Best Buy'ın Geek Kadrosu uzaktan servise geçerken dizüstü bilgisayarınızı nasıl onarabilirim?

Coronavirus Best Buy'ı etkiledi, perakendeci satış için temassız kaldırım kenarı almayı seçti. İşte Geek Kadrosu ile yüz yüze randevular için mevcut olmayan onarım yardımı için nereye başvuracağınız.

<a href = "https://tr1.cbsistatic.com/hub/i/r/2020/03/23/91be5f35-64b0-46ef-92c6-6716b7eb300f/resize/770x/623dc973e270e8bd28e4b1acfc3570ee/best-buy- "target =" _ blank "data-component =" modalEnlargeImage "data-headline ="

"data-credit =" Resim: Boston Globe / Getty Images "rel =" noopener noreferrer nofollow ">Best Buy Teklifler Curbside Pickup

Resim: Boston Globe / Getty Images

Bozuk dizüstü bilgisayarlarını veya telefonlarını düzeltmek için düzenli olarak Geek Kadrosu kullanan bireyler, küçük işletmeler ve hatta uzaktan çalışan kurumsal çalışanlar artık hizmet için yerel Best Buy mağazalarını ziyaret edemeyecek.

Pazar günü, coronavirus pandemisi nedeniyle, Best Buy sunmaya başladı sadece satış için kaldırım kenarı pikap teklif, ve Geek Kadrosu artık yeni randevu kabul etmiyor servis için.

GÖRMEK: Coronavirus: Her işletmenin ihtiyaç duyduğu kritik BT politikaları ve araçları (TechRepublic Premium)

21 Mart'ta Best Buy'dan gönderilen bir e-postada, "22 Mart Pazar gününden itibaren, eyalet veya yerel yasaların izin verdiği tüm ülkelerde temassız kaldırım kenarı hizmeti sunacağız. Mağazalarımıza girmenizi istemek yerine, BestBuy.com üzerinden sipariş verin veya Best Buy uygulaması arabanızın sınırına teslim edilecektir.Herhangi bir nedenle ürünü önceden sipariş etmediyseniz ve ürün mağazada stoktaysa, çalışanlarımızdan biri daha fazla olacaktır arabada kalırken size satmaktan ve size satmaktan mutluluk duyuyoruz.Bu hizmet aynı zamanda çoğu ürün üzerinde süresi uzatılmış, böylece daha fazla zamanınız olması için iade ve değişim sürelerini de kapsar. ancak mağazada size mümkün olduğunca eksiksiz hizmet vermeye kararlıyız. "

Geek Kadrosu için, web sitesi belirtiyor, "Artık mağazadaki ürünleri tamir etmiyoruz, bu nedenle gerekli sosyal mesafe kurallarını destekleyebiliyoruz. Telefondaki ve çevrimiçi Geek Kadro Acentelerimiz size destek sağlayabilecek yerleşik bir uzman ekibidir. Bu değişiklikler nedeniyle, hepsi değil hizmetler sunulacak. Yalnızca cihazınızı kullanma yeteneğini kaybettiğinizde destek istemenizi istiyoruz. Desteği bekleyebiliyorsanız (acil), en acil ihtiyaçlara yardımcı olmamızı sağlayacaktır. "

Bu, Best Buy ürünlerinde garanti sahibi olup olmadıklarına veya yıllık Toplam Teknik Destek üyeliğine sahip olup olmadıkları Geek Squad yardımına ihtiyaç duyan herkes için bir sorun olabilir.

Bilgisayar, dizüstü bilgisayar ve telefon onarımları için nereye gidilir

Geek Kadrosu yardım etmek için uygun olmadığında, küçük işletme sahipleri ve bir dizüstü bilgisayarda, mobil cihazda veya başka bir elektronik eşyada tamire ihtiyaç duyan herkesin başka seçenekleri de var.

Daha büyük Çin dışındaki tüm Apple mağazaları kapalı, ancak iPhone, MacBook Air veya diğer Apple cihazınızda sorunlar varsa, ancak fiziksel olarak onarılması gerektiğinden emin değilseniz, Apple temsilcisiyle konuşabilir veya sohbet edebilirsiniz konuyu teşhis etmek. Bunu yapmak için iPhone veya iPad'inize Apple Destek uygulamasını indirip yükleyin ve "Apple Destek uygulamasını teknik sorunları çözmek için kullanma"" Alternatif olarak, Apple'ın Destek web sitesi bilgisayarda. Apple ayrıca bir Bağımsız Onarım Sağlayıcı Programı bağımsız mağazaların cihazları için garanti dışı onarım hizmeti sunması.

Zımba teklifleri bir dizi onarım servisi telefon onarımından PC kurulumuna ve virüs temizlemeye kadar. Office Depot ayrıca bilgisayar ve dizüstü bilgisayar onarım hizmetleri de sunaryanı sıra virüs ve kötü amaçlı yazılım kaldırma, ekran değiştirme ve işletim sistemi kurtarma. Yerel Office Deponuzun veya Zımbalarınızın bölgeniz için geçerli olabilecek herhangi bir COVID-19 kısıtlamasıyla hala açık olup olmadığını kontrol edin.

Ayrıca, koronavirüs pandemisi sırasında bağımsız işletme sahiplerinden yardım bulmak zorlaşsa da, dizüstü bilgisayarları ve cep telefonlarını onarmak için üçüncü taraf tamir atölyeleri de vardır.

Ayrıca bakınız

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*