Bu 10 kursla Microsoft Excel becerilerinizi geliştirin

Bu çevrimiçi eğitim, 75'ten fazla Microsoft Excel formülü ve işlevi, Excel'in Python ile kullanımına ilişkin ipuçları, makine öğrenimi ve veri bilimi, Excel VBA temel bilgileri, bir Power BI uygulamalı kılavuzu ve daha fazlasını içerir.

Ekranda Microsoft Excel

Resim: Wachiwit/Shutterstock

En karmaşık özelliklerini öğrenmek Microsoft Excel daha akıllı iş kararları vermenize yardımcı olabilir ve hatta veri bilimi alanında kariyer yapmanız için size ilham verebilir. Bu Microsoft yazılımında kendi hızınızda ustalaşın Hepsi Bir Arada Microsoft Excel Sertifika Eğitim Paketi.

Deneyimli bir Excel kullanıcısı değilseniz endişelenmeyin, çünkü Hisse Senedi, Excel ve Makine Öğrenimi ile Veri Bilimi kursu yeni başlayanlar için özel olarak hazırlanmıştır ve Excel ile Excel'i nasıl birleştireceğinizi göstererek bugün teknolojinin en sıcak işlerinden birini yakalamanıza yardımcı olabilir. popüler Python programlama dili, makine öğrenme ve veri bilimi.

Sizi başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyeye taşıyacak olan Microsoft Excel (365): Crash Course ile kodlama yapmadan bile ilerleyebilirsiniz. Oradan, Microsoft Excel: Gelişmiş Formüller ve İşlevler, 75'ten fazla formül ve işlevin yanı sıra uygulanabilecekleri çeşitli yolları kapsayacaktır.

Microsoft Excel: Excel Pivot Tabloları ile Veri Analizi kursu, Microsoft Excel: Power Query'ye Giriş, Power Pivot ve DAX sınıfı ile birlikte sizi veri analizinin derinliklerine götürecek ve self servis işini değiştiren araçları tanıtacaktır. istihbarat endüstrisi. Ardından Power BI Desktop ile Çalıştırma ve Çalıştırma, size güçlü self servis iş zekası platformu hakkında her şeyi öğretir.

Advanced Excel Dashboards & Data Visualization Masterclass, Excel'in form kontrolleri ve daha fazlasıyla devam ediyor. Ardından, görevlerinizin çoğunu nasıl otomatikleştireceğinize odaklanacak olan tüm MS Excel Makrolarında ve Excel VBA'nın temellerinde Ustalaşmaya hazır olacaksınız.

İK alanında çalışıyorsanız, yönetim, Excel for HR Dashboard ve Analytics sınıfında öğreneceğiniz veri işleme ve rapor otomasyon tekniklerinden etkilenecektir. Excel Kullanıcıları için Google E-Tablolar kursu, beceri setinize başka bir platform ekleyecektir.

Hepsi Bir Arada Microsoft Excel Sertifika Eğitim Paketi kursları, tek tek satın alındığında 2.000 ABD dolarına mal olur, bu nedenle %98 indirimdeyken bugün alın–sadece 33,99$'a.

Fiyatlar değişebilir.

Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*