Bir ev ofisi için en iyi 6 ayakta çalışma masası

Koronavirüs kaynaklı karantina sırasında parkın etrafında gezintiye çıkamayabilirsiniz, ancak bu ayakta duran masalar yine de iş günü boyunca kan pompalamanıza yardımcı olabilir.

koronavirüs pandemi, belediyeler ve devletler yerinde barınma emirleri yayınladıkları için uzaktan çalışmayı bir ayrıcalıktan bir zorunluluğa kaydırdı. Emirler sadece zorunlu olmayan çalışanların evde kalmasını gerektirmez, aynı zamanda bireylerin evlerinden sadece bakkal veya doktor ofisini ziyaret de dahil olmak üzere temel nedenlerden çıkmalarını ister.

GÖRMEK: Evden çalışma: BT uzmanının uzaktan çalışma ve uzaktan çalışma rehberi (TechRepublic Premium)

Parklar bile kapandı ve birçok kişinin biraz çıldırmasına neden oldu. Çalışmak ve evde yaşamak ve evde yaşamak, insanların hala hareket etmesi gerekiyor. Aşağıdaki altı ayakta çalışma masası, çalışma gününüzü biraz daha aktif hale getirmenize yardımcı olabilir.

GÖRMEK: Uzaktan çalışanlar ve yöneticiler için en iyi 100 ipucu (ücretsiz PDF) (TechRepublic)

Bilgilendirme: TechRepublic, bu sayfada yer alan bazı ürünlerden komisyon alabilir. TechRepublic ve yazar bu bağımsız inceleme için tazmin edilmemiştir.1-yükselme-1.jpg

Resim: Yükselme

Elektrikli UPLIFT V2-Ticari Daimi Masa, normal V2 Daimi Masa'nın yükseltilmiş versiyonudur. Bu yeni sürüm% 35 daha kalın bacaklar, bir denge çubuğu, üç aşamalı bacaklar içerir ve ANSI / BIFMA G1-2013 Yükseklik Standardını karşılar. Bu standart, 1 inç kalınlığında bir masaüstü bilgisayarla eşleştirildiğinde, çerçevenin 5 'boyunda olan ve 6'3'te duran bir kişiye oturan insanların% 95'ini barındırabileceği anlamına gelir.

Uplift şirketinde 599 $2-vivo 1.jpg

Resim: Amazon / Vivo

Bu ayarlanabilir yükseltici, sağlam bir masaüstünün yüzeyinde oturur ve herhangi bir masayı ayakta durana dönüştürür. Platform, 36 x 22 inç boyutundadır ve tek veya çift monitör / dizüstü bilgisayar kurulumu için alan sağlar. Dönüştürücü ayrıca üst yüzeyle senkronize olarak yükselen özel bir klavye tepsisine sahiptir. Kullanıcılar sadece bir tutamacı sıkıştırır ve masayı istedikleri yüksekliğe ayarlar.

Amazon'da 180 $3-Seville-1.jpg

Resim: Amazon / Sevilla

Bu masa üstü AIRLIFT kolu ile 29,3 "ila 43,5" arasında ve aradaki herhangi bir yerde ayarlanabilir. Basit, sağlam tasarım tekerleklerle birlikte gelir ve evinizin etrafında kolay taşınabilirlik sağlar. Ancak, masa mobil olmak zorunda değildir ve gerektiğinde yerine kilitlenebilir.

Amazon'da 153 $4-Jarvis-1.jpg

Resim: Amazon / Jarvis

Jarvis oturma masası, sessiz bir motorlu elektrikli yükseklik ayarıyla 350 lb. kaldırma kapasitesini destekler. Masadaki OLED dokunmatik programlanabilir ahize, hızlı ayar için dört adet hafıza ön ayar seçeneği sunar. Masa, kabloları güvenli ve düzenli tutmak için bir tel yönetim rondelası ve ayrıca çevre dostu kaplamalar ile birlikte gelir.

Amazon'da 714 $5-sabine-1.jpg

Resim: Wayfair

Sabine elektrikli masa, modern bir tarza sahip olanlar için şık bir yüzeydir. Masa 10 dakikadan daha kısa bir sürede monte edilebilir ve ofis malzemelerini saklamak için bir çekmece, dahili bir USB bağlantı noktası ve kablo yönetimi içerir. Programlanabilir kontrolör ile masa 28 "ve 48" arasında yükselebilir.

Wayfair şirketinde 359 $6-pinellas-1.jpg

Resim: Wayfair

Daha geleneksel bir ofis masası görünümü isteyen profesyoneller için, Pinellas ayarlanabilir ayakta çalışma masası idealdir. Masa, normal bir oturma masası gibi görünür, ancak üst parça ayakta durmak için kaldırılabilir. Depolama, kablo yönetimi için üç çekmece ve gerekli öğeleri görüntülemek veya yerleştirmek için bir raf ile birlikte gelir.

Wayfair şirketinde 330 $

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*