Brooklyn Nine-Nine: Her mevsim her yerde çevrimiçi akış

Çok az sitcom, izleyicilerin hayal gücünü Brooklyn Nine-Nine gibi yakaladı. Şimdi yedinci sezonunda, kendini izole ederken ilham almak için mücadele ediyorsanız, gösteri için mükemmeldir. Brooklyn Nine-Nine online izlemek için nasıl – akışı sezon 7 ve diğer komik bölüm bu kılavuzu ile dünya olursa olsun.

Brooklyn Nine-Nine 7.Sezon 1.Bölüm

Brooklyn Nine-Nine sezon 7 prömiyeri 6 Şubat 2020'de ABD'de yapıldı ve NBC tarafından yapıldı. Sezon finali şu anda 2 Nisan'da Amerika'da planlanıyor, ancak bir zamanlar ünlü FOX tarafından atılan şovun hayranları korkmak zorunda değil – sekizinci bir sezon zaten devreye alındı. Şu anda NBC'de olsa da, 1-6. Sezonlar kolayca olabilir Hulu'da yayınlandı ABD'de ve gösteri bazı ülkelerde Netflix tarafından talep üzerine sunulmaktadır.

Gösteri ilk kez 2013'te geri döndü, Brooklyn Nine-Nine sezon 7 bu yıl 6 Şubat'ta gösterime girdi. Kuruluşundan bu yana büyük bir hit oldu; aslında, FOX beşinci sezondan sonra gösteriyi iptal ettikten sonra NBC'nin Brooklyn Nine-Nine'nin haklarını ertesi gün yakaladığı için böyle bir artış oldu.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*