Bir şifre yöneticisi mi arıyorsunuz? Bu Keeper Security fırsatı size% 50 indirim sunuyor

Çevrimiçi hesaplarınızdan birine giriş yapmaya ve şifreyi unuttuğunuzu fark etmeye çalıştıktan sonra daha fazla can sıkıcı bir şey yok. Özellikle çoğumuz sadece döndürdüğümüz birkaç şifre olduğunda – ki bu bilgisayar korsanlarının hayatını kolaylaştırır.

Neyse ki, en iyi şifre yöneticileri şifrenizi unutmadığınızdan ve çevrimiçi güvenliğinizi sağladığınızdan emin olmanın kolay bir yoludur.

Keeper Security'nin son teklifiyle bu oldukça uygun hale geldi – sağlayıcı Üç şifre yönetim planında% 50 indirim.

Her plan farklı ihtiyaçlara uygundur, bu nedenle en maliyet düşürücü seçeneği arıyorsanız, sadece bir ödeme yapmaktan kurtulabilirsiniz. Keeper Unlimited Planının tüm yılı için 14,99 $.

Plan da bolca geliyor – süper güvenli şifreler oluşturmanıza, parmak izi veya Face ID ile giriş yapmanıza ve çok daha fazlasına yardımcı olur. Veya daha karmaşık özellikler istiyorsanız neden Aile Paketi'ne kaydolmuyorsunuz (daha fazla ayrıntı aşağıdadır)?

Sadece bu harika indirimler değil, aynı zamanda üçüncü en iyi genel şifre yöneticisini sıraladığımız bir sağlayıcıdalar (bkz. Keeper Password Manager incelemesi buraya). Şifreleriniz zayıfsa, 7/24 müşteri desteğine ve çok daha fazlasına sahip olduğunuzda sizi uyaran birinci sınıf bir üründür.

Hala satılmadı mı? Üç fırsatı da tam olarak almak için okumaya devam edin.

Bu ace şifre güvenliği tam olarak ilgilenir:

Kaleci Sınırsız Planı | $ 29.99 Yılda 14,99 $ | 1 kullanıcı | 50 indirim
Bu, hesap başına yalnızca bir kullanıcıya izin verdiği için bireysel kullanım için idealdir, ancak yine de özellik doludur. Bu planla otomatik olarak oluşturulan güvenli şifreler, depolanmış kimlik ve ödeme bilgileri, acil durum erişimi ve daha fazlasını elde etmeye çalışıyorsunuz. Tüm bunlar yılda 14,99 $ veya ayda 1,20 $ 'ın biraz üzerinde eşdeğer.Fırsatı Görüntüle

Kaleci Aile Planı | $ 59.99 Yılda 29,99 $ | 5 kullanıcı | 50 indirim
Paranızın tam karşılığını veren bu plan, birden fazla kullanıcıya (bir cihazda en fazla beş) izin verir, bu nedenle maliyetleri düşürmeye çalışan aileler veya gruplar için harikadır. Yılda 29,99 ABD doları veya ayda 3 ABD doları karşılığı – 10GB ekstra güvenli dosya depolama alanı, web uygulaması, acil durum erişimi, kimlik ve ödeme bilgilerinin sınırsız depolanması, güvenli kayıt paylaşımı ve çok daha fazlasını elde etmeyi düşünüyorsunuz.
Fırsatı Görüntüle

Kaleci İhlali Planı | $ 59.97 Yılda 29,99 $ | 1 kullanıcı | 50 indirim
Keeper Security tarafından sağlayıcının en iyi planı olarak kabul edilen Breachwatch Paketi, şifre yönetimi konusunda her şey dahil bir plan arayan herkes için idealdir. Bu anlaşma ile her şeyi Keeper Breachwatch planı, bir KeeperChat özel mesajlaşma (böylece güvenli ve özel olarak çevrimiçi sohbet edebilirsiniz), güvenli dosya depolama ve bir BreachWatch karanlık web izleme alacaksınız! Bu son özellik, Keeper Vault'larınızı karanlık web'de gösterilmiş olabilecek şifreleri sürekli olarak taradığı için özellikle etkileyicidir ve eğer öyleyse hemen size bildirilir.
Fırsatı Görüntüle

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*