BT yeni dizi TV paketini duyurdu Now TV, Netflix, Sky Sports ve daha fazlası ile

Hiç Sky, BT ve Now TV'yi güzel bir pakette istediniz mi? Peki, şimdi BT TV hizmetlerini büyük ölçüde genişletiyor. Sağlayıcı Netflix, Sky Sports, Amazon Prime, BT Sport ve daha pek çok şeyi 4K olarak sunan çeşitli esnek TV paketleri başlattı.

Paket fiyatları sadece £ 10'dan başlayan fiyatlarla, BT TV platformunda birinci sınıf Sky Entertainment ve Sky Sports içeriklerini izleyebilir, duraklatabilir, geri alabilir ve kaydedebilirsiniz. Bu büyük ölçüde Now TV'nin artık BT TV ile tamamen entegre olmasından kaynaklanıyor.

İdeal TV paketinizi almak için şimdi BT'nin web sitesine gidin.

BT'nin Tüketici Bölümü CEO'su Marc Allera şunları söyledi: "Yeni TV paketlerimiz, çok sayıda ödüllü şov, tam 4K'da en iyi canlı sporlar ve görülmesi gereken en yeni canlı sporlarla dolu en iyi premium hizmetleri bir araya getiriyor izlemek istediklerinizi bulmak için hızlı ve kolay arama ile her ay paketleri değiştirme esnekliğine sahip filmler. "

Hepsi 24 aylık sözleşmelere dayanan bu TV paketlerinin tam listesini görmek için kaydırmaya devam edin ve bunlar sizin için yapmazsa BT, ekleyebileceğiniz 30 günlük cıvatalar da sunar. ideal BT TV paketinizi yapın.

Ve eğer bunlardan hiçbiri sizin için değilse, neden bizim en iyi BT Sport teklifleri ya da bizim TV kanalları kılavuz.

BT TV paketlerinin tam listesi

Eğlence – 22 £

Ayda sadece 10 £ karşılığında Sky Atlantic ve Sky One dahil olmak üzere kanallardan ödüllü eğlence ve Sky orijinalleri, artı Now TV Entertainment Pass'tan talep üzerine 300'den fazla Kutu Seti alacaksınız.

Spor – 15 £

Bu size özel Premier Lig oyunları ve UEFA Şampiyonlar Ligi'nin her maçı ile 4 BT Sport kanalının tümünü getirir. Ayrıca Avrupa Ragbi Şampiyonlar Kupası'nı da yakalayabilirsiniz.

Büyük Eğlence – 20 £

TV dizilerini ve filmlerini izlemek ister misiniz? Bu, 300'den fazla Kutu Seti ile Sky kanallarına ve tüm Sky Cinema kanallarına erişmenizi sağlar. Sky Cinema'nın her gün yeni bir prömiyeri olduğundan bahsetmiyorum – bu gerçek bir Sinema severlerin rüyası.

Büyük Spor – 40 £

Tüm Spor hayranları için bu her iki dünyanın da en iyisi. Ayda 40 £ karşılığında 11 Sky Sports kanalının tümüne (yani Premier League, Formula 1 golf branşlarını ve daha fazlasını izleyebilirsiniz) ve 4 BT Sport kanalının tümüne (özel Premier League oyunları ve her UEFA Şampiyonlar Ligi maçı).

VIP – £ 60 pm

Bu, her şeyi tek bir pakette sıralamak isteyen herkes için mükemmel olan nihai TV paketidir. Bununla birlikte, en yeni Sky orijinalleri olan Sky Cinema'nın tamamı 11 TV Spor kanalının tümünü Full HD olarak Now TV'den alacaksınız. Ayrıca, özel Premier Lig oyunları ve UEFA Şampiyonlar Ligi'nin her maçında 4 BT Sport kanalının tümünü HD olarak izleyin ve 4K SportR'a kadar BT Sport Ultimate'a erişin.

TV paketlerine eklenebilecek cıvatalar

 • Şimdi TV Sky Sports Pass – Günlük £ 9.99, haftalık £ 14.99 ve aylık £ 33.99
 • Şimdi TV Sky Cinema Pass – 23,99 TL
 • Şimdi TV Eğlence Kartı – 20,99 TL
 • BT Sport – 15 £
 • BT TV Kids – 17.00 £
 • HD ve 4K – 17:00
 • Amazon Prime Video – İlk altı ay ücretsiz, sonra 17,99 TL
 • Netflix – 17: 00'dan itibaren
 • Şimdi TV Çocukları – 15,99 TL
 • Şimdi TV hayu – 15,99 £
 • Şimdi TV Takviyesi – 15 £

Doğrudan BT'ye gitmek için buraya tıklayın – yeni TV planlarına 21 Şubat Cuma gününden itibaren erişilebilecek

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*