BT, süper hızlı fiber geniş bant anlaşmasının fiyatını 30 £ / pm'nin altına düşürdü

Kabul edelim, BT rekabetçi fiyatları ile tam olarak bilinmemektedir, ancak şu anda yeni sayesinde gerçeklerden daha fazla olamazdı fiber genişbant anlaşma.

ISP, BT Superfast Fiber 2'nin maliyetini düşürmenin yanı sıra 67Mb'lik tatlı ortalama indirme hızlarını da korudu. Genellikle bu size aylık £ 40'ın altında bir maliyete mal olur, ancak şu anda alabilirsiniz ayda sadece 29,99 TL.

Bu hızlar akış, indirme ve oyun oynama ve / veya daha yoğun hanehalkları için mükemmeldir. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca kendinizi evden çalışırken bulursanız, ortalama 67Mb hızları da oldukça kullanışlı!

Bununla birlikte, sözleşme süresi 24 ay olduğundan, bunun kararlı bireyler için daha fazla olduğunu söyleyeceğiz. Standartlarına göre BT genişbant fiyatları, bu gerçekten cazip bir anlaşma. Hala emin değilseniz, bu fırsatı tam olarak almak için okumaya devam edin.

BT'nin yepyeni genişbant anlaşması tam olarak:

BT Süper Hızlı Fiber 2 | 24 ay | Ort. hız 67Mb | Haftasonu çağrıları | £ 9.99 teslimat | £ 29.99pm
BT'den gördüğümüz en iyi şey olmayabilir, ancak bu hala oldukça as. Aylık maliyetler, 67Mb ortalama hızları için ayda 29.99 £ 'a düştüğü için, mükemmel bir süper hızlı fiber geniş bant anlaşması. Söyleyeceğimiz tek şey 24 aylık sözleşme süresine dikkat etmek.
Fırsatı Görüntüle

BT geniş bant ile ne alabilirim?

Sorunsuz bir şekilde akış gerçekleştirebilir, indirebilir ve oyun oynayabilir, BT Geniş Bant'a kaydolursanız, BT'nin TV paketleri. Sadece 10 £ için bir Now TV eğlence geçişi olurdu tüm kanalları alabilir. Bu Sky Atlantic, Sky One, Fox, MTV, Sky One anlamına gelir ve BT kutusuna 300 saate kadar duraklatabilir, geri sarabilir ve kaydedebilirsiniz.

Ancak biraz daha fazla tasarruf etmek isterseniz, Vodafone gibi ve TalkTalk gidebilir BT'nin sunduklarına benzer hızlarla biraz daha düşük fiyat.

Günün en iyi genişbant fırsatları

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*