BT'nin en iyi değerli fiber genişbant anlaşmaları şu anda 80 £ kredi kartıyla geliyor

Yeni bir geniş bant anlaşmasına yatırım yapmak isteyen herkes için BT şu anda oldukça cazip bir seçenek gibi görünüyor. En iyi değerini almak fiber genişbant fiyatları ve bunu güçlü bir teşvikle eşleştiren BT, şu anda açıkça etkilemek istiyor.

Kesin olmak gerekirse, BT'nin Süper Hızlı Fiber planını satın alan ve ortalama 50Mb'lik hızlarla güçlü oturan, ayda 28.99 £ ödeyeceksiniz. BT standartlarına göre, bu oldukça büyük bir değer fiyatı olsa da, daha iyi olur.

BT şu anda 80 £ 'BT ödül kartı' da atıyor. Bu aslında hem mağazalarda hem de çevrimiçi olarak kullanılabilen bir Mastercard, yani hem fiber hızlarını indiriyorsunuz … hem de bir alışveriş çılgınlığı mı?

Her şey harika görünse de, taahhüt foblarına hızlı bir uyarı zamanı. BT kısa bir süre önce bu paketi 24 aylık bir sözleşme ile güçlendirdi.

Bu anlaşılır bir şekilde sizin için çok uzunsa, en iyisine göz atın genişbant fiyatları çevirin. Daha uzun bir kontrattan memnun musunuz? Bu BT teklifi aşağıda da bulunabilir.

BT'nin yepyeni genişbant fiyatları tam olarak:

BT Ödül Kartı nedir?

Ödül Kartı BT'nin gönderdiği, Mastercard'ı kabul eden herhangi bir yerde kullanabileceğiniz ön ödemeli bir kredi kartıdır. Kısacası, dünya çapında yaklaşık bir milyon dükkan, kafe ve restoran, bu yüzden harcayacağınız, harcayacağınız, harcayacağınız yerleri bulmak zor olmamalı.

Temassız değil, eski moda bir çip ve pin kartı. Ancak, Ödül Kartınızı taktıktan sonraki üç ay içinde talep ettiğinizden emin olun, aksi takdirde tüm parayı kaybedersiniz.

Günün en iyi genişbant fırsatları

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*