AWS Karakolları artık GovCloud (ABD) Bölgelerinde destekleniyor: BT uzmanları için bunun anlamı

Amazon GovCloud (ABD) Bölgeleri artık altyapılarında AWS Karakollarını kullanabilir. Bunun ne anlama geldiğini ve faydaların ne anlama geldiğini öğrenin.

Amazon

Resim: Smith Koleksiyonu / Gado / Getty Images

Amazon kısa bir süre önce AWS Karakollarını AWS GovCloud (ABD) Bölgelerinde kullanılabilir hale getirdiGenellikle devlet kurumları ve AWS hizmetlerinden yararlanan "Amerika Birleşik Devletleri federal, eyalet ve yerel ajansları, eğitim kurumları ve destekleyici ekosistemin özel düzenleyici ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış" düzenlenmiş ticari şirketlerden oluşur.

Bu, AWS GovCloud'u (ABD) çalıştıran bu ajansların ve işletmelerin artık AWS Outposts tarafından sağlanan Amazon hizmetlerini ve araçlarını, yerel ve bulut kaynaklarını birbirine bağlayan hibrit bir ortamın bir parçası olarak operasyonel ihtiyaçlarına uyacak şekilde şirket içi uygulamaları ve donanımı çalıştırmak için kullanabileceği anlamına gelir.

GÖRMEK: AWS: 9 profesyonel ipucu ve en iyi uygulamalar (ücretsiz PDF) (TechRepublic)

Bu tür uygulamalar en yakın coğrafi AWS Bölgesine bağlanacaktır, bu nedenle hizmetin güvenilirliği için yüksek oranda kullanılabilir ağ bağlantıları önerilir. Bir ağ kesintisi durumunda, EC2 bulut sunucuları, EBS birimleri ve AWS hizmet kaynakları normal şekilde çalışır, ancak API kullanılabilirliği etkilenir ve uzun süreli bir bağlantı kesilmesi metriklerin ve günlüklerin kaybolmasına neden olabilir.

AWS Karakolları seçenekleri nelerdir?

AWS Karakolları seçenekleri arasında "Amazon EC2, Amazon EBS, Amazon EKS gibi konteyner tabanlı hizmetler, AWS Outposts üzerinde Amazon RDS gibi veritabanı hizmetleri ve tesislerde Amazon EMR gibi analiz hizmetleri. AWS Outposts için Amazon S3, 2020'de yerel nesne depolama için Outposts." Ayrıca bu yılın ilerleyen saatlerinde bir VMware Cloud seçeneği sunulacak.

AWS Karakolları için en iyi kullanım durumları nelerdir?

AWS Outposts, bilgi işlem veya depolama yoğun iş yükleri veya grafik yoğun programlar gibi işlevleri işlemek için düşük gecikmeli uygulamalar, yerel veri işleme ve yerel veri depolama uygulamaları için en uygun yöntemdir. Artık GovCloud (ABD) bölgelerinde kullanılabilecek düşük gecikmeli uygulamalara diğer örnekler, sanal masaüstü altyapı programları, üretim uygulamaları, video izleme, sanal gerçeklik programları ve bazı akış uygulamalarıdır.

AWS Outposts'ta kapsayıcı tabanlı uygulamalar, veri analitiği ve ilişkisel veritabanı hizmetlerini kullanmak, AWS GovCloud (ABD) kullanıcıları için şu anda kullanılabilen işlevselliğin üç somut örneğidir.

Gizli ve hassas bilgiler
Sınıflandırılmamış bilgiler, hasta verileri, kolluk kuvvetleri verileri ve diğer düzenlenmiş bilgiler gibi gizli veya hassas verilerin AWS hizmetleriyle kullanılabileceğine özellikle dikkat edilmelidir. Bu kurum ve kuruluşların birçoğu, belirli verilerin yerinde kalması gerektiği şartıyla çalışır, bu nedenle AWS Outposts, bu kuruluşlara operasyonlarında uyum sağlama ve AWS teknolojisine güvenme fırsatı sunar.

Bu tür temel çizgilere ve gereksinimlere örnekler AWS tarafından karşılanan "FedRAMP Yüksek taban çizgisi; DOJ'un Ceza Adaleti Bilgi Sistemleri (CJIS) Güvenlik Politikası; ABD Uluslararası Silah Trafikleri Yönetmeliği (ITAR); İhracat İdaresi Düzenlemeleri (EAR); Savunma Bakanlığı (DoD) Bulut Bilişim Güvenliği Etki Seviyeleri 2, 4 ve 5 için Gereksinim Kılavuzu (SRG); FIPS 140-2; IRS-1075; ve diğer uyumluluk rejimleri. " Amazon hakkında daha fazla bilgi sağlar AWS Uyumluluğu.

GÖRMEK: 2020 BT bütçe araştırma raporu: Güvenlik, bulut hizmetleri ve dijitalleşme en yüksek bütçe öncelikleridir (TechRepublic Premium)

Bu teklif ayrıca AWS GovCloud (ABD) Bölgeleri'ndeki şirketlerin, Nesnelerin İnterneti (IoT) ve artırılmış gerçeklik (AR) ve sanal gerçeklik (VR) gibi teknolojiler tarafından AWS Outposts metodolojileri aracılığıyla yerel olarak toplanan, yönetilen ve işlenen verilerden yararlanmasına olanak tanır.

Amazon, yerel tesislerin yeni AWS Outposts uygulamaları için alan, güç, sıcaklık kontrolü, ağ oluşturma ve ağırlık ihtiyaçları için uygun şekilde donatılmasına yardımcı olabilir. Amazon daha sonra yama ve bakım da dahil olmak üzere donanım ve yazılımı sağlar, kurar ve destekler; kuruluşlar sanal ağlarının tam kontrolünü elinde tutabilir. Müşterilerin AWS Karakolları ile ilgili fiziksel güvenlik ve erişim denetimlerini sürdürmeleri beklenir.

AWS Karakolları hakkında ek ayrıntılar

Bu haber hakkında daha fazla bilgi için okuyun Müşteriler artık AWS Outpost'larını AWS GovCloud (ABD) bölgelerine bağlayabilir. Bulmak hangi AWS servisleri AWS GovCloud (ABD) bölgeleri tarafından desteklenir. Hakkında ayrıntılı bilgi edinin AWS Outposts kullanmaya nasıl başlanır.

Ayrıca bakınız

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*