Bir Ev Ofisi İçin En İyi 7 Oturma Masası

Koronavirüs profesyonelleri evlerine karantinaya alırken, insanlar işlerini yapmak için doğru ekipmana ihtiyaç duyarlar. İşte evde çalışan bir iş istasyonu için en yüksek kalitede 7 sıra.

İle coronavirüs Birçok profesyoneli evden çalışmaya zorlayan yeni çalışma tarzı, alışılmamış olanlar için zorlayıcı oldu. COVID-19 uzaktan çalışmayı hızlandırdı, ancak işletme zaten bu yöne gidiyordu. 2030'a gelindiğinde Gartner evden çalışma talebinin (WFH)% 30 artacağını buldu.

Verimlilik, evden çalışmaya yeni başlayan çoğu çalışan için en büyük sorunlardan biridir. Uzmanlar, profesyonellerin evde kendi kişisel çalışma alanlarını oluşturarak üretkenliklerini artırmalarını önermektedir. Ev ofisinizi başlatmak için yedi masa.

Bilgilendirme: TechRepublic, bu sayfada yer alan bazı ürünlerden komisyon alabilir. TechRepublic ve yazar bu bağımsız inceleme için tazmin edilmemiştir.1-salina masası-1.jpg

Resim: Wayfair

Wayfair'de 5.800'den fazla yorum ve 4.4 yıldız ile Salina L-Shape desk, profesyoneller için şık ve işlevsel bir seçenektir. Beş farklı görünümde sunulan masa, üzerinde çalışılacak iki yüzeye ve şarj cihazlarına ve kablolara kolayca erişmek için bir tel yönetim rondelasına sahiptir. Masanın ucunda, eşyaları görüntülemek veya malzemeleri depolamak için bir çift raf da bulunur, bu da ev için şık bir seçimdir.

Wayfair şirketinde 125 $2-monte-masa 1.jpg

Resim: Amazon / Prepac

Çok fazla alana sahip olmayan iş profesyonelleri için Prepac Duvara Monte masa, küçük alanlara mükemmel uyum sağlar. Masa herhangi bir yüksekliğe monte edilebilir, bacakları yoktur, ancak yine de işlevsel bir masa deneyimi sağlar. Dahili depolama ile kullanıcılar resimleri kolayca görüntüleyebilir veya ekipmanı depolayabilir. Masa ayrıca alanı düzenli tutmak için kablo ve tel yönetim özelliklerine sahiptir.

Amazon'da 161 $3-Hon-desk.jpg

Resim: HON

Bu masa, ev ofislerine daha şık bir görünüm isteyen profesyoneller için sağlam bir seçenektir. HON Laminat Masası basittir, ancak işi yapar. Ofis malzemelerini tutmak için iki kutu çekmecesi ve üç dosya çekmecesi ile masa çizilmeye, dökülmeye ve lekeye karşı dayanıklıdır. İki kablo grometine sahiptir ve tamamen monte edilmiş yanal dosyalar ve depolama kaideleri ile birlikte gelir.

HON şirketinde 955 $4-Hon-shell.jpg

Resim: HON

Düz ileri, fırfırlar seçeneği olmayan HON Credenza Shell, iki grometli düzenli bir çalışma masasıdır. Çalışma masası çekmeceler veya raflar olmadan ve üç farklı kaplama ile gelir. Kabuk, L şeklinde bir iş istasyonu oluşturmak için başka bir kabukla birleştirilebilir veya basit ve sağlam bir çalışma alanı için yalnız bırakılabilir.

HON şirketinde 240 $5-barakası masası-1.jpg

Resim: Wayfair

Ek bir depolama alanı olan bir çalışma alanı isteyenler için, Wayfair'in bu masası, tüm raflarla birlikte yerleşik raflar ve bir çekmeceye sahiptir. Kulübenin yedi rafı vardır, biri önemli eşyaları saklamak için bir kapısı vardır. Masa, daha küçük bir L şeklindedir ve yine de kompakt bir çerçeveyi korurken daha fazla alan sağlar. Set gri, hasat kiraz, espresso meşe ve beyaz renkte gelir.

Wayfair şirketinde 450 $6-Geleneksel masası-1.jpg

Resim: Amazon / En İyi Usta Mobilyaları

Daha klasik bir antika görünüme sahip Carlisle Executive Geleneksel Masası, klasik ev ofis ortamı için mükemmeldir. El oyması tasarımları ve ceviz kaplaması ile masa eski moda, ancak sağlam. Yeni masaların sunduğu çan ve ıslık olmayabilir, ancak geleneksel görünüm harika bir açıklama parçası yapar.

Amazon'da 930 $7-armoire-masa-1.jpg

Resim: Wayfair

Evden çalışmak iş / yaşam dengesini korumayı zorlaştırabilir. Ancak bu Armoire masası, ofisi fiziksel olarak kaldırmanıza izin verir. Kullanıcılar, çekmece masasını kullanabilir veya tam bir masa deneyimi için üst dolapları açabilir. İki tonlu tasarım aynı zamanda modern bir oturma odası ortamına mükemmel bir katkı sağlar.

Wayfair şirketinde 416 $

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*