar olmalıdır), bu gerçek kullanıma göre değişir.

Neyse ki, telkos şimdi gerçekte neyle karşılaşacağınıza dair daha iyi bir gösterge sağlamak için "tipik bir akşam hızı" nın reklamını yapmak zorundadır. NBN100 için genellikle 75-85Mbps arasında "tipik akşam hızları" görüyoruz.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*