Bir kodlama kariyeri için ihtiyacınız olan sertifikalara hazırlanın

Daha önce hiç deneyiminiz olmasa ve tam zamanlı çalışıyor olsanız bile, karlı teknoloji endüstrisi işlerine girmek için ihtiyaç duyduğunuz sertifikaları ve becerileri edinmek gerçekten zor değil.

<a href="https://www.techrepublic.com/a/hub/i/r/2021/03/26/d016c07c-4a43-4197-bd49-5cab2bc23af1/resize/770x/5481bf66a9ef71ba092ee5c06a3852d9/istock-1128503636.jpg " target="_blank" data-component="modalEnlargeImage" data-headline="

" data-credit="Resim: iStock/Andreus">istock-1128503636.jpg

Resim: iStock/Andreus

Birçok insanın düşündüğünün aksine, kodlamayı öğrenmek için roket bilimcisi olmanıza gerek yok. Ve aslında, kodlama becerilerini kullanmanın pratik olarak sonsuz yolu vardır. Bunların birçoğu, uygun fiyatlı kursa dahil olan dokuz kursta kapsanmaktadır. Premium Kodlama Becerileri Paketi.

Örneğin, mobil uygulamalar pazarında pek çok yenilik alanı var. Her ikisini de nasıl oluşturacağınızı öğrenebilirsiniz Android ve iOS "Tam Vitrin Mobil Uygulamasıyla Flutter & Dart Ustası"ndaki uygulamalar. Eski öğrenciler bu kurstan memnun kaldılar ve bu kursa 5 üzerinden 4,9'a yakın mükemmel bir puan verdiler. Eğitmen Dr. Chris Mall, bu kursları öğretmek için çok niteliklidir ve doktora derecesine sahiptir. Bilgisayar Bilimi, Yazılım Geliştirme, Bilgi Teknolojisi Yüksek Lisans derecesi ve çok sayıda profesyonel sertifika.

Oyun tasarlayarak kodlamayı öğrenmekten daha eğlenceli ne olabilir? Bunu "Kodu Game Lab ile 3D Oyunlar Oluşturarak Kodlamayı Öğrenin" ve "Scratch 3.0 Programlama Masterclass: 12 Komik Oyun Oluşturarak Öğrenin" bölümlerinde yapabilirsiniz.

Hiç teknik deneyiminiz yoksa, ancak en iyi programlama dillerinden birine dalmak istiyorsanız, o zaman piton mükemmel bir seçimdir. Muhtemelen tüm programlama dilleri arasında öğrenmesi en kolay olanıdır, aynı zamanda en çok talep gören becerilerden biridir. "Python MTA 98-381 Komple Hazırlık Kursu" sizi temel bilgilerle başlatacak ve sizi veritabanı işlemeye ve çok daha fazlasına götürecektir. Ve "PCEP: Sertifikalı Giriş Seviyesi Python Programcısı Sertifikasyon Hazırlık Kursu", PCEP-30-01 ve PCAP-31 olmak üzere iki sınav daha için ihtiyacınız olan her şeyi kapsayacaktır.

C programlama ile başlamayı tercih ederseniz, "C++: Yeni Başlayanlar İçin Adım Adım Örneklerle Master C++", gerçekten uygulamalar oluşturarak başlamanıza yardımcı olacaktır. "MTA 98-361 Yazılım Geliştirmenin Temelleri Hazırlık Kursu"nda nesne yönelimli programlama, genel yazılım geliştirme ve daha fazlasını öğreneceksiniz.

Aslında "SQL: Yeni Başlayanlar için Adım Adım Örneklerle MySQL ve MariaDB'de Ustalaşma" sonrasında veritabanı yöneticisi veya SQL geliştirici pozisyonları için kalifiye olacaksınız. Ve "ITIL 4 Sertifikasyon Sınavı: ITIL'de Ustalaşmak için Tam Bir Hazırlık Masterclass" size bir BT hizmet yaşam döngüsünü nasıl iyileştireceğinizi gösterecektir.

Yakında en iyi iş görüşmesini arayacak ve yüksek ücretli teknoloji kariyerlerine hak kazanmak için eğitim aldıktan sonra ipuçlarına devam edeceksiniz. Premium Kodlama Becerileri Paketi'ni bugün alın ve sadece 29 $'a satın alın (normalde 1.800 dolar).

Fiyatlar değişebilir.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*